Διασημοι/Celebrities

Απ: Διασημοι/Celebrities

μετα απο συντομη αναγνωση των 30 πρωτων σελιδων οσο αφορα τουσ διασημουσ εχω να πω τα εξησ
..νιβο..εχει κανει σιγουρα μμ στι μπ***** κ** τον εχω δει στην κλινικη...επισησ τον ειχα μερα μασημερι στη ροδο πριν δυομιση χρονια καθιστοσ κ περασα απο πανω του..το μαλλιτου δεν ηταν οπωσ στισ φωτο του γαμου αλλα αν εξαιρεσεισ λιγο το πισω μεροσ που ειχε ενα μικρο κεφτεδακι..ουτε τοπικ εβαζε ουτε τιποτε τοτε....ξερω απο τοπικ χρονιια εξαρτημενοσ...τωρα τι εχει κανει δε ξερωω
,,,γεωργαντασ επισησ μεταμοσχευση στην ιδια κλινικη πριν αρκετα χρονια...πριν δυο περιπου χρονια πρπει να ξαναεκανε τοππικ αρκετο τοτε τωρα λιγοτερο
...καραφωτησ επισησ >>> > >>>>> >>>>>>>.τοπικ δε νομιζω..ισωσ λιγο τον εχω δει κ αυτον απο κοντα στην κλινικη πολυ καλο αποτελεσμα
....νταλαρασ επισησ στην ιδια κλινικη μεγαλο μπιφτεκι που εκλεισεε..
αυτουσ τουσ εκανε μμ ο γκ****** ο οποιοσ εφυγε απο κει βεβαια και πρπει εχει δικη του τωρα
εκει στην δικη του εκανε κ ο καπουτζιδησ πριν 3 χρονια οταν ειχα παε μου εδειξε κ φωτο κ μου ειχε πει σε μερικουσ μηνεσ θα δεισ πωσ θα ειναι...γιαυτουσ μπορω να μιλησω με βεβαιοτητααα για οσα αναφερω πιο πανω
επισησ κ ο δαντησ ειχε βαλει στην β****8 κ*******88 το πανω τουλαχιστον με τον ιδιο γιατρο,,,αλλα πισω ηταν αρκετα αραιοσ τοτε κ εβαζε πολλυ τοπικκ..δε ξερω αν εχει κανει κατι αλλο απο τοτε
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Διασημοι/Celebrities

somari είπε:
που κολλαει η φιλολογια;

Μάλλον ο bz εννοεί ότι σε θεωρητικές σχολές που οι πλοιηψηφεία είναι γυναίκες, οι μειονότητα των αντρών θα έχει κατακτήσεις λόγο πλυθησμού, είτε έχουν φουλ μαλλί, είτε καράφλα.
 

MANKAR

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

τελικα παιδια τον βοκολο τον ποδοσφαιριστη που τον εχει φατσα πορτα διαφημισης η D*I με μαλλια , τον ειδα προσφατα και εχει φουλ καραφλα !!!φανταστητε τι απατεωνια και κορο'ι'δια πεφτει!!!!!!!!!!!
 

meandros

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

η ραφλα ειναι κακη για εμας οχι για τον περιγυρο
με τον καθρεφτη υπαρχει το προβλημα
τωρα το πως το βλεπουν οι γκομενες?λογικα δεν πρεπει να τις καιει και πολυ.
βασικα κανεναν δεν καιει πλην του παθοντος
 

xk

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

MANKAR είπε:
ο staitham πηστευω 8α ηταν χειροτερος με μαλλια!!!!!!!!!

τον εχουμε ξαναβαλει με μαλλια νατος(εχει βαλει περουκινι για τη συγκεκριμενη ταινια)

aph_2.jpg


2184a.jpg


London-Statham_l.jpg



κατα τ αλλα ξεφυγε η κουβεντα,ειναι για το γυναικες σχεση τριχοπτωση(δε το ξεκλειδωνεις εκεινο ρε feni??)
 

MANKAR

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

xk είπε:
τον εχουμε ξαναβαλει με μαλλια νατος(εχει βαλει περουκινι για τη συγκεκριμενη ταινια)

aph_2.jpg


2184a.jpg


London-Statham_l.jpg



κατα τ αλλα ξεφυγε η κουβεντα,ειναι για το γυναικες σχεση τριχοπτωση(δε το ξεκλειδωνεις εκεινο ρε feni??)


οντως ειναι καλυτερος καραφλος!!!!! :D :D
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Διασημοι/Celebrities

xk είπε:
κατα τ αλλα ξεφυγε η κουβεντα,ειναι για το γυναικες σχεση τριχοπτωση(δε το ξεκλειδωνεις εκεινο ρε feni??)

Αυτό εδώ λες? http://www.hairlossgr.com/forum/index.php?topic=257.0 , ξεκλείδωτο είναι...
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

thimios72 είπε:
φιλε bz μεχρι τα 32 που ειμουν norw2 το πολυ, ειχα περασει και αρκετα χρονια μπακουριλας τα τελευταια 6-7 χρονια που εφτασα norw3 εχω κανει 3 σχεσεις απο 3μηνη μεχρι 3χρονη και δυο αρπαχτες καποιον ημερων και αυτο εγινε οχι γιατι ειμαι ομορφοτερος τωρα αλλα γιατι χωνομουνα καλυτερα και γρυγοροτερα και δουλευοντας καλυτερα το μπλα μπλα. ΟΛΟΙ θελουμε να εχουμε τα μαλλακια μας αλλα απο εμας εξαρταται το κατα ποσο μπορουμε να αλλαξουμε τη ζωη μας ειτε στο θεμα γυναικα ειτε σε οτιδηποτε αλλο!!

ρε θυμιο μηπως το καταλαβες λιγο αργα??? :D
αλλα καλιο αργα παρα...αργοτερα...
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

MANKAR είπε:
τελικα παιδια τον βοκολο τον ποδοσφαιριστη που τον εχει φατσα πορτα διαφημισης η D*I με μαλλια , τον ειδα προσφατα και εχει φουλ καραφλα !!!φανταστητε τι απ*τεωνια και κορο'ι'δια πεφτει!!!!!!!!!!!

:D :D φιλε μαλλον κανεις καποιο λαθος...αν καταλαβα καλα εννοεις ενα μοντελο απο τη σερβια...παντως δεν ειναι ο βοκολος...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xk

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Anton Yelchin στα 16 προβατισιος...

maya-kristen-stewart-and-finn-earl-anton-yelchin-in-fierce-people_422_20664.jpg



στα 22 σημερα και εχει προβλημα αλλα το καλυπτει με τις μπουκλες του...κατι σε 2v ειναι

Anton+Yelchin+Smurfs+Immortalized+Hand+Footprint+oLODSCHG-kzl.jpg


the_beaver_28.jpg


anton_yelchin_1138134.jpg
 

MANKAR

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

giannis13 είπε:
:D :D φιλε μαλλον κανεις καποιο λαθος...αν καταλαβα καλα εννοεις ενα μοντελο απο τη σερβια...παντως δεν ειναι ο βοκολος...

oxi φιλε μαλλον εσυ το κανεις το λα8ος μπες στην d*i και ψαξε να δεις !!!βεβαια τωρα μπορει να τις εχουν βγαλει!!!!!ειμαι σιγουρος 100%
 

Lord Raflas

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

MANKAR είπε:
φιλε διαφωνω μαζι σου!!!ο ρουβας λογω εμφανισης τα εχει καταφερει ολα!!!ο αν8ρωπος μια ζωη δεν μπορουσε να μιλησει με ενα ναι και οχι απαντουσε!!!!!η γκομενα το πρωτο που σε πλησιαζει ειναι η εμφανιση 8ες δε 8ες!!!μετα ερχεται το δευτερο το μπλα μπλα που λες!!!!

αν δεν ειχε Ψινακη να καθαριζει για αυτον,αντε να ηταν πορτιερης στο Μεγαλη Βρετανια στο Συνταγμα

παντως μαγκες για να την βγαλεις πραγματικα καθαρη με την τριχοπτωση θα πρεπει να εισαι πολυυυυ ομορφος.. :'(
 

MANKAR

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Don Corleone είπε:
αν δεν ειχε Ψινακη να καθαριζει για αυτον,αντε να ηταν πορτιερης στο Μεγαλη Βρετανια στο Συνταγμα

παντως μαγκες για να την βγαλεις πραγματικα καθαρη με την τριχοπτωση θα πρεπει να εισαι πολυυυυ ομορφος.. :'(


και μετα χωρις τον ψινακη εκανε μεγαλυτερη και καλυτερη καριερα!!!
 

somari

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

παντως μαγκες για να την βγαλεις πραγματικα καθαρη με την τριχοπτωση θα πρεπει να εισαι πολυυυυ ομορφος.. :'(

Μου φαίνεται θα φύγω από το φορουμ, εσείς θα μου τη γ@μ*σετε την ψυχολογία τελείως και εγώ πρακτικά γράφτηκα για το ακριβώς αντίθετο... Αν ήταν έτσι ρε μάγκες, ο μισός αντρικός πληθυσμός ή α) θα ήταν μπακούρια ή β) θα τα είχε με κλώνους της Βασιλειάδου...
 

kos1987

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

somari είπε:
Μου φαίνεται θα φύγω από το φορουμ, εσείς θα μου τη γ@μ*σετε την ψυχολογία τελείως και εγώ πρακτικά γράφτηκα για το ακριβώς αντίθετο... Αν ήταν έτσι ρε μάγκες, ο μισός αντρικός πληθυσμός ή α) θα ήταν μπακούρια ή β) θα τα είχε με κλώνους της Βασιλειάδου...

Τον sito να ακους εσυ!Το παν ειναι η ψυχολογια και η αυτοπεποιθηση!!!Υπαρχουν γκομενες που τις ενδιαφερει το θεμα μαλλι το θεωρουν πολυ σημαντικο, εγω δεν ασχολουμαι μ'αυτες πλεον αν καταλαβω κατι τετοιο...Υπαρχουν αλλες 25αρες και πανω κυριως που δεν δινουν σημασια στην καραφλα οσο και να μας φαινεται περιεργο.
 

somari

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Μα και στο θέμα εμφάνιση (έξω η αυτοπεποίθηση και η ψυχολογία), δεν νομίζω να είναι τόσο τοπ το μαλλί μας... τουλάχιστον όχι για όλες...
 

kos1987

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Προσωπικα εχω την εντυπωση οτι μεγαλυτερη βαρυτητα στην ολη εικονα εχει το κορμι παρα το μαλλι.Παλι :eek:fft: ειμαστε :knup:
 

somari

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Συνεχίζοντας το offtopic... :p Στο κορμί θα προσθέσω και η φάτσα (μην είσαι τέρας :p)
 
Μπλουζα