LoverBoy, FUE, 1718 g, 15/6/2023

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Marios1982

Well-Known Member
Καλά είμαι πως να τα πάω ρε συ..τι εννοείς νέο? Περί ποίου θέματος ?
Ένα είναι το θέμα μας εδώ χαχα. Είχες πει θα τελευταίες φωτογραφίες κ κλείνεις με την παρουσίαση. Τις έβαλες τελικά, έχεις τελειώσει; Η θα μας κάνεις κάνα ωραίο styling κ να μας φτιάξεις ;;
 

aeratos28

Just aeratos
Έβαλα φωτό 12 μηνου ,τι θες να πάω να κάνω φωτογράφιση?? Styling τώρα δεν θα κάνω,περιμένω να μπω για crown κτλ και μετά..αν και δεν βλέπω καμιά ενημέρωση από cvial τι θα γίνει με τον Ισπανό και βλέπω ότι θα φάμε μανέστρα στο τέλος......
Ένα είναι το θέμα μας εδώ χαχα. Είχες πει θα τελευταίες φωτογραφίες κ κλείνεις με την παρουσίαση. Τις έβαλες τελικά, έχεις τελειώσει; Η θα μας κάνεις κάνα ωραίο styling κ να μας φτιάξεις ;;
 

LoverBoy

Well-Known Member
Έβαλα φωτό 12 μηνου ,τι θες να πάω να κάνω φωτογράφιση?? Styling τώρα δεν θα κάνω,περιμένω να μπω για crown κτλ και μετά..αν και δεν βλέπω καμιά ενημέρωση από cvial τι θα γίνει με τον Ισπανό και βλέπω ότι θα φάμε μανέστρα στο τέλος......
Μας τον φάγανε τον Ισπανό!Αν πας όμως Ισπανία λόγω του ότι ήσουν περιστατικό δικό του μήπως μπορέσει και σου κάνει την τιμή Ελλάδας!
 

bobby

Well-Known Member
Θα του κάνει κανονικά την τιμή Ισπανίας. Που μετά τα 2000 γκραφτ που ήδη έχει βάλει είναι 2,5 το γκραφτ.
 

aeratos28

Just aeratos
Το πρόβλημα δεν είναι το οικονομικό..αλλά το να μπω στη διαδικασία και να πάω στην Ισπανία.. αμφιβάλλω αν θα έκανα τέτοια διαδικασία ..καλό θα είναι να βγει ο cvial να ενημερώσει τι και πώς για να ξέρω τι να κάνω και εγώ αλλά και άλλοι προφανώς
Μας τον φάγανε τον Ισπανό!Αν πας όμως Ισπανία λόγω του ότι ήσουν περιστατικό δικό του μήπως μπορέσει και σου κάνει την τιμή Ελλάδας!
 

LoverBoy

Well-Known Member
Το πρόβλημα δεν είναι το οικονομικό..αλλά το να μπω στη διαδικασία και να πάω στην Ισπανία.. αμφιβάλλω αν θα έκανα τέτοια διαδικασία ..καλό θα είναι να βγει ο cvial να ενημερώσει τι και πώς για να ξέρω τι να κάνω και εγώ αλλά και άλλοι προφανώς
Κοίτα δεν νομίζω να κόψει επαφές ο Ισπανός με Ελλάδα!Πιστεύω θα τα καταφέρεις εντός πατρίδος!
 

bobby

Well-Known Member
Η τιμή που έκανε για Ελλάδα ήταν 2,5 από το πρώτο γκραφτ, οπότε ναι. Αεράτε εγώ μάλλον Ισπανία θα πάω για την δεύτερη αλλά δεν ξέρω πότε γιατί είναι πολύ δύσκολο να το προγραμματίσω μια και έχω πολλά ανοικτά μέτωπα…..(υφιστάμενη δουλειά, υπόλοιπα άδειας, μεταπτυχιακό, χτίσιμο σπιτιού κλπ)……
 

aeratos28

Just aeratos
Αδερφέ και εγώ λόγω δουλειάς κτλ δεν μπορώ να μπω στη διαδικασία για τέτοια πράγματα..ταξίδια σε ξένες χώρες κτλ..είναι και η ξένη γλώσσα στη μέση ..για μένα είναι μεγάλο προβλημα..αν δεν έρθει πάλι Ελλάδα θα κοιτάξω για αλλού.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Marios1982

Well-Known Member
Έβαλα φωτό 12 μηνου ,τι θες να πάω να κάνω φωτογράφιση?? Styling τώρα δεν θα κάνω,περιμένω να μπω για crown κτλ και μετά..αν και δεν βλέπω καμιά ενημέρωση από cvial τι θα γίνει με τον Ισπανό και βλέπω ότι θα φάμε μανέστρα στο τέλος......
Θα την φάμε και θα ναι βραστή χωρίς καν σάλτσα. Ετοιμάσου για Μαδρίτη με Μπόμπι.
 

konelos

Active Member
Καλησπέρα καλή Μεγάλη εβδομάδα να έχουμε με Υγεία και κατάνυξη σε όλα τα αδέρφια εύχομαι!
Έκλεισα 10,5 μήνες και οι διαφορές πλέον είναι μικρές αν και νιώθω κάποια σημεία να τσιμπάνε στο μασάζ ακόμα που σημαίνει νέα !
Συνεχίζω μίνο κάθε βράδυ σε μορφή αφρού,Φίνα 1,25 κάθε μέρα πλέον και απο βιταμίνες τις σταμάτησα πλέον!Στις φώτο το μαλλί είναι στυλιζαρισμένο με τζελ και είναι κάτω απο έντονο φως μπάνιου σε μερικές και σε κάποιες κάτω απο λάμπα γραφείου!Είπαμε "μαμά" μαλλιά δεν έχει ξανά αλλά η εικόνα μου άλλαξε πολύ σε σχέση με το πρίν!Σκέφτομαι πάλι το καλοκαίρι να μπω για πύκνωση Β ζώνης και πίσω προς Γ που χάσκει και λίγο πύκνωση στο Hairline καθώς είχαμε πάει συντηρητικά!Είναι μέχρι να πάρω την απόφαση καθώς θέλω πάλι κούρεμα και πάλι υπομονή να περάσουν αυτές οι πρώτες 10 μέρες!Αλλά μπρός στα κάλλη τι είναι η υπομονή θα έλεγα εγώ!Πλέον στα 41 είμαι σε ιδανική ηλικία νομίζω να κλείσω!Θα ήθελα την γνώμη σας πάνω σε αυτό!Αυτά απο εμένα Καλό Πάσχα σε όλους και καλή Ανάσταση
Μια χαρά έχεις πάει φίλε , είδα τις πρώτες φωτό που είχες βάλει και η διαφορά είναι τεράστια, απόλυτα ευχαριστημένος και εγώ με το αποτέλεσμα που πήρα από seneca, να δω πότε θα μπορέσω να ανεβάσω το τελικό αποτέλεσμα, εχω κλείσει 15 μήνες.
Καλή Ανάσταση!!!
 

LoverBoy

Well-Known Member
Μια χαρά έχεις πάει φίλε , είδα τις πρώτες φωτό που είχες βάλει και η διαφορά είναι τεράστια, απόλυτα ευχαριστημένος και εγώ με το αποτέλεσμα που πήρα από seneca, να δω πότε θα μπορέσω να ανεβάσω το τελικό αποτέλεσμα, εχω κλείσει 15 μήνες.
Καλή Ανάσταση!!!
Να σαι καλά αδερφέ!Που χάθηκες?Όλα καλά?Η αλήθεια είναι ότι με πήγε καλά!Μερικές φορές πιστεύω ότι Less is more που λένε!Καλύτερα μικρότερες επεμβάσεις και σωστή διαχείρηση!
 

konelos

Active Member
Να σαι καλά αδερφέ!Που χάθηκες?Όλα καλά?Η αλήθεια είναι ότι με πήγε καλά!Μερικές φορές πιστεύω ότι Less is more που λένε!Καλύτερα μικρότερες επεμβάσεις και σωστή διαχείρηση!
Όλα καλά, τρέχω άσχημα με δουλειά.
 
Μπλουζα