ΤΥΡΚΑΛΑΣ 20/2/2023 ΑΔΥΝΑΜΗ ΔΟΤΡΙΑ.

witcher

Well-Known Member
Τα ερωτήματα που έχει θέσει ο αερατος τα έχω θέσει και εγώ και έχω εκφράσει επανειλημμένα την επιθυμία μου να μάθω τι έχει γίνει γιατί αυτός είναι ο ρόλος μου σαν μέλος της παρούσας κοινοτητας ,σε προκαλώ να ανατρέξεις σε διάφορα νήματα ή στο ιστορικό των σχολίων μου και να δεις αν αβανταρω κάποιον,μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια.Γελαω όχι για τους χαρακτηρισμούς και τους ισχυρισμούς σου προς το πρόσωπο μου ,αλλά για το γεγονός ότι εκτοξεύονται από ένα άτομο σαν εσενα.Οταν φτάσεις στο σημείο να βρεις το θάρρος να τηρείς μια αντικειμενική και δίκαιη στάση ανεξαρτήτως κλινικών και γιατρών θα σου πω μπράβο
, προς το παρών θα πω ότι το φόρουμ και η κοινότητα δεν έχει τίποτα να κερδίσει από την παρουσία μελών σαν και του λόγου σου.Παρακαλω τα μέλη να ψάξουν να βρουν τις κριτικές του witcher/αυστηρου κριτή σε περιστατικά που δεν αφορούν Αναστασάκη και να έρθει στο παρών νήμα και να μας πει τι έχει ανακαλύψει.Μιλαει και ο witcher τωρα.

Κρυβόσουν στα περιστατικά του γιατρού σου οταν ειχε έρθει η ώρα να κρινεις αυτόν και τα περιστατικά του ξεφτιλισμένε...κρυβόσουν οταν έπρεπε να κρινεις τη δότρια από τον edyuser1 που άφησε σε κακή κατάσταση ο γιατρός σου...αν ηταν αλλού θα ειχες σηκωσει επανάσταση....
Στο περιστατικό του aldo μπήκες να πεις οτι ειναι μια χαρά και οτι απλά χρειάζεται ενα touch up...για το repair ούτε λόγος χαχαχα...τοσο ξεφτιλισμένος εισαι....ο αντικειμενικός παιδια :D
Στο περιστατικό του jacksmith πάλι κρυβόσουν, δεν έκρινες ουτε όσα ειπε οτι του ειπε ο γιατρός ουτε την ουλη (της τεχνικής που προωθούσες εκείνη την περιοδο ολως τυχαίως)...

Η κοινότητα δεν έχει ανάγκη από ξεφτιλισμένα μέλη σαν εσένα που επειτίθονται σε σεγκεκριμένους στοχους που επιτείθεται και η κλινική που αβαντάρουν, ενώ τρέχουν να δικαιολογήσουν τα περιστατικά της και τις κακοτοπίες της....

Εχεις συγκεκριμένη γραμμή που ακολουθείς και αυτη η γραμμή ειναι ιδια με μια συγκεκριμένη κλινική στο φορουμ.

Μέχρι και ολοκληρη αβάντα έκανες για την FUT προκειμενου να αβαντάρεις την συκγεκριμένη κλινική, αλλα τώρα που κάνει FUE σταμάτησες την αβάντα της συγκεκριμένης τεχνικής... γιατι σταμάτησες ???????

Αμα θες να εισαι αντικειμενικός μπες στα περιστατικά του γιατρού που εκθειάζεις να ζητήσεις αναλυτικά στοιχεία για να μπορουν να κρινουν τα μέλη αν σε ενδιαφέρει η αντικειμενική πληροφορία στο φορουμ...α και να ζητάς φωτεινές παρουσιάσεις...γιατι δεν το κάνεις??? Ντρέπεσαι ή δεν τα βλέπεις ??? το να επιτίθεσαι σε συγκεκριμένους στοχους και να κάνεις τα στραβά μάτια αλλού δεν σε κανει αντικειμενικό αλλά το ακριβώς αντίθετο..κατάλαβες γελοίε;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Nik.Mos

Well-Known Member
Η Fut θεωρω πως ειναι μια καλή και βιώσιμη επιλογή ,πολλές φορές μονόδρομος ,για κάποιον που δεν προτίθεται να λάβει φιναστεριδη και θέλει να αποκομίσει το μέγιστο όφελος από μια διαδικασία μμ ,αν για σένα αυτό ταυτίζεται με υπόνοιες για προώθηση συγκεκριμένου γιατρού τότε αποδεικνύεται η πλήρης απουσία οφελους από την παρουσία μελών σαν και του λόγου σου εδώ μέσα .και μην ξεχνάς ότι εγώ απάντησα στον john που μιλούσαμε για HDC και εσύ ξεκίνησες τις αναφορές στον μόνιμο καημό σου τον Αναστασάκη ,whataboutism 101
 

witcher

Well-Known Member
Πάει τώρα την ξέχασες την συγκεκριμένη τεχνική..δεν έχεις λόγο να συνεχίζεις την προώθηση της τεχνικής FUT αφού πλεον η κλινική που εκθειάζεις κάνει FUE....
Εγώ την αλήθεια ειπα για τον Φιουρ* που λεει αυτό αν τον ρωτήσεις, δεν έκρινα την κλινική που την θεωρώ καλή κλινική...δεν έκανα καμία επιθέση στην HDC σαν εσένα που έχεις γραμμή να επιτίθεσαι στις κλινικές που επιτίθεται ολως τυχαίως και η κλινική που αβαντάρεις και κάνεις τα στραβά μάτια....

Ένα γελοίο μέλος εισαι που ο σκοπός σου ειναι να αβαντάρεις εκεί που σε συμφέρει, δεν κρινεις τα περιστατικά που ανέφερα πιο πριν, δεν σε ενδιαφέρει η αντικειμενικότητα γιατι αν σε ενδιέφερε θα έκρινες ολα οσα ανέφερα παραπάνω...από εκει καταλαβαίνει κάποιος οτι δεν εισαι αντικειμενικός. το φόρουμ έχει ανάγκη από ανεξάρτητα μέλη που δεν υποστηρίζουν κλινικές και οχι από κρυφούς αυλοκόλακες σαν εσένα....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nik.Mos

Well-Known Member
Πάει τώρα την ξέχασες την συγκεκριμένη τεχνική..δεν έχεις λόγο να συνεχίζεις την προώθηση της τεχνικής FUT αφού πλεον η κλινική που εκθειάζεις κάνει FUE....
Εγώ την αλήθεια ειπα για τον Φιουρ* που λεει αυτό αν τον ρωτήσεις, δεν έκρινα την κλινική που την θεωρώ καλή κλινική...δεν έκανα καμία επιθέση στην HDC σαν εσένα που έχεις γραμμή να επιτίθεσαι στις κλινικές που επιτίθεται ολως τυχαίως και η κλινική που αβαντάρεις και κάνεις τα στραβά μάτια....

Ένα γελοίο μέλος εισαι που ο σκοπός σου ειναι να αβαντάρεις εκεί που σε συμφέρει, δεν κρινεις τα περιστατικά που ανέφερα πιο πριν, δεν σε ενδιαφέρει η αντικειμενικότητα γιατι αν σε ενδιέφερε θα έκρινες ολα οσα ανέφερα παραπάνω...από εκει καταλαβαίνει κάποιος οτι δεν εισαι αντικειμενικός. το φόρουμ έχει ανάγκη από ανεξάρτητα μέλη που δεν υποστηρίζουν κλινικές και οχι από "κρυφούς" αυλοκόλακες σαν εσένα....
Απαξιω πραγματικά ,δεν θα πέσω στο επίπεδο σου , ας παραθέσουμε στην κρίση των μελών την πραγματικότητα μέσα από την διαδρομή μας και το αποτύπωμα μας στο φόρουμ .Από καλά παιδιά που βλέπουν παντού θαύματα και τρομερές αλλαγές έχουμε χορτάσει , whataboutism 102,καλά μυαλά witcher
 

Kostas97

Well-Known Member
Έχει καιρό που ψάχνει τρόπο να μετατοπίσει την επίθεση που δέχεται ο γνωστός γιατρός προς τον Τυρκαλα .Εμενα Γιαυτο με προσκαλεί να μιλήσω συνέχεια
Ο γιατρός, όπως μου υπενθυμισες, στο μέλος jhack είχε αποδώσει το φτωχό αποτέλεσμα σε θυλακιτιδα. Σε ρώτησα λοιπόν αν και εδώ υπήρξε κάποια σύνδεση.
Σε αυτό αναφέρεσαι ως κλήσεις να μιλας συνέχεια;
 

Kostas97

Well-Known Member
Σίγουρα πρέπει κάποια στιγμή να γίνει η συζήτηση για την κλινική που πιθανώς έχει τα περισσότερα ανεξάρτητα περιστατικά εδώ μέσα. Δεν μπορεί η κλινική που ίσως έχει-είχε το μεγαλύτερο οικονομικό κέρδος από το φόρουμ να είναι υπεράνω κριτικής, απλά επειδή όποιος την αμφισβητήσει, εσείς πετάγεστε σαν σωματοφύλακες και η κουβέντα πάει εκεί που θέλετε.

Προφανώς, αδυνατείτε να θυμηθείτε ότι στον γιατρό Τυρκάλα ορισμένοι, πριν 2-3 χρόνια, πλέκατε το εγκώμιο, μιλώντας για:
  1. Κορυφαίο
  2. Μοναδικό
  3. Μεγάλο αστέρι των μεταμοσχεύσεων
Σήμερα, 2-3 χρόνια μετά, με σχεδόν 20 ανεξάρτητα περιστατικά (ίσως τα 10 να είναι μισοτελειωμένα), πρέπει να μας ενημερώσετε αν τελικά ήταν όντως όσα λέγατε ή όχι.

Για εμένα, εκ του αποτελέσματος, ΔΕΝ ήταν τίποτα από όλα αυτά. Μια ακόμα κλινική και μέχρι εκεί.

Για εσάς;

Υ.Γ.:
ο φίλος @aeratos28 παντως εχει πει γνωμη.(ελπίζω να συνεχίσετε να τον αγαπάτε) γιατι στο τελος μπορει να βγαλετε και αυτον βαλτο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Φίλε,τα έχεις μπερδεμένα ..κριτική έχει γίνει άπειρη ,ατελείωτη για τον Τυρκαλά..και χωρίς καμία παρεμπόδιση από κανέναν ..για ποιο οικονομικό όφελος μιλάς ακριβώς δικό του?? Δεν έχει καν λογαριασμό εδώ ο τύπος...αυτός που έχει το μεγαλύτερο οικονομικό όφελος από το φόρουμ,είναι ο Αναστασάκης ,με μηδαμινό ποσοστό ανεξάρτητων περιστατικών...που όπως βλέπεις,στα ανεξάρτητα περιστατικά ,και στον Τυρκαλά υπήρξαν πατάτες πολλές ,αλλά και στου Αναστασάκη ότι ανεξάρτητο είδαμε τα πράγματα περιπλέκονται...αναπάντητες κατηγορίες πελατών, για μπακαλόγατους έγινε ο λόγος ,για ανθρώπους με ανοιγμένα στριπ κτλ κτλ...μετά από αυτά με το έτσι θέλω ο γιατρός σταμάτησε τις ανεξάρτητες που βλέπαμε τι συμβαίνει ακριβώς ,και ανέβαζε δικές του παρουσιάσεις με πριν και μετά φωτό,χωρίς κανένα στοιχείο γιατί λέει ότι δικαστήρια με εισαγγελείς τα μέλη του φόρουμ τα οποία δεν ειναι και γιατροί δεν είναι υποχρεωμένος να περάσει...((Αν και είναι,γιατί αυτό παραβαίνει τις οδηγίες του φόρουμ για το πώς γίνονται παρουσιάσεις))..και εσύ κόλλας στον Τυρκαλα,που δεν έχει καν λογαριασμό εδώ ούτε είχε,και το βάζεις στο ίδιο ζυγι ,με τον Αναστασάκη που διατυμπανίζει μόνος του ότι είναι ο καλύτερος στην Ελλάδα ,αλλά δεν δέχεται να δώσει στοιχεία επεμβάσεων,ούτε έχει απαντήσει στις δημόσιες κατηγορίες πελατών του που έγιναν εδώ ..
Μάλλον κάτι δεν έχεις καταλαβει καλά φίλε μου...
Σίγουρα πρέπει κάποια στιγμή να γίνει η συζήτηση για την κλινική που πιθανώς έχει τα περισσότερα ανεξάρτητα περιστατικά εδώ μέσα. Δεν μπορεί η κλινική που ίσως έχει-είχε το μεγαλύτερο οικονομικό κέρδος από το φόρουμ να είναι υπεράνω κριτικής, απλά επειδή όποιος την αμφισβητήσει, εσείς πετάγεστε σαν σωματοφύλακες και η κουβέντα πάει εκεί που θέλετε.

Προφανώς, αδυνατείτε να θυμηθείτε ότι στον γιατρό Τυρκάλα ορισμένοι, πριν 2-3 χρόνια, πλέκατε το εγκώμιο, μιλώντας για:
  1. Κορυφαίο
  2. Μοναδικό
  3. Μεγάλο αστέρι των μεταμοσχεύσεων
Σήμερα, 2-3 χρόνια μετά, με σχεδόν 20 ανεξάρτητα περιστατικά (ίσως τα 10 να είναι μισοτελειωμένα), πρέπει να μας ενημερώσετε αν τελικά ήταν όντως όσα λέγατε ή όχι.

Για εμένα, εκ του αποτελέσματος, ΔΕΝ ήταν τίποτα από όλα αυτά. Μια ακόμα κλινική και μέχρι εκεί.

Για εσάς;

Υ.Γ.:
ο φίλος @aeratos28 παντως εχει πει γνωμη.(ελπίζω να συνεχίσετε να τον αγαπάτε) γιατι στο τελος μπορει να βγαλετε και αυτον βαλτο.
 

Kostas97

Well-Known Member
Φίλε @aeratos28 , θέλω να διευκρινίσω ότι δεν βάζω κανέναν στην ίδια ζυγαριά με κανέναν άλλον. Για μένα, όλες οι κλινικές εδώ λειτουργούν με γνώμονα το ΚΕΡΔΟΣ. Εμείς είμαστε οι πελάτες, και όπως ανέφερε ο @John_John1, αυτοί κερδίζουν τα χιλιάδες ευρώ τους.
Κανείς τους δεν είναι εδώ για φιλανθρωπία.


Όσον αφορά Jacksmith και Aldo για μένα, δεν υπάρχει καν ερώτημα σχετικά με το τι συνέβη εκεί, είναι προφανές! Ειδικά στην περίπτωση του μέλους Aldo.

Καλώς ή κακώς, τα παιδιά αυτά, για οποιονδήποτε λόγο, έχουν αποσυρθεί και δεν συμμετέχουν πλέον σε αυτή τη συζήτηση. Υποθέτω ότι βρέθηκε κάποια λύση, η οποία περιλαμβάνει το να μη συζητάνε αέναα το ίδιο ζήτημα / δημόσια; υποθέσεις κάνω.

Θεωρώ δε θα υπάρξουν ποτέ αποδείξεις για το τι πραγματικά συνέβη, αλλά ακόμα και μια απλή ανάγνωση αυτών των νημάτων αρκεί για να βγουν τα συμπεράσματα.

Όσον αφορά τις οδηγίες του φόρουμ, προφανώς πρέπει να τηρούνται από όλους.

Ισχύει ότι έχει τα περισσότερα ανεξάρτητα.

Ελπίζω να σε καλύπτω. :)


Ωστόσο, στα όσα αναφέρει ο Αεράτος θέλω να προσθέσω αυτό:
1725203788719.png

Νημα και #199: https://www.hairlossgr.com/forum/threads/Τα-εκτός-θέματος-από-όλα-τα-νήματα-της-κλινικής.13811/page-10#post-291448

Αυτό σημαίνει ότι πιθανόν να έχει συμβεί και σε άλλους. Ο καθένας μπορεί να κάνει υποθέσεις, να εξετάσει τα νήματα και να παρατηρήσει ποιοι σταμάτησαν να κάνουν παρουσιάσεις κλπ., αλλά δεν θα μάθουμε ποτέ, στα σίγουρα, ποιες κλινικές εμπλέκονται. Μικρό καλάθι λοιπόν.

Κάποιοι με χαρακτήρισαν "βαλτό". Βαλτος, επειδή εξέφρασα τη γνώμη ότι η κλινική του Αναστασάκη στην Ελλάδα, για τα δικά μου κριτήρια, είναι καλύτερη από τις άλλες; Ή επειδή προτιμώ να μου μιλούν για φιναστερίδη και μινοξιδίλη, και όχι για PRP; Λες και δεν μπορείς να έχεις προσωπική προτίμηση, ή για να θεωρείσαι αντικειμενικός δεν πρέπει να εκφράζεις καμία άποψη.

Αυτά σχετικά με αυτό το θέμα.


και εσύ κόλλας στον Τυρκαλα,που δεν έχει καν λογαριασμό εδώ ούτε είχε
Η σημερινή συζήτηση είναι επανάληψη προηγούμενης. Όποιος θέλει μπορεί να διαβάσει το ακόλουθο:

Εγω απλά θα βάλω ενα σκρίνσοτ απο εκείνη την εποχή:
Νημα το πανω και #1,610
1725202155136.png


Ο Τυρκάλας φαίνεται πως ήταν η κλινική που επωφελήθηκε περισσότερο από το φόρουμ τα τελευταία χρόνια – δεν γνωρίζω αν εξακολουθεί να ισχύει αυτό σήμερα, αλλά τότε ήταν σίγουρα η περίπτωση.
@giannis88test, επιβεβαιώνεις τα δεδομένα.

Το κύριο ερώτημα είναι το πώς επωφελήθηκε;
Κυρίως από ένα εξαιρετικό περιστατικό.
Από εκεί και πέρα άλλοι από ενθουσιασμό και άλλοι για τους λόγους τους(ΠΙΘΑΝΩΣ), εκθίαζαν τον γιατρό κάνοντας αναφορές για αποτελέσματα που βλέπεις μόνο στην Ισπανία, για κορυφαίο στο είδος κλπ. Παρόλο που αποτελέσματα για να ανατρέξει το κοινό διαθέσιμα δεν υπήρχαν!!! Τα δημοσιευμένα αποτελέσματα μπορεί να είναι όσα υπάρχουνσ το σάιτ και σήμερα. Όλοι όσοι είχαν καλό λόγο τα χαν δει από κοντά τα κορυφαία αποτελέσματα.

Προσωπικά απόρησα ο συγκεκριμένος γιατρός πώς ακριβώς <<τραβάει>> πελάτες.
Ακολουθεί μια τακτική διαφορετική από τις άλλες κλινικές εδώ.
1)Στο google έχει 15 κριτικές.
2)Στο σαιτ του 15 περιστατικά τα οποία δεν ανανεώνει.
3)Στο youtube ψάχνω, ψάχνω κανάλι δε βρίσκω.
4)Στο facebook βλεπω κάτι αναρτήσεις(εκεί ίσως αφιερώνει χρόνο).

Το φόρουμ έχει για αυτόν την μεγαλύτερη παρουσία περιστατικών αγαπητοί.(Και ας μην είναι καν μέλος)
Εδώ έχει και μεγάλο φαν κλαμπ.

Το γεγονός ότι δεν υπήρξαν απειλές για μηνύσεις δεν σημαίνει τίποτα. Πού ακριβώς θίχτηκαν τα συμφέροντα του Τυρκάλα για να υπάρξει αυτή η αντίδραση; Πουθενά. Αντίθετα, εκμεταλλεύτηκε / εύεται(;;;; ) το μέσο στο έπακρο.

Αυτά για την ιστορία όπως Ο ΙΔΙΟΣ τα βίωσα.

Υ.Γ.: 1) Είναι το τελευταίο μου post ως προς αυτό και δεν πρόκειται να ξανά αναφερθώ. Να με συγχωράτε για την επανάληψη. Αφιέρωσα κάμποσο χρόνο, για έναν μη βαλτό, για να γράψω αυτά.
2) Δε θέλω να γίνω Πολάκης......
:cool:
 
Τελευταία επεξεργασία:

alex7

Well-Known Member
Φίλε @aeratos28 , θέλω να διευκρινίσω ότι δεν βάζω κανέναν στην ίδια ζυγαριά με κανέναν άλλον. Για μένα, όλες οι κλινικές εδώ λειτουργούν με γνώμονα το ΚΕΡΔΟΣ. Εμείς είμαστε οι πελάτες, και όπως ανέφερε ο @John_John1, αυτοί κερδίζουν τα χιλιάδες ευρώ τους.
Κανείς τους δεν είναι εδώ για φιλανθρωπία.


Όσον αφορά Jacksmith και Aldo για μένα, δεν υπάρχει καν ερώτημα σχετικά με το τι συνέβη εκεί, είναι προφανές! Ειδικά στην περίπτωση του μέλους Aldo.

Καλώς ή κακώς, τα παιδιά αυτά, για οποιονδήποτε λόγο, έχουν αποσυρθεί και δεν συμμετέχουν πλέον σε αυτή τη συζήτηση. Υποθέτω ότι βρέθηκε κάποια λύση, η οποία περιλαμβάνει το να μη συζητάνε αέναα το ίδιο ζήτημα / δημόσια; υποθέσεις κάνω.

Θεωρώ δε θα υπάρξουν ποτέ αποδείξεις για το τι πραγματικά συνέβη, αλλά ακόμα και μια απλή ανάγνωση αυτών των νημάτων αρκεί για να βγουν τα συμπεράσματα.

Όσον αφορά τις οδηγίες του φόρουμ, προφανώς πρέπει να τηρούνται από όλους.

Ισχύει ότι έχει τα περισσότερα ανεξάρτητα.

Ελπίζω να σε καλύπτω. :)


Ωστόσο, στα όσα αναφέρει ο Αεράτος θέλω να προσθέσω αυτό:
Προβολή συνημμένου 64746
Νημα και #199: https://www.hairlossgr.com/forum/threads/Τα-εκτός-θέματος-από-όλα-τα-νήματα-της-κλινικής.13811/page-10#post-291448

Αυτό σημαίνει ότι πιθανόν να έχει συμβεί και σε άλλους. Ο καθένας μπορεί να κάνει υποθέσεις, να εξετάσει τα νήματα και να παρατηρήσει ποιοι σταμάτησαν να κάνουν παρουσιάσεις κλπ., αλλά δεν θα μάθουμε ποτέ, στα σίγουρα, ποιες κλινικές εμπλέκονται. Μικρό καλάθι λοιπόν.

Κάποιοι με χαρακτήρισαν "βαλτό". Βαλτος, επειδή εξέφρασα τη γνώμη ότι η κλινική του Αναστασάκη στην Ελλάδα, για τα δικά μου κριτήρια, είναι καλύτερη από τις άλλες; Ή επειδή προτιμώ να μου μιλούν για φιναστερίδη και μινοξιδίλη, και όχι για PRP; Λες και δεν μπορείς να έχεις προσωπική προτίμηση, ή για να θεωρείσαι αντικειμενικός δεν πρέπει να εκφράζεις καμία άποψη.

Αυτά σχετικά με αυτό το θέμα.



Η σημερινή συζήτηση είναι επανάληψη προηγούμενης. Όποιος θέλει μπορεί να διαβάσει το ακόλουθο:

Εγω απλά θα βάλω ενα σκρίνσοτ απο εκείνη την εποχή:
Νημα το πανω και #1,610
Προβολή συνημμένου 64743

Ο Τυρκάλας φαίνεται πως ήταν η κλινική που επωφελήθηκε περισσότερο από το φόρουμ τα τελευταία χρόνια – δεν γνωρίζω αν εξακολουθεί να ισχύει αυτό σήμερα, αλλά τότε ήταν σίγουρα η περίπτωση.
@giannis88test, επιβεβαιώνεις τα δεδομένα.

Το κύριο ερώτημα είναι το πώς επωφελήθηκε;
Κυρίως από ένα εξαιρετικό περιστατικό.
Από εκεί και πέρα άλλοι από ενθουσιασμό και άλλοι για τους λόγους τους(ΠΙΘΑΝΩΣ), εκθίαζαν τον γιατρό κάνοντας αναφορές για αποτελέσματα που βλέπεις μόνο στην Ισπανία, για κορυφαίο στο είδος κλπ. Παρόλο που αποτελέσματα για να ανατρέξει το κοινό διαθέσιμα δεν υπήρχαν!!! Τα δημοσιευμένα αποτελέσματα μπορεί να είναι όσα υπάρχουνσ το σάιτ και σήμερα. Όλοι όσοι είχαν καλό λόγο τα χαν δει από κοντά τα κορυφαία αποτελέσματα.

Προσωπικά απόρησα ο συγκεκριμένος γιατρός πώς ακριβώς <<τραβάει>> πελάτες.
Ακολουθεί μια τακτική διαφορετική από τις άλλες κλινικές εδώ.
1)Στο google έχει 15 κριτικές.
2)Στο σαιτ του 15 περιστατικά τα οποία δεν ανανεώνει.
3)Στο youtube ψάχνω, ψάχνω κανάλι δε βρίσκω.
4)Στο facebook βλεπω κάτι αναρτήσεις(εκεί ίσως αφιερώνει χρόνο).

Το φόρουμ έχει για αυτόν την μεγαλύτερη παρουσία περιστατικών αγαπητοί.(Και ας μην είναι καν μέλος)
Εδώ έχει και μεγάλο φαν κλαμπ.

Το γεγονός ότι δεν υπήρξαν απειλές για μηνύσεις δεν σημαίνει τίποτα. Πού ακριβώς θίχτηκαν τα συμφέροντα του Τυρκάλα για να υπάρξει αυτή η αντίδραση; Πουθενά. Αντίθετα, εκμεταλλεύτηκε / εύεται(;;;; ) το μέσο στο έπακρο.

Αυτά για την ιστορία όπως Ο ΙΔΙΟΣ τα βίωσα.

Υ.Γ.: 1) Είναι το τελευταίο μου post ως προς αυτό και δεν πρόκειται να ξανά αναφερθώ. Να με συγχωράτε για την επανάληψη. Αφιέρωσα κάμποσο χρόνο, για έναν μη βαλτό, για να γράψω αυτά.
2) Δε θέλω να γίνω Πολάκης......
:cool:
Ειλικρινά έχω μια φριχτή τενοντίτιδα στο καλό μου χέρι και δεν μπορώ να απαντήσω όπως πρέπει .Αυτο που μπορώ να πω είναι ότι δεν είναι καθόλου έτσι όπως τα παρουσιάζεις και διαστρεβλώνεις πρόσωπα και καταστάσεις !
 

Kostas97

Well-Known Member
Ειλικρινά έχω μια φριχτή τενοντίτιδα στο καλό μου χέρι και δεν μπορώ να απαντήσω όπως πρέπει .Αυτο που μπορώ να πω είναι ότι δεν είναι καθόλου έτσι όπως τα παρουσιάζεις και διαστρεβλώνεις πρόσωπα και καταστάσεις !
Δεν τρέφω αυταπάτες, του αλάνθαστου ή παντογώστη.
Αν κάτι έχω καταλάβει λάθος μπορώ να ανασκευάσω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Εικασίες κάνεις ρε φίλε..ότι επειδή μπορεί ο Βεκρής μέσω του Δημήτρη να επωφελήθηκε με πελάτες,το ίδιο ΜΠΟΡΕΙ και να ισχύει και για τον τιρκαλά..μα κανένας δεν υπερασπίστηκε έτσι τον τιρκαλά ποτέ ούτε υπήρξαν μυστικά μνμτα σε κανέναν για σπρωξιμο προς τα εκεί..στέκεσαι στα υποθετικά σενάρια και τα υπερτονίζεις ενώ στον Αναστασάκη το προσπερνάς λέγοντας αν κάποιος δει τα περιστατικά αυτά θα βγάλει συμπέρασμα..ε και για τον τιρκαλά αν είναι έτσι,με κάθε περιστατικό εδώ το οποίο είναι ανεξάρτητο βγάζει το συμπέρασμα του .τα οποία είναι όλα,μόνο ανεξάρτητα...ενώ του Αναστασάκη αποκλειστικά δικές του παρουσιάσεις...και αν πεις κάτι βρίζει όλο το φόρουμ και λέει για μη γιατρούς κτλ...ο ίδιος έχει πει πως έχουν παει παρα πολλά μέλη από εδώ και έχουν κάνει επέμβαση..είδες μέλος του φόρουμ να κάνει παρουσίαση από Αναστασάκη?? Ποτέ ..αυτός δεν έχει εδώ και 3-4 χρόνια τεράστιο όφελος χωρίς κιόλας να δέχεται κριτική καμία και να κάνει διαφήμιση εδώ μέσα λέγοντας ότι είναι ο καλύτερος στην Ελλάδα και βάζοντας μόνο πριν και μετά αποτελέσματα? Ποιος άλλος κάνει τέτοια πράγματα?? Αυτοί πάντως οι γιατροί που αναφέρεις δεν το έκαναν και δεν το κάνουν με οποιονδήποτε τρόπο ποτέ..
Δεν τρέφω αυταπάτες, του αλάνθαστου ή παντογώστη.
Αν κάτι έχω καταλάβει λάθος μπορώ να ανασκευάσω.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
@JimKan1 το "αξιολύπητος" δεν χρειαζόταν. Μην το ξανακάνεις γιατί θα έχεις επιπτώσεις. Η απάντηση του @bobby ήταν η πρέπουσα αφού το ποστ του γιατρού παρόλο που ισχυρίζεται ότι ήταν χιουμοριστικό, θα έλεγα ότι είναι μάλλον κακό χιούμορ και αχρείαστο, λάδι στην φωτιά για να έχουμε μια νέα σειρά αντιπαραθέσεων. Ως εκ τούτου θα παρακαλέσω να μην επαναληφθεί γιατί θα αναγκαστώ να επεκτείνω τις πρόσφατες απαγορεύσεις στα νήματα που έθεσα με την επιστροφή μου και στα σχόλια των γιατρών/κλινικών.
 

Kostas97

Well-Known Member
Εικασίες κάνεις ρε φίλε..ότι επειδή μπορεί ο Βεκρής μέσω του Δημήτρη να επωφελήθηκε με πελάτες,το ίδιο ΜΠΟΡΕΙ και να ισχύει και για τον τιρκαλά..μα κανένας δεν υπερασπίστηκε έτσι τον τιρκαλά ποτέ ούτε υπήρξαν μυστικά μνμτα σε κανέναν για σπρωξιμο προς τα εκεί..στέκεσαι στα υποθετικά σενάρια και τα υπερτονίζεις ενώ στον Αναστασάκη το προσπερνάς λέγοντας αν κάποιος δει τα περιστατικά αυτά θα βγάλει συμπέρασμα..ε και για τον τιρκαλά αν είναι έτσι,με κάθε περιστατικό εδώ το οποίο είναι ανεξάρτητο βγάζει το συμπέρασμα του .τα οποία είναι όλα,μόνο ανεξάρτητα...ενώ του Αναστασάκη αποκλειστικά δικές του παρουσιάσεις...και αν πεις κάτι βρίζει όλο το φόρουμ και λέει για μη γιατρούς κτλ...ο ίδιος έχει πει πως έχουν παει παρα πολλά μέλη από εδώ και έχουν κάνει επέμβαση..είδες μέλος του φόρουμ να κάνει παρουσίαση από Αναστασάκη?? Ποτέ ..αυτός δεν έχει εδώ και 3-4 χρόνια τεράστιο όφελος χωρίς κιόλας να δέχεται κριτική καμία και να κάνει διαφήμιση εδώ μέσα λέγοντας ότι είναι ο καλύτερος στην Ελλάδα και βάζοντας μόνο πριν και μετά αποτελέσματα? Ποιος άλλος κάνει τέτοια πράγματα?? Αυτοί πάντως οι γιατροί που αναφέρεις δεν το έκαναν και δεν το κάνουν με οποιονδήποτε τρόπο ποτέ..
Ρε φιλε οταν μοιραζαν θεματα διατριβης του Αναστασακη το προλαβες εσυ. :')
Για εμας εμειναν τα λιγοτερο ενδιαφεροντα τι να κανουμε δλδ?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εικασίες κάνεις ρε φίλε..ότι επειδή μπορεί ο Βεκρής μέσω του Δημήτρη να επωφελήθηκε με πελάτες,το ίδιο ΜΠΟΡΕΙ και να ισχύει και για τον τιρκαλά..μα κανένας δεν υπερασπίστηκε έτσι τον τιρκαλά ποτέ ούτε υπήρξαν μυστικά μνμτα σε κανέναν για σπρωξιμο προς τα εκεί..στέκεσαι στα υποθετικά σενάρια και τα υπερτονίζεις ενώ στον Αναστασάκη το προσπερνάς λέγοντας αν κάποιος δει τα περιστατικά αυτά θα βγάλει συμπέρασμα..ε και για τον τιρκαλά αν είναι έτσι,με κάθε περιστατικό εδώ το οποίο είναι ανεξάρτητο βγάζει το συμπέρασμα του .τα οποία είναι όλα,μόνο ανεξάρτητα...ενώ του Αναστασάκη αποκλειστικά δικές του παρουσιάσεις...και αν πεις κάτι βρίζει όλο το φόρουμ και λέει για μη γιατρούς κτλ...ο ίδιος έχει πει πως έχουν παει παρα πολλά μέλη από εδώ και έχουν κάνει επέμβαση..είδες μέλος του φόρουμ να κάνει παρουσίαση από Αναστασάκη?? Ποτέ ..αυτός δεν έχει εδώ και 3-4 χρόνια τεράστιο όφελος χωρίς κιόλας να δέχεται κριτική καμία και να κάνει διαφήμιση εδώ μέσα λέγοντας ότι είναι ο καλύτερος στην Ελλάδα και βάζοντας μόνο πριν και μετά αποτελέσματα? Ποιος άλλος κάνει τέτοια πράγματα?? Αυτοί πάντως οι γιατροί που αναφέρεις δεν το έκαναν και δεν το κάνουν με οποιονδήποτε τρόπο ποτέ..
Προσωπικά δεν με ενοχλεί να έχουν πελάτες οι γιατροί από το φόρουμ αλλά με μια και μόνο προυπόθεση. Να υπάρχει διαφάνεια. Είτε από τους γιατρούς είτε από τα μέλη που υπερασπίζονται τους γιατρούς τους αποκρύπτοντας στοιχεία σπό την μμ τους λόγω προσωπικών εγωισμών (να μην μου πουν ότι την πάτησα κλπ) ή και έμμισθης σχέσης. Τώρα τελευταία παρακολουθώ και ένα καινούργιο φαινόμενο γκρουπαρίσματος (κάποιοι από εδώ κάποιοι από εκεί). Αντιλαμβάνεστε ότι έτσι δεν υπάρχει αντικειμενικότητα και πλέον το φόρουμ δεν προσφέρει τίποτα στα νέα μέλη.
 

aeratos28

Just aeratos
Τότε ψάξε τα θέματα διατριβής όλων όσων συζητάμε και μην κάνεις επιλεκτική διατριβή σε κάποιους ,γιατί θα σε λένε ,και θα έχουν δίκιο που σε λένε έτσι,βαλτό..
Ρε φιλε οταν μοιραζαν θεματα διατριβης του Αναστασακη το προλαβες εσυ. :')
Για εμας εμειναν τα λιγοτερο ενδιαφεροντα τι να κανουμε δλδ?
 

Kostas97

Well-Known Member
Τότε ψάξε τα θέματα διατριβής όλων όσων συζητάμε και μην κάνεις επιλεκτική διατριβή σε κάποιους ,γιατί θα σε λένε ,και θα έχουν δίκιο που σε λένε έτσι,βαλτό..
Αερατε διαβασε ιστορια μας ελεγαν να μη κανεις τα ιδια λαθη στο μελλον.
Οψομεθα.
 

aeratos28

Just aeratos
Το να έχουν πελάτες οι κλινικές όντως δεν ειναι πρόβλημα αυτό ,ίσα ίσα..όχι όμως να λιώνουμε τα ανεξάρτητα περιστατικά ,να κάνουμε υπεραναλυσεις σε αυτά,να ζητάμε φωτό ,να ζητάμε να μάθουμε εργαλεία κτλ κτλ κτλ,να λέμε για κάθε δύο μήνες ότι θέλουμε να βλέπουμε ζωντανά την πρόοδο και να πετάγονται κάποιες κλινικές με μια φωτό πριν και μετά και να σου λένε είμαι ο καλύτερος στην Ελλάδα και αν ζητήσεις κάτι από στοιχεία να σου λέει δεν δίνω τπτ γτ έτσι γουστάρω και δεν είστε γιατροί εσείς ,είστε τοξικοί που κρύβεστε πίσω από το πληκτρολόγιο...και μόνο που του επιτρέπετε να το κάνει αυτό,είναι λάθος ..πως να το κάνουμε τώρα...αν ήμουν μοντ θα είχε πάρει μπούλο από τις τότε καταγγελίες ...όχι να τον αφήσω να παίζει μπάλα με τις παρουσιάσεις όπως θέλει αυτός..
Προσωπικά δεν με ενοχλεί να έχουν πελάτες οι γιατροί από το φόρουμ αλλά με μια και μόνο προυπόθεση. Να υπάρχει διαφάνεια. Είτε από τους γιατρούς είτε από τα μέλη που υπερασπίζονται τους γιατρούς τους αποκρύπτοντας στοιχεία σπό την μμ τους λόγω προσωπικών εγωισμών (να μην μου πουν ότι την πάτησα κλπ) ή και έμμισθης σχέσης. Τώρα τελευταία παρακολουθώ και ένα καινούργιο φαινόμενο γκρουπαρίσματος (κάποιοι από εδώ κάποιοι από εκεί). Αντιλαμβάνεστε ότι έτσι δεν υπάρχει αντικειμενικότητα και πλέον το φόρουμ δεν προσφέρει τίποτα στα νέα μέλη.
 

aeratos28

Just aeratos
Αυτό που μας έλεγαν Κώστα στην ιστορία αν είχες διαβάσει ποτέ ,είναι ότι λαός (στην περίπτωση μας εσύ) που δεν ξέρει την ιστορία του,είναι καταδικασμένος να την ξανά ζήσει ...για να μην έχουμε και άλλους στο μέλλον που αποκρύπτουν τα
Αερατε διαβασε ιστορια μας ελεγαν να μη κανεις τα ιδια λαθη στο μελλον.
Οψομεθα.

κακά περιστατικά γίνεται ο λόγος..
 

Kostas97

Well-Known Member
Αυτό που μας έλεγαν Κώστα στην ιστορία αν είχες διαβάσει ποτέ ,είναι ότι λαός (στην περίπτωση μας εσύ) που δεν ξέρει την ιστορία του,είναι καταδικασμένος να την ξανά ζήσει ...για να μην έχουμε και άλλους στο μέλλον που αποκρύπτουν τα


κακά περιστατικά γίνεται ο λόγος..
χαχαχαχα μαρεσεις.
Για αυτο μας πηγα λιγα χρονια πισω πανω. Να τη θυμηθουμε ολοι μαζι.
Τα αναχωματα καπου δουλεψαν, καπου αλλου εχω την αισθηση μπαζουν φιλε.
Και το κακο ειχε ξεκινησει το 21-22.
 
Μπλουζα