Flosk, fue, 1557 grafts (crown), 10/8/2015

Flosk

Well-Known Member
image.jpeg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
Οι φωτο που ζητησε ο John
 

Συνημμένα

  • image.jpeg
    image.jpeg
    432.6 KB · Προβολές: 318
Τελευταία επεξεργασία:

Δημητρης38

Active Member
Η hairline σου μπροστα δειχνει να εχει χασει... ετσι ηταν ή εγινε κατι αλλο ?
Το crown πισω καλα παει .. αν και ειναι νωρις ακομα δειχνει να ξεκινησε να φουντωνει.
Την γεφυρα θα την χασεις, θα χρειαστει μελλοντικα να μπεις και εκει.
Και παραλληλα με την γεφυρα μπορεις να κανεις και μια γενικη πυκνωση.

Απο την στιγμη που εχεις καλη δοτρια, το μονο που θα πρεπει να σε αγχωνει ειναι το "μαρουλι"
Καλη τυχη και απο εμενα φλοσκ
 

Flosk

Well-Known Member
Ευχαριστω Δημητρη38. Νο μιζω πως η Hairline ειναι οκ. Ακριβως απο πισω εχω χασει καποια μαλλακια μαλλον μονο απο το τσουλουφι και οχι μεταμοσχευμενα. Αστα γενικα η φαση ειναι κυκεωνας, δεν τελειωνεις ποτε με τη φαλακρα και τις μμ
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ωραια Thanks.αν και οχι πολυ καλες φωτο μπορουμε να καταλαβουμε περισσοτερα πραματα.
Αν μαυρισει και το κροουν θα εχεις μια πιο καλη καλυψη ολικα.
Υπαρχουν ψιλοθεματακια αλλα στην καθημερινη ζωη ουτε που θα φαινονται.
Βοηθαει και το κατσαρο μαλλι σε συνδιασμο με το χτενισμα.
 

Flosk

Well-Known Member
Όπως τα λες ακριβώς.. Δεν μπορούσα να βγάλω καλύτερες φωτό γιατι τις έβγαλα μόνος μου με το κινητό ρε John. Συμφωνώ και με τα υπόλοιπα φυσικα που είπες. Έχω θεματάκια που δεν φαίνονται στην καθημερινότητα αλλα νομιζω έτσι ειναι οι μμ. επισης το κοντό μαλλί δεν βοηθάει στην πύκνωση αλλα αν όλα πάνε καλα με το crown θα δοκιμάσω να τα αφήσω πιο μακρυά. Με σγουρό μαλλί και μπιφτέκι δεν λέει το μακρύ μαλλί.. Σκέψου κάποτε ειχα ράστα μακρυά(παλιές καλές εποχές). Μακρύ μαλλί δεν μπορούσα να αφήσω κανονικά επειδη ήταν πολύ σγουρά και πλούσια. Αχχχχχχ
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
πας αρκετά καλά flosk..εμένα μου αρέσει αυτό που βλέπω... σε αυτο το μήκος να τα έχεις τα μαλλιά και θα είσαι μπαμ..όσο για τις γέφυρες εγώ flosk πιστεύω ότι δεν θα χάσεις από εκεί μαλλιά..έτσι θα μεινουν;) καλή συνέχεια να έχεις...είναι και crown αργεί και λίγο παραπάνω αλλά οκ!
 

poseidonas77

Well-Known Member
συμφωνω με αερατο..δε φενεται να χασεις γεφυρες στο αμεσο μελον και αυτο ειναι πολυ σημαντικο γιατι σε διαφορετικη περιπτωση τι να πρωτομαζεψεις μετα...εχει αρχισει και μαυριζει αισθητα αλλα ειναι κραουν και θελει ακομα...
το θετικο ειναι οτι πλεον αποκτας ενα ομοιομορφο κεφαλι και στο 8 μηνο πιστευω με λιγο μακρυ μαλακι θα εισαι τουμπανο σαν συνολο...καθαριζεις και με το κραουν που ειναι δυσκολη περιοχη και μετα ησυχαζεις για αρκετα χρονια...αφου εχεις και δοτρια ακομα πιστευω το ελυσες το προβλημα καραφλα
 

poseidonas77

Well-Known Member
οπα..διορθωνω το πρωτο σκελος γιατι εκανα π@π@ρια και μπερδεψα τις φωτο και εβγαλα λαθος συμπερασμα
σορυ φλοσκ
 
Μπλουζα