Η ζωη με Covid-19

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Ωραια η μονογαμία αλλα πρεπει να το εχεις . Δηλαδή να σε εχει καλύψει τοσο ένας Ανθρωπος κτλ
Εγω δε μπορω, τα φοβόμουν αυτα .
Μου αρεσουν πολλές γυναίκες ταυτόχρονα :)
Ασε που και εγω εχω φάει κέρατο, και οχι μια φορα, αλλα δε τρέχει και τιποτα .
 

vlafo

Well-Known Member
Ωραια η μονογαμία αλλα πρεπει να το εχεις . Δηλαδή να σε εχει καλύψει τοσο ένας Ανθρωπος κτλ
Εγω δε μπορω, τα φοβόμουν αυτα .
Μου αρεσουν πολλές γυναίκες ταυτόχρονα :)
Ασε που και εγω εχω φάει κέρατο, και οχι μια φορα, αλλα δε τρέχει και τιποτα .
Σε ποιον δεν αρέσουν πολλές γυναίκες ταυτόχρονα?
Αυτό δε σταματάει ποτέ φίλε και όχι μόνο οι γυναίκες.
Και να σε έχει καλύψει ο άλλος το οπτικό νεύρο διεγείρεται πάντα είναι σαν να έχεις τικ...
Φυσιολογικά πράγματα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μα φυσικα john...το εχω γραψει και σε παρελθοντικα σχολια...βαζω λιγο toppik στην Α ζωνη. Επειδη εισαι γνωστης, η συσκευασια των 55 gr με καθημερινη χρηση με βγαζει 5 με 6 μηνες.

Η πραγματικη εικονα του μαλλιου μου, χωρις ιχνος toppik, ειναι αυτη που βλεπεις παρακατω...μια εξωτερικου χωρου με νταλα ηλιο...και μια εσωτερικου χωρου.

Προβολή συνημμένου 30224

Προβολή συνημμένου 30225

Το γνωρίζω φίλε tol πιο πολύ ήταν κάτι σαν πείραγμα το σχόλιο μου...:D
 
  • Like
Reactions: tol

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ωραια η μονογαμία αλλα πρεπει να το εχεις . Δηλαδή να σε εχει καλύψει τοσο ένας Ανθρωπος κτλ
Εγω δε μπορω, τα φοβόμουν αυτα .
Μου αρεσουν πολλές γυναίκες ταυτόχρονα :)
Ασε που και εγω εχω φάει κέρατο, και οχι μια φορα, αλλα δε τρέχει και τιποτα .

Για κάνα Irish bar στα καταγώγια τις Bangkok είμαστε τα δύο μας και να μιλάμε για τα χαμένα μας Grafts...
 

tol

Well-Known Member
Για κάνα Irish bar στα καταγώγια τις Bangkok είμαστε τα δύο μας και να μιλάμε για τα χαμένα μας Grafts...
Ρε αθεοφοβε Γιαννη, θελεις να μεταδωσεις τον ασιατικο πολιτισμο σε ολο το forum. Προσπαθεις να προπαγανδισεις υπερ των ομορφων Ταϋλανδεζων. Νομιζεις οτι θελει πολυ ο Γιωργος να σπασει καραντινες και να ερθει πάραυτα ("αμεσως", φιλε Γιωργο...για να μη googlαρεις!!!) στην Ελλαδα, για να πατε μαζι ταξιδακι στις χωρες της Ανατολης; :D ;)
 

Georgie

Well-Known Member
Δεν υπονοώ κατι !
IMG_8963.JPG
 

goldfiles

New Member
Καλη χρονια σε ολους-ες σας! Σας ευχομαι μεσα στο 21 ολα τα ονειρα σας να γινουν πραγματικοτητα. Και υγεια παιδια...υγεια...
 
  • Like
Reactions: tol

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristoforaz

Well-Known Member
Καλη Χρονια σε ολους!
Φετος συμπληρωνονται 200 χρονια απ την Ελληνικη Επανασταση!
Μπορουσα καλλιστα να απαντησω και στον Γεωργιο και στον αφανανοτ αλλα και στον Νικ.Μος οπως φυσικα και στο διαχειριστη με επιχειρηματα αλλα δε θα το κανω διοτι η επιθεση τους δεν εχει να κανει με εμενα προσωπικα..ειναι γενικη..διοτι και ο Νικολακης μπαναριστηκε και ο Φορης...
Οποτε δε μπορω να επιβληθω καπου που δε με παιρνει διοτι τα ηνια του φορουμ δεν ανηκουν σε εμενα!
Ευχες λοιπον προς ολους
Ευχες για ο,τι καλυτερο προς τους ομοιοπαθεις του καραφλοφορουμ αλλα και στις οικογενειες τους τα καλυτερα ευχομαι!
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Και πολύ καλά θα κάνεις. Καλή Χρονία!
Καλο ενιαυτο αγαπητε διαχειριστη...
Ο Ελευθερος ανθρωπος μιλαει παντου και παντοτε τη γλωσσα της αληθειας!
Καθε ευλογια σε εσας και τους συγγενεις σας ειτε φυσικους ειτε φορουμιτικους!
Ακουσα τα πρωτα ενενηντα λεπτα της διαλεξης...συντομευατε οταν και οπου επρεπε και χειριζοσασταν αψογα τις ερωτησεις του κοινου προσαρμοζοντας τες παντοτε στο ρυθμο της κουβεντας με τις καταλληλες καθε φορα νυξεις!! Αναμενουμε και το επομενο διωρο της παρουσιασης-συζητησεως!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα