24 Ιουλίου 2024 4200 Μοσχεύματα STARKS

Tetrakis

New Member
Καλησπέρα σ'όλους,
Εχω αποφασίσει να κανω μεταμοσχευση Θεσσαλονικη .
Εμένα με ενδιαφέρει ακούρευτη συνεδρία και θα ήθελα τη γνώνμη σας γιαυτό
Πήγα στο Φαχραβάτ (δερματολόγος) που μου φάνηκε τίμιος
Ευχαριστώ
Φίλε, έχω κάνει 2 φορές στριπ στον συγκεκριμένο γιατρό. 2009 και 2011 όταν είχε την κλινική στην αγιαs Σοφίας,Δεν έμεινα καθόλου ικανοποιημένος Βέβαια έχουν περάσει και πολλά χρόνια και οι τεχνικές έχουν εξελιχθεί. Έκανα πέρυσι τον Ιούλιο στον Τυρκαλα 3ημερη fue. Χρησιμοποιήθηκαν και grafts από γενιά και είμαι πολύ ικανοποιημένος μέχρι στιγμής.Σου εύχομαι τα καλύτερα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

JimKan1

Well-Known Member
Φίλε, έχω κάνει 2 φορές στριπ στον συγκεκριμένο γιατρό. 2009 και 2011 όταν είχε την κλινική στην αγιαs Σοφίας,Δεν έμεινα καθόλου ικανοποιημένος Βέβαια έχουν περάσει και πολλά χρόνια και οι τεχνικές έχουν εξελιχθεί. Έκανα πέρυσι τον Ιούλιο στον Τυρκαλα 3ημερη fue. Χρησιμοποιήθηκαν και grafts από γενιά και είμαι πολύ ικανοποιημένος μέχρι στιγμής.Σου εύχομαι τα καλύτερα
κανε μας μια παρουσιαση φιλε
 

Giorgos30

Member
Πάντως εγώ που είμαι Θεσσαλονίκη τον γιατρό που λες δεν τον έχω ακούσει ποτέ! Και απο ότι φαίνεται έκανε strip ο άνθρωπος και τώρα έχει εξαφανιστεί από την αγορά για χρόνια . Έχει κλινικές η πόλη που μπορείς να πάρεις σοβαρές απόψεις . Κάνε ένα κόπο είναι το κεφάλι σου , δεν αγοράζεις μπλουζάκι
 

molimoli

New Member
Καλησπέρα σ΄όλους
πριν καμια δεκαρια μερες τελικα εκανα τη μεταμοσχευση στον Τυρκαλα
Διήμερη με 4200 μοσχεύματα,περιπου 12300 τριχες
 

molimoli

New Member
Ανεβάζω καποιες φωτο
και σας ευχαριστώ για τη βοήθειά σας
 

Συνημμένα

  • IMG_5977.jpeg
    IMG_5977.jpeg
    205.5 KB · Προβολές: 76
  • IMG_5996.jpeg
    IMG_5996.jpeg
    452.4 KB · Προβολές: 78
  • IMG_6045.jpeg
    IMG_6045.jpeg
    469.8 KB · Προβολές: 78

LoverBoy

Well-Known Member
Καλή φύτρωση φίλε μου!Έκανες καλή επιλογή και πιστεύω θα πάρεις ένα καλό αποτέλεσμα!Όμως αυτό που δεν θέλετε να κουρεύεστε με την μεταμόσχευση δεν το έχω καταλάβει!
 

montecristo

Well-Known Member
Καλή φυτρωση φίλε. Ξέρεις ποσά βάλατε μπροστά και ποσά πίσω ;;
Επίσης άλλαξε τον τίτλο του νήματος και βάλε την ημερομηνία της επέμβασης, τον αριθμό των μοσχευμάτων και τον γιατρό που έκανες την επέμβαση…αλλιώς φτιάξε ένα νέο νήμα για να μη μπερδευόμαστε.
 

LoverBoy

Well-Known Member
ξερεις τι σημαινει αυτο για τη χερλαιν;
Λες να μην ξέρω?Πολλά πολύτριχα!Αλλά αυτό δεν έχει να πει κάτι!Ότι είναι τα περισσότερα πολύτριχα δεν σημαίνει ότι δεν βρήκε και αρκετά μονότριχα!Παρόμοιο λόγο είχε και ο @ch7.panos αλλά όταν το χειριστείς σωστά και δεν πετάξεις τα 3,4,5 τριχά μπροστά έχεις ένα τέτοιο αποτέλεσμα!
 

JimKan1

Well-Known Member
Λες να μην ξέρω?Πολλά πολύτριχα!Αλλά αυτό δεν έχει να πει κάτι!Ότι είναι τα περισσότερα πολύτριχα δεν σημαίνει ότι δεν βρήκε και αρκετά μονότριχα!Παρόμοιο λόγο είχε και ο @ch7.panos αλλά όταν το χειριστείς σωστά και δεν πετάξεις τα 3,4,5 τριχά μπροστά έχεις ένα τέτοιο αποτέλεσμα!
το αποτελεσμα θα δειξει, ολα τα αλλα ειναι θεωριες, το αποτελεσμα του panou ειναι one of a kind για τα ελληνικα δεδομενα οποτε δεν ξερω αν εχει νοημα να το λαμβανουμε υπ οψη για συγκρισεις, εγω προσωπικα αποτελεσμα που να χτιζεται χερλαιν μπροστα μονο με σοφτ τριχοθυλακια οπως κανει ο Μπισανγκα και ο Φεριντουνι στην Ελλαδα δεν εχω ξαναδει απο κανεναν περα απο εκεινο το αποτελεσμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

molimoli

New Member
Καλή φυτρωση φίλε. Ξέρεις ποσά βάλατε μπροστά και ποσά πίσω ;;
Επίσης άλλαξε τον τίτλο του νήματος και βάλε την ημερομηνία της επέμβασης, τον αριθμό των μοσχευμάτων και τον γιατρό που έκανες την επέμβαση…αλλιώς φτιάξε ένα νέο νήμα για να μη μπερδευόμαστε.
Σ'ευχαριστώ
2000 πίσω και 2200 μπροστά
ΥΓ δεν ξέρω αν ο τίτλος είναι οκ
 
Καλή επιτυχία. Ο υψηλός λόγος είναι θετικό για το αποτέλεσμα ιδίως όταν δεν βάζει και πολλά grafts ώστε να έχεις καλύτερη κάλυψη οσο ειναι δυνατο. Και οι Ισπανοί γιατροί μεγάλους λόγους βάζουν...
Πάντως τα μοσχεύματα δεν είναι και πολλά για την περίπτωση σου. Σίγουρα θα χρειαστείς και άλλη επέμβαση για πύκνωση σε αυτές τις περιοχές για να έχεις καλύτερη πυκνοτητα αλλά για πρώτη επέμβαση καλά εισαι και έβγαλες αρκετά. Εξαρχής χρειαζόσουν πάνω από 7000 μοσχεύματα οποτε να στο νου σου και δεύτερη επέμβαση.
Πες μας το κοστος της επέμβασης σου καθώς και τον ρολο του Τυρκαλά στην επέμβαση. Εξαγωγή έκανε μαζι με καποιον αλλο γιατρό;
 

molimoli

New Member
Καλή επιτυχία. Ο υψηλός λόγος είναι θετικό για το αποτέλεσμα ιδίως όταν δεν βάζει και πολλά grafts ώστε να έχεις καλύτερη κάλυψη οσο ειναι δυνατο. Και οι Ισπανοί γιατροί μεγάλους λόγους βάζουν...
Πάντως τα μοσχεύματα δεν είναι και πολλά για την περίπτωση σου. Σίγουρα θα χρειαστείς και άλλη επέμβαση για πύκνωση σε αυτές τις περιοχές για να έχεις καλύτερη πυκνοτητα αλλά για πρώτη επέμβαση καλά εισαι και έβγαλες αρκετά. Εξαρχής χρειαζόσουν πάνω από 7000 μοσχεύματα οποτε να στο νου σου και δεύτερη επέμβαση.
Πες μας το κοστος της επέμβασης σου καθώς και τον ρολο του Τυρκαλά στην επέμβαση. Εξαγωγή έκανε μαζι με καποιον αλλο γιατρό;
Σ'ευχαριστω ,το κοστος 4400 ,Ο Τυρκαλας είναι γνώστης και ηταν μαζι με μια γιατρο ακόμη και την υπευθυνη του κέντρου
 

JimKan1

Well-Known Member
Σ'ευχαριστω ,το κοστος 4400 ,Ο Τυρκαλας είναι γνώστης και ηταν μαζι με μια γιατρο ακόμη και την υπευθυνη του κέντρου
Το αν ειναι γνωστης θα το δειξει το αποτελεσμα.

Ο αλλος γιατρος και η υπευθυνη ποιοι ειναι;
Τι ρολο ειχαν στην επεμβαση;

Να φανταστω η υπευθυνη ηταν η Σταυρουλα;
 

molimoli

New Member
Το αν ειναι γνωστης θα το δειξει το αποτελεσμα.

Ο αλλος γιατρος και η υπευθυνη ποιοι ειναι;
Τι ρολο ειχαν στην επεμβαση;

Να φανταστω η υπευθυνη ηταν η Σταυρουλα;
Το αποτέλεσμα ειναι αυτο που θέλω και γω γιαυτό άλλωστε μπήκα σε αυτή τη διαδικασία (ταλαιπωρία )
Μία ενδοκρινολόγος όνομα δε θυμάμαι,ναι η Σταυρούλα ήταν (έχεις κάνει και εσύ εκεί?)
 

JimKan1

Well-Known Member
Το αποτέλεσμα ειναι αυτο που θέλω και γω γιαυτό άλλωστε μπήκα σε αυτή τη διαδικασία (ταλαιπωρία )
Μία ενδοκρινολόγος όνομα δε θυμάμαι,ναι η Σταυρούλα ήταν (έχεις κάνει και εσύ εκεί?)
Ναι

Το αποτελεσμα θα το δεις σε 8 μηνες.
 
Μπλουζα