Anargiros88_dhi thessalonikis_2966 grafts_5-6/8/2017

tasos33

Well-Known Member
Πριν δέκα χρόνια ακριβώς είχα βάλει Hairline 800 Grafts στην b. k, πλεον έχουν απομεινει μόνο αυτα.
Πίστεψε με η ζυγαριά στην πυκνότητα γέρνει ελάχιστα προς το μέρος σου παρόλο που χεις 3000 Grafts .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
Πριν δέκα χρόνια ακριβώς είχα βάλει Hairline 800 Grafts στην b. k, πλεον έχουν απομεινει μόνο αυτα.
Πίστεψε με η ζυγαριά στην πυκνότητα γέρνει ελάχιστα προς το μέρος σου παρόλο που χεις 3000 Grafts .

Καλημέρα Τάσο . Τι εννοείς ;
 

makis25

Well-Known Member
τι εννοεις εχει αδυνατισει ; το μεταμοσχευμενο μαλλι; αφου ρε συ αναργυρε ησουν εντελως αδειος πανω , ολες οι τριχες ειναι απο τη δοτρια πανω στο κεφαλι σου. Πως αδυνατισαν . Δε γινεται . Περιεργο . Εσυ πως νοιωθεις για το ποσοστο φυτρωσης στο κεφαλι σου ; Ειδα πολλες φορες τις φωτος πριν και μετα , και νομιζω πηγες καλα . Το προβλημα ειναι απλα πως εισαι 5αρης εξαρης και χρειαζεσαι τα διπλα τριπλα . Υπαρχουν περιστατικα απο αλλες κλινικες που βαλαν τα ιδια μοσχευματα και φαινεται σε φωτογραφιες πυκνο αποτελεσμα αλλα συνηθως ριχνουν ολα τα μοσχευματα στο μπροστα 1/3 του κεφαλιου . Εσυ τα απλωσες . Μαλιστα στο μισο πισω κεφαλι ειναι τοσο απλωμενα που κανει πολυ μικρη αισθητικη διαφορα . Κλασσικη dhi .
 

anargiros88

Well-Known Member
τι εννοεις εχει αδυνατισει ; το μεταμοσχευμενο μαλλι;

Καλησπέρα Μάκη . ναι η τρίχα έχει αδυνατίσει και έχει << ξανθίσει >> . Πριν μια εβδομάδα έκανα τον έλεγχο 12 μηνου στην DHI θεσσαλονικης και συγκρίνοντας τις φώτο η διαφορά φαίνεται . Γι αυτό και το επόμενο ραντεβού θα γίνει στους 13 μήνες και όχι στους 18 . Η κοπέλα μου βέβαια μου είπε ότι πάντα έτσι γινόταν στα μαλλιά μου το καλοκαίρι ( είμαστε μαζί 10 χρονιά ) και από την κλινική για εποχιακή τριχόπτωση μου είπαν .

Υπαρχουν περιστατικα απο αλλες κλινικες που βαλαν τα ιδια μοσχευματα και φαινεται σε φωτογραφιες πυκνο αποτελεσμα αλλα συνηθως ριχνουν ολα τα μοσχευματα στο μπροστα 1/3 του κεφαλιου . Εσυ τα απλωσες .

Εγώ επέλεξα να το κάνουμε έτσι γιατί δεν ήξερα αν θα είμαι σε θέση να κάνω άμεσα και δεύτερη μ.μ και δεν ήθελα να έχω μπροστά μαλλιά και πίσω να είναι τελείως γυαλί .
 

anargiros88

Well-Known Member
@anargiros88 Τι σκεφτεσαι για το μελλον?

Καλησπέρα VERON . Η δεύτερη μ.μ είναι δεδομένη . Το πλάνο από δω και πέρα δεν έχω αποφασίσει . Να κάνω πύκνωση και να αφήσω την κορυφή ως έχει η να τα στρώσω προς τα πίσω και να έχω αραιό μαλλάκι παντού ?

Φιλαρακι καβατζωσε και ριξε αλλα 3500,και μετα αλλα 1000 beard και εισαι τουμπανος

εσύ πως θα συνέχιζες ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Αν βαλεις αλλα 2000-3000 μοσχευματα δεν ειναι μονο αυτες οι επιλογες σου.
Και πυκνωση θα κανεις και πισω θα βαλεις. Αν δεν κανω λαθος ειχες λιγα μαλλια δικα σου στο τσουλουφι μπροστα σωστα;
 

tasos33

Well-Known Member
Το καλοκαίρι και σε σενα συμβαίνει να αδυνάτιζει η τρίχα και πολύ τρίχοπτωση επίσης, κυρίως μέσα Ιουλίου έως τέλος αυγουστου.

Το να απλωσειs graft πίσω ηταν δώρο αδωρο, δεν κερδίσες κάτι άδειος ησουν άδειος είσαι. Βέβαια σε αυτό δε φταις εσυ μπορεί αυτό να ήταν επιθυμια σου αλλά η κλινική έπρεπε να σου πει ότι δεν θα αλλάξει τίποτα. Όλα έπρεπε να μπουν μπροστά.

Για την συνεχεια αν θες να πετύχεις κάτι αξιοπρεπες πάρε την βαλίτσα και μπες αεροπλάνο.




Από τα δικά μου μαλλιά δεν νομίζω να έμεινε τίποτα , ήταν ελάχιστα .
 

tasos33

Well-Known Member
Δεν είσαι καινούργιος στο φόρουμ, έχεις διαβάσει ξέρεις πολλά, βάλτα κάτω.

Για αρχή πήγαινε στα consultation hdc και Γεωργίου που έρχονται Οκτώβρη να πάρεις δυο γνώμες απο πιο αρτιες κλινικες απ οτι οι ελληνικές και στη συνέχεια βλέπεις
 

koumparos

Well-Known Member
Συμφωνώ με τον Τάσο.Πηγαινε εξωτερικό να τελειώνεις.Νομιζω από φυτρωση πηγές μέτρια.Κλασσικο αποτέλεσμα dhi..με συγχωρείς αναργυρε οι αλήθειες πρέπει να λέγονται.Μην τους εμπιστευτεις ξανά.Νομιζω με το ζόρι να βγήκαν 2000μοσχ.
 

anargiros88

Well-Known Member
με συγχωρείς αναργυρε οι αλήθειες πρέπει να λέγονται.

Δεν έχω να σε συγχωρέσω για τίποτα ! Για αυτό κάνω παρουσίαση και βάζω τέτοιες φώτο για να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους !

Για αρχή πήγαινε στα consultation hdc και Γεωργίου που έρχονται Οκτώβρη να πάρεις δυο γνώμες απο πιο αρτιες κλινικες απ οτι οι ελληνικές και στη συνέχεια βλέπεις

Ξεφεύγει πολύ η τιμή ! Δεν φτάνει μέχρι εκεί η τσέπη μου !

Tsek σταμάτα τα like και πες την γνώμη σου αλλιώς εξαφανίσου , με εκνευρίζεις τα μάλα:mad::mad::mad:
 

leas

Well-Known Member
Λογικά θα εχει να κάνει με τον λογο αλλά και την διάμετρο της τρίχας συνδυαστικά με την φυτρωση..
Μπορεί κάποιος πιο έμπειρος και αρκετά σχολαστικός με τους αριθμούς να κάνει κάποιο σχόλιο..
 

anargiros88

Well-Known Member
Λογικά θα εχει να κάνει με τον λογο αλλά και την διάμετρο της τρίχας συνδυαστικά με την φυτρωση..
Μπορεί κάποιος πιο έμπειρος και αρκετά σχολαστικός με τους αριθμούς να κάνει κάποιο σχόλιο..

Μόνο ο Μοντ μπορεί να τοποθετηθεί με ακρίβεια . Cvial αναμένω το τελικό σου σχόλιο για το αποτέλεμα.
 
Μπλουζα