airol

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

computerfan

New Member
Απ: airol

καλησπερα παιδια. Χθες αρχισα και γω την airol μαζι με ριγκειν αλλα δεν παρατηρησα κανενα τσουξιμο οπως εχετε αναφερει πολλοι.... Μηπως επειδη δεν ειχα λουστει πριν την εφαρμογη και το κεφαλι δεν ηταν τελειως καθαρο απο λιπαροτητα?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: airol

computerfan είπε:
καλησπερα παιδια. Χθες αρχισα και γω την airol μαζι με ριγκειν αλλα δεν παρατηρησα κανενα τσουξιμο οπως εχετε αναφερει πολλοι.... Μηπως επειδη δεν ειχα λουστει πριν την εφαρμογη και το κεφαλι δεν ηταν τελειως καθαρο απο λιπαροτητα?
δε εχει να κανει με αυτο,ο καθενας εχει διαφορετικο τυπο δερματος
 

Hairboost

Member
Απ: airol

Το κουτελο μου εχει μια τρελη γυαλαδα λες και κανω πιλινγκ ή κατι τετοιο τελως παντων. Τριχες δεν νομιζω να βγηκαν, ισως κατι τριχιδια
 

sovagg

New Member
Απ: airol

Εμενα παντως η αιρολ μου εκανε ερεθισμους στους κροταφους(εκει που ξεκινανε οι τριχες) κ επισης εχω κ αυτη τη "γυαλαδα" στο σκαλπ.Απο αποτελεσματα δεν εχω δει κατι ακομα..Μεχρι πριν 2 μερες εβαζα μινοξ+ντουτα με αιρολ κ τωρα το γυρισα σε μινοξ+proluton depot με αιρολ..ΕΙδωμεν..
 

sito

Active Member
Απ: airol

Οταν χρησιμοποιείς τρετινοινη ή γενικα οποιοδηποτε αλλο απολεπιστικο παραγοντα, μια καλη ενυδατική προσωπου ειναι must!!


εγω προτεινω αυτην εδω την ενυδατική κρεμα (http://www.danielkern.com/ProductDetails.asp?ProductCode=MOISTURIZER-8) είναι και οικοομικη σε σχεση με αλλες ενδατικες φαρμακειου, και ειναι γενικα ολα τα λεφτα. μεχρι και για after shave αυτην χρησιμοποιώ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: airol

Εχθές την ξεκίνησα, έβαλα στον κάθε κρόταφο ποσότητα λιγότερη απο ενα μέσο αμύγδαλο, ξεκίνησα φυλαγμένα για να δώ πως θα αντιδράσω και δεν είδα κανένα ερεθισμό. Απόψε θα βάλω λίγο περισσότερο, πόσο προτείνει καπαμαρού? Πιστεύω μια ποσότητα όσο η επιφάνεια ενός νυχιού μας με ύψος 3 mm να αρκεί ε?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: airol

danceworld_2001 είπε:
Εχθές την ξεκίνησα, έβαλα στον κάθε κρόταφο ποσότητα λιγότερη απο ενα μέσο αμύγδαλο, ξεκίνησα φυλαγμένα για να δώ πως θα αντιδράσω και δεν είδα κανένα ερεθισμό. Απόψε θα βάλω λίγο περισσότερο, πόσο προτείνει καπαμαρού? Πιστεύω μια ποσότητα όσο η επιφάνεια ενός νυχιού μας με ύψος 3 mm να αρκεί ε?
ποσοτητα ισια ισια για να καλυψουμε την επιφανεια που θελουμε.
εχει σημασια(πρακτικη) ομως να πεσει την ιδια χρονικη στιγμη με την μινοξ γιατι οταν αναμηχθει με υγρο γινεται πολυ ευκολη στην εφαρμογη και θα χρειαστεις την μιση ποσοτητα απο το να βαλεις πρωτα την κρεμα και να περειμενεις(ταλαιπωρεια)
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: airol

δεν εχω κατανοησει το πως τι και γιατι αλλα απο τοτε που σταματησα την airol βγαζω μικρα σπυρακια στον δεξι κροταφο ακριβως πανω στην ριζα των μεταμοσχευμενων τριχων,κατι το οποιο γινοταν πριν την συγκεκριμενη κρεμα και γινεται και τωρα.
οσο την χρησιμοποιουσα μου κρατουσε το δερμα σε πολυ καλη κατασταση ::)
 

SHOOTER

Member
Απ: airol

Και εγώ εχθές έβαλα πρώτη φορά airol.
Δεν ξέρω αν είναι από αυτή ή απλά ήρθε η ώρα επιτέλους, αλλά κατά την εφαρμογή της μαζί με την minox δεν είχα σχεδόν καθόλου sheding,ενώ έως τώρα με σκέτη minox μου έμεναν αρκετές τρίχες στα χέρια.Άντε να δούμε...
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: airol

SHOOTER είπε:
Και εγώ εχθές έβαλα πρώτη φορά airol.
Δεν ξέρω αν είναι από αυτή ή απλά ήρθε η ώρα επιτέλους, αλλά κατά την εφαρμογή της μαζί με την minox δεν είχα σχεδόν καθόλου sheding,ενώ έως τώρα με σκέτη minox μου έμεναν αρκετές τρίχες στα χέρια.Άντε να δούμε...

Καλή αρχή φίλε!!! Μόνο κροτάφους βάζεις airol ή και vertex? Κράτα μας ενήμερους! :)
 
Μπλουζα