Πέτρος 2470 FUE

aeratos28

Just aeratos
Screenshot_2021-12-15-16-58-59-944_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2021-12-15-16-59-20-666_com.android.chrome.jpg

Ρε συ αερατε κοίτα με τόσο κοντό μαλλί πόσο γεμάτη φενεται η hairline...φαντάσου να τα μακρύνει πως θα είναι...δεν έφταναν νομίζω και για σωστό γέμισμα ποιο πίσω...γνώμη μου βεβαια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Η 4 και η 6 δείχνουν το πρόβλημα στην πραγματική του διάσταση...Από μπροστά όλοι μαλιαδες φαινομαστε
 

aeratos28

Just aeratos
Δλδ και πριν δεν υπήρχε hairline και τώρα δεν υπάρχει,έγινε ένα γέμισμα σχετικά καλό πιο πίσω αλλά το forelock είναι αραιό ακόμα αρκετά..και αυτό κόστισε από 5.5κ μέχρι 6κ€ ..και μου λες εσύ τώρα για φυτρωσεις και άλλα διάφορα.ειναι αυτή δουλειά αντάξια των χρημάτων που κόστισε?
Αερατε δεν υπάρχει hairline...ένα πραμα μπροστά που πετάει και πίσω καμμένη γη.Εσυ πιστεύεις με αυτά τα μοσχεύματα τι καλύτερο θα μπορούσε να κάνει?
@Στο τελευταίο ποστ που έγραψες νομίζω συμφωνείς....βάζει λιγότερα διότι είναι καθαρά οικονομικό το θέμα...άλλη εξήγηση εγώ δεν βλέπω...ο Αναστασάκης έχει φυτρώσεις...
 

jersey

Well-Known Member
Ωραία δουλειά μεν αλλά στο forelock παίζει παρόμοιο θέμα με το δικό σου. Κενάκια δηλαδή. Μάλλον ο big daddy A το ψιλοαφήνει και δε το γεμίζει το σημείο.
έβαλε κανονικά μοσχεύματα και στο forelock. Δεν θα έπρεπε να δείχνει έτσι με αυτά που μπήκαν.
 

platanos

Well-Known Member
Εγώ πάντως έχω να παρατηρήσω το εξής : Ενώ ο γιατρός το χει αρκετά με τη φυσικότητα και τη φύτρωση, είναι κρίμα να μην βάζει 500-600 grafts ακόμα (μιλάω κυρίως για τα 2 αυτά αποτελέσματα αλλά και σε διάφορα άλλα που έχω δει) να μιλάμε για αποτέλεσμα επιπέδου εφάμιλλου των πολύ καλών κλινικών του εξωτερικού. Δεν ξέρω αν είναι οικονομικοί οι λόγοι που ισχυρίζεται ο koumparos ... η νοοτροπία "less is more" ή κάτι άλλο
 

kharmacoma

Well-Known Member
Πάντως αυτό με το οικονομικό που λέτε μου ακούγεται κάπως. Δηλαδη σε ενδεχομένη συζήτηση με το γιατρό σου λέει ο ασθενής "Γιατρέ το ξέρω ότι χρειάζομαι 4000 αλλά έχω λεφτά για 2500" και ο γιατρός αντί να του πεί ότι θα δουλέψει 3 ώρες παραπάνω να του τα βάλει στα ίδια λεφτά του λέει "δεν πειράζει όταν μαζέψεις λεφτά ξαναέρχεσαι". Κανείς δεν δουλεύει τσάμπα, αλλά κάπου το έχουμε χάσει με το θέμα οικονομικό νομίζω.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
έβαλε κανονικά μοσχεύματα και στο forelock. Δεν θα έπρεπε να δείχνει έτσι με αυτά που μπήκαν.

Εχεις δικιο. Έχει μπει πράγμα και όπως φαίνεται χάθηκαν ορισμένα. Για να κλείσει καλά θέλει μια 200αρα- 250 ακόμα. Πάντως αν μακρύνει το μαλλί 2-3 εκατοστά ακόμα δε θα φαίνεται. Μια χαρά δουλειά. Για ακόμα μία φορά θα έλεγα πως το ''θεμα'' είναι το κόστος. Αυτή είναι δουλειά 2,5 - 3 χιλιάρικων . Όχι 6 . Κατά τα άλλα το αποτέλεσμα είναι ΟΚ.
 

aeratos28

Just aeratos
Σε αυτή την περίπτωση ναι.αλλο να χρειάζεσαι 4000,να το ξέρεις από πριν και να έχεις τα λεφτά για τα 2500..εκεί δεν απαιτεί να σου κάνει δώρο 1500..απλά ξαναπάς σε ένα χρόνο..και άλλο το θέμα να χρειάζεσαι 3000-3300 και να σου λέει με 2400-2500 είσαι κομπλέ
Πάντως αυτό με το οικονομικό που λέτε μου ακούγεται κάπως. Δηλαδη σε ενδεχομένη συζήτηση με το γιατρό σου λέει ο ασθενής "Γιατρέ το ξέρω ότι χρειάζομαι 4000 αλλά έχω λεφτά για 2500" και ο γιατρός αντί να του πεί ότι θα δουλέψει 3 ώρες παραπάνω να του τα βάλει στα ίδια λεφτά του λέει "δεν πειράζει όταν μαζέψεις λεφτά ξαναέρχεσαι". Κανείς δεν δουλεύει τσάμπα, αλλά κάπου το έχουμε χάσει με το θέμα οικονομικό νομίζω.
 

jersey

Well-Known Member

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

platanos

Well-Known Member
Εχεις δικιο. Έχει μπει πράγμα και όπως φαίνεται χάθηκαν ορισμένα. Για να κλείσει καλά θέλει μια 200αρα- 250 ακόμα. Πάντως αν μακρύνει το μαλλί 2-3 εκατοστά ακόμα δε θα φαίνεται. Μια χαρά δουλειά. Για ακόμα μία φορά θα έλεγα πως το ''θεμα'' είναι το κόστος. Αυτή είναι δουλειά 2,5 - 3 χιλιάρικων . Όχι 6 . Κατά τα άλλα το αποτέλεσμα είναι ΟΚ.
Δε βγαίνουν τα νούμερα αγαπητέ φίλε. Αυτός ο αριθμός (και όχι για super dense pack) θα έπρεπε να έχει μπει στη μπροστινή περιοχή χωρίς να έχει αγγίξει vertex
 

jersey

Well-Known Member
Το ειδες και εσύ λοιπόν. Ναι μου έκανε εντύπωση που έχει τυχαία θόλωμα σε εκείνο το σημείο η φωτογραφία ενώ δεξιά που ειναι κενό δεν έχει. Που αν δεν το ειχε αυτό το θόλωμα θα έβλεπες προς τα μέσα...
 

nick90

Well-Known Member
Μα είναι η φυσική του σχεδόν..δες πάλι τις φωτό από πού ξεκίνησε..δεν φτιάξανε hairline.
Όντως στην πανοραμική φωτογραφία φαίνεται να μπήκαν ένα εκατοστό περίπου πιο πέσα από τη φυσική του hairline, όπου σχημάτισε ένα ημικύκλιο πιο μέσα από τη φυσική του με τους κροτάφους πολύ ανοιχτούς. Eπομένως κάλυψε και forelock με τα μοσχεύματα, αφού ειχε μικρύνει η επιφάνεια λόγω συντηρητικού σχήματος.
 

aeratos28

Just aeratos
Ακριβώς..και όχι για πολύ δυνατό dense pack..εκεί αν όλα είχαν πάει καλά,με πλήρη φυτρωση και σε forelock αλλά να είχε χτίσει ΚΑΙ hairline ,τότε το κόστος,θα ήταν σωστό..
Δε βγαίνουν τα νούμερα αγαπητέ φίλε. Αυτός ο αριθμός (και όχι για super dense pack) θα έπρεπε να έχει μπει στη μπροστινή περιοχή χωρίς να έχει αγγίξει vertex
 

Aldo

Well-Known Member
Αμα κάνεις και zoom Στην μπροστινή ληψη της φωτογραφίας του Μετά που ανεβασε θα δεις οτι θολώνει στο κέντρο της hairline για καποιο λόγο που φαινονται κενα απο πισω.
http://fotoforensics.com/ , εαν εχεις αμφιβολιες για τις φωτογραφιες.
 

koumparos

Well-Known Member
Να πω την αλήθεια ούτε και μένα μου πολυαρεσει με βάση αυτά που έχουμε δει από την κλινική.Θα περίμενα καλύτερη εικόνα και ομογενοποίηση.
 
Μπλουζα