Διασημοι/Celebrities

nine

Active Member
Ματιέ Βαλμπουενά στον τελικο του conference.
Στον Ολυμπιακο τον θυμαμαι με μικροτερη αραιωση και στην εθνικη Γαλλιας παλιοτερα χωρις καθολου να φαινεται οτι εχει ΑΑ.
 

Συνημμένα

  • 441948836_1189714422055916_6356247309270093590_n.jpg
    441948836_1189714422055916_6356247309270093590_n.jpg
    55.1 KB · Προβολές: 135
  • 436701767_1147972539677698_4617772704186121740_n.jpg
    436701767_1147972539677698_4617772704186121740_n.jpg
    77.6 KB · Προβολές: 141
  • mathieu-valbuena-etre-ecarte-comme-ca-de-l-equipe-de-france-alors-que-je-suis-une-victime-c-es...jpg
    mathieu-valbuena-etre-ecarte-comme-ca-de-l-equipe-de-france-alors-que-je-suis-une-victime-c-es...jpg
    71.6 KB · Προβολές: 136
  • mathieu_valbuena_celebrates_scoring_on_his_france_debut.jpeg
    mathieu_valbuena_celebrates_scoring_on_his_france_debut.jpeg
    52.8 KB · Προβολές: 128
  • gettyimages-160818408-2048x2048.jpg
    gettyimages-160818408-2048x2048.jpg
    296.3 KB · Προβολές: 132

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Γατάκι……2€/graft???? Τέτοιες τιμές δεν παίζουν σε Βέλγιο-Ολλανδία…… εκτός αν πας σε κανένα παντελώς άγνωστο ή γίνει διαφήμιση.
 

Sansiro

Member
Παιδιά εμένα το hairline του μου φαίνεται άψογο!Αλλά αυτά είναι γούστα!

Ψάχνοντας το ονομα του στο google βρηκα οτι ο Davy klaasen έκανε την επέμβαση του στην hairworldistanbul (από Τουρκία) και έχει παράρτημα και στην Ολλανδία...παρακάτω η φωτογραφία του από το ινσταγκραμ

1234.jpg
 

LoverBoy

Well-Known Member
Ψάχνοντας το ονομα του στο google βρηκα οτι ο Davy klaasen έκανε την επέμβαση του στην hairworldistanbul (από Τουρκία) και έχει παράρτημα και στην Ολλανδία...
Κάτι τέτοιο είδα και εγώ!Ο συγκεριμένος όμως την έκανε στην Ολλανδία!
 

Ligref

Member
Οι Τούρκοι έχουν στήσει franchise σε διάφορα σημεία του κόσμου και φαίνεται να κάνουν εξαγωγή πλέον του "brand name" που έχουν δημιουργήσει. Πέραν δήλαδη της συγκεκριμένης περίπτωσης στην Ολλανδία κάτι αντίστοιχο έχει συμβεί και στο Μεξικό. Εκμεταλλεύονται αφενώς το πιο "χαλαρό" νομικό πλαίσιο που διέπει τις ιατρικές διαδικασίες σε σχέση με τις ΗΠΑ, το εκεί φθηνότερο εργατικό δυναμικό και εκμεταλλεύονται τη μεγάλη ζήτηση των Αμερικανών για ΜΜ πολύ οικονομικότερα σε σχέση με την χώρα τους.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Οι Τούρκοι έχουν στήσει franchise σε διάφορα σημεία του κόσμου και φαίνεται να κάνουν εξαγωγή πλέον του "brand name" που έχουν δημιουργήσει. Πέραν δήλαδη της συγκεκριμένης περίπτωσης στην Ολλανδία κάτι αντίστοιχο έχει συμβεί και στο Μεξικό. Εκμεταλλεύονται αφενώς το πιο "χαλαρό" νομικό πλαίσιο που διέπει τις ιατρικές διαδικασίες σε σχέση με τις ΗΠΑ, το εκεί φθηνότερο εργατικό δυναμικό και εκμεταλλεύονται τη μεγάλη ζήτηση των Αμερικανών για ΜΜ πολύ οικονομικότερα σε σχέση με την χώρα τους.
Γενικά οι Τούρκοι το έχουν με το εμπόριο σε αντιθέση με εμάς!
 

aeratos28

Just aeratos
Πάλι άρχισες να διαστρεβλώνεις τα πράγματα....όταν σε ρωταγαμε πόσο χρεώνεις,είναι γιατί ειδικά τότε οι δουλειές σου ήταν οπτικα του 1€ το graft,και εσύ χρέωνες με 2.5€ το graft...ίδιες τιμές με γιατρούς παγκοσμίου κλάσης με άπειρα περιστατικά με διπλάσιες πυκνότητες από εσένα που δουλευες τότε τεχνικές baseball ,και σε θέμα πυκνότητας ήσουν less is more...έπαθες αμνησία τώρα ε? Τα έχεις ξεχάσει εντελώς ..πάνε οι στριπαρες έλα Γιώργη πάνε όλα...ΜΗΝ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ λοιπόν,και αλλάζεις συνεχώς τα πάντα ως προς το συμφέρον σου...γι'αυτό σε ρωταγαμε να πεις πόσο χρεώνεις τότε..γιατί τα λεφτά αυτά τα παραπάνω από 1€ ,τα έχουμε δώσει όλοι μας...δεν κολλαμε να τα δώσουμε,αλλά να αξίζει ομως...ε τότε για 1€ ήσουν..μετά τα μαθήματα με Λορέντζο,ανέβηκες κάποια λεπτά του ευρώ οκ...αλλά ένα ευχαριστώ ακόμα δεν το λες...μαλαγανιές με βιντεάκια κάνεις...ατιμε τριχοθυλακιοτοποθετητή
Εγω συμφωνω.
Αλλά ΟΛΟΙ εδω στο φορουμ που θυμαμαι ο καημος τους ηταν ποσο χρεωνω
και ΜΟΝΟ.
και ενω ειχαν εκατονταδες αποτελεσματα με ΒΙΝΤΕΟ απο εμενα, ουτε ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΟ απο συναδελφο/κλινική στην Ελλάδα,
αλλα με 1 ευρω/τριχοθυλακιο, ο καθε ιατρός αυτοματως γινεται VALUE FOR MONEY.

Τυχαιο?

....
 

bobby

Well-Known Member
Να είμαστε ακριβείς. Ο γιατρος από όσο ξέρω εξετάζει τον ασθενή, σχεδιάζει την στρατηγική το πλάνο και την hairline, το team του κάνει τις εξαγωγές και ταξινομήσεις των graft, αναισθησιολόγος κάνει την αναισθησία, ο γιατρός κάνει τις τομές για την τοποθέτηση, την τοποθέτηση την κάνει το team του. Βέβαια το γενικό πρόσταγμα και την ευθύνη την έχει ο ίδιος. Άρα ο όρος τριχοθυλακιοτοποθετητής δεν είναι ακριβής.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Να είμαστε ακριβείς. Ο γιατρος από όσο ξέρω εξετάζει τον ασθενή, σχεδιάζει την στρατηγική το πλάνο και την hairline, το team του κάνει τις εξαγωγές και ταξινομήσεις των graft, αναισθησιολόγος κάνει την αναισθησία, ο γιατρός κάνει τις τομές για την τοποθέτηση, την τοποθέτηση την κάνει το team του. Βέβαια το γενικό πρόσταγμα και την ευθύνη την έχει ο ίδιος. Άρα ο όρος τριχοθυλακιοτοποθετητής δεν είναι ακριβής.
Σωστή τοποθέτηση!Ο σωστός όρος είναι τομοτοποθετητής!
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Ρε Μπόμπυ,το μαμησες και ψόφησε...άμα μιλήσεις με απλά λόγια για το τι δουλειά κάνει ,έξω στον κόσμο ,θα πουν βάζει μαλλιά..όχι ότι κάνει τρύπες.με αυτή την λογική είναι γραμμένο το τριχοθυλακιοτοποθετητης..
Να είμαστε ακριβείς. Ο γιατρος από όσο ξέρω εξετάζει τον ασθενή, σχεδιάζει την στρατηγική το πλάνο και την hairline, το team του κάνει τις εξαγωγές και ταξινομήσεις των graft, αναισθησιολόγος κάνει την αναισθησία, ο γιατρός κάνει τις τομές για την τοποθέτηση, την τοποθέτηση την κάνει το team του. Βέβαια το γενικό πρόσταγμα και την ευθύνη την έχει ο ίδιος. Άρα ο όρος τριχοθυλακιοτοποθετητής δεν είναι ακριβής.
Εδώ βρήκες να είσαι ακριβείς και εσύ?
 

Corona

Member
Να είμαστε ακριβείς. Ο γιατρος από όσο ξέρω εξετάζει τον ασθενή, σχεδιάζει την στρατηγική το πλάνο και την hairline, το team του κάνει τις εξαγωγές και ταξινομήσεις των graft, αναισθησιολόγος κάνει την αναισθησία, ο γιατρός κάνει τις τομές για την τοποθέτηση, την τοποθέτηση την κάνει το team του. Βέβαια το γενικό πρόσταγμα και την ευθύνη την έχει ο ίδιος. Άρα ο όρος τριχοθυλακιοτοποθετητής δεν είναι ακριβής.
Ρε Μπόμπυ,το μαμησες και ψόφησε...άμα μιλήσεις με απλά λόγια για το τι δουλειά κάνει ,έξω στον κόσμο ,θα πουν βάζει μαλλιά..όχι ότι κάνει τρύπες.με αυτή την λογική είναι γραμμένο το τριχοθυλακιοτοποθετητης..

Εδώ βρήκες να είσαι ακριβείς και εσύ?

Καλημέρα σας παιδιά. Από οτι λέτε δηλαδη Ο κ. αναστασακης δεν κάνει ούτε την εξαγωγή ούτε και την τοποθέτηση των μοσχευμάτων στα περιστατικά του ο ιδιος; Αλλά κάνει μονο κάνει τις τομές στη λήπτρια; Οπότε και το μεγαλύτερο μέρος της μεταμόσχευσης μαλλιών πραγματοποιείται από τα μέλη της ομάδας του και όχι από το ιδιο το γιατρό;
 

LoverBoy

Well-Known Member
Καλημέρα σας παιδιά. Από οτι λέτε δηλαδη Ο κ. αναστασακης δεν κάνει ούτε την εξαγωγή ούτε και την τοποθέτηση των μοσχευμάτων στα περιστατικά του ο ιδιος; Αλλά κάνει μονο κάνει τις τομές στη λήπτρια; Οπότε και το μεγαλύτερο μέρος της μεταμόσχευσης μαλλιών πραγματοποιείται από τα μέλη της ομάδας του και όχι από το ιδιο το γιατρό;
Η αλήθεια φίλε μου είναι αυτή!Αν και στις περισσότερες περιπτώσεις "διάσημων" ιατρών την δουλειά την κάνει το νοσηλευτικό προσωπικό(εξαγωγή-εισαγωγή) Έχουν εκπαιδευτεί με τα στάνταρ του εκάστοτε ιατρού για να γίνει η ΜΜ με επιτυχία!Είνα κάτι που προσωπικά εμένα με βρίσκει αντίθετο αλλά αυτή είναι μια άλλη κουβέντα που θέλει πολύ γράψιμο!
 

Thanos92

Active Member
Πάλι άρχισες να διαστρεβλώνεις τα πράγματα....όταν σε ρωταγαμε πόσο χρεώνεις,είναι γιατί ειδικά τότε οι δουλειές σου ήταν οπτικα του 1€ το graft,και εσύ χρέωνες με 2.5€ το graft...ίδιες τιμές με γιατρούς παγκοσμίου κλάσης με άπειρα περιστατικά με διπλάσιες πυκνότητες από εσένα που δουλευες τότε τεχνικές baseball ,και σε θέμα πυκνότητας ήσουν less is more...έπαθες αμνησία τώρα ε? Τα έχεις ξεχάσει εντελώς ..πάνε οι στριπαρες έλα Γιώργη πάνε όλα...ΜΗΝ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ λοιπόν,και αλλάζεις συνεχώς τα πάντα ως προς το συμφέρον σου...γι'αυτό σε ρωταγαμε να πεις πόσο χρεώνεις τότε..γιατί τα λεφτά αυτά τα παραπάνω από 1€ ,τα έχουμε δώσει όλοι μας...δεν κολλαμε να τα δώσουμε,αλλά να αξίζει ομως...ε τότε για 1€ ήσουν..μετά τα μαθήματα με Λορέντζο,ανέβηκες κάποια λεπτά του ευρώ οκ...αλλά ένα ευχαριστώ ακόμα δεν το λες...μαλαγανιές με βιντεάκια κάνεις...ατιμε τριχοθυλακιοτοποθετητή


....
Πως τον πετσόκοψες έτσι
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Καλημέρα σας παιδιά. Από οτι λέτε δηλαδη Ο κ. αναστασακης δεν κάνει ούτε την εξαγωγή ούτε και την τοποθέτηση των μοσχευμάτων στα περιστατικά του ο ιδιος; Αλλά κάνει μονο κάνει τις τομές στη λήπτρια; Οπότε και το μεγαλύτερο μέρος της μεταμόσχευσης μαλλιών πραγματοποιείται από τα μέλη της ομάδας του και όχι από το ιδιο το γιατρό;
Προφανως ειναι ψεμα αυτο, αλλα τα τρολ και οι haters βασιλευουν.
Η κλινικη μου ειναι στην διαθεση σου για ΕΠΙΣΗΜΗ ενημερωση, εκτος αν θες ενημρωση ραδιο αρβυλα.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Καλησπέρα σε όλους. Μεταξύ άλλων είμαι youtuber (20k followers σε ΥοuTube κι άλλα 15k σε υπόλοιπα social networks) και κάνω content στα Αγγλικά. Μπορείτε ίσως να μου πείτε, εφόσον φυσικά ξέρετε, για τι έκπτωση μιλάμε, σε περίπτωση που επιλέξω να εμφανιστώ σε βίντεο before/after; Αξίζει;
Πρώτα πρέπει να επιλέξεις τον γιατρό-κλινική που θεωρείς ότι μπορεί να σου δώσει λύση στο πρόβλημα σου!(μέγεθος αραίωσης)Και μετά τα συζητάς τα διαδικαστικά με τις τιμές!Πιστεύω ότι κάτι θα κερδίσεις αλλά να επιλέξεις με άλλο κριτήριο....
 
Μπλουζα