Kwstakis, fue, λιόσης, 2500 grafts, 17-18/3/2015

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
5 ειναι σιγουρα.Θα βοηθουσε αν ειχε πανοραμικη φωτο απο πανω.Αλλα δεν εχει...Σαν και μενα λγιο χειροτερα πρεπει να ηταν.
Αυτο ηταν το κεφαλι μου πριν.και εγω στο 5 πρεπει να ημουν.Εδω βλεπουμε τον σχεδιασμο
 

Συνημμένα

  • Befortop1.jpg
    Befortop1.jpg
    271.4 KB · Προβολές: 306

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kwsTakis

Active Member
Δουλεια εγινε φανηκε η διαφορα αλλα hairline δεν εγινε.
Σαν να μην εγινε σχεδιασμος και να τα βαλαν οπως νανε στην hairline.
Με 2500 grafts λογικο ειναι να μην εχει το καταλληλοτερο αποτελεσμα γιατι δεν εφταναν.Ηθελε 3500 τουλαχιστον για αρχη.
Το κατεβασμα 5 ποντοι ξενχα το.φτιαξε τα υπολοιπα πισω και δες το τελευταιο.
 

kwsTakis

Active Member
στην β ζωνη ειχα περισσοτερο μαλλι,,αλλα το θεμα ειναι τι δουλεια εγινε ρε παιδια,,κ ο γιατροσ μ μου ειπε φυτρθση θα γινει απο 5ο μηνα κ μετα κ ετσι εγινε,,,σε αντιθεση με πολλοσ π λεγανε εδω επρεπε να χω φυτρωση νωριτερα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Περισοοτερο απο μενα ειχες?Ε ναι μετα το 4 μηνα αρχιζει καλα η φυτρωση
 

kwsTakis

Active Member
το θεμα ειναι αν θα καταφερω να πιασω το επιθυμητο αποτελεσμα με μια συνεδριααα,,εννοω crown k hairline κατεβασμα
 

kwsTakis

Active Member
το θεμα ειναι αν ειναι εφικτο τζον ?νομιζεισ ρεαλιστικα μπορει με μια συνεδρια ο γιατροσ μ να τα καταφερει,,εχοντασ μαλιστα ξανακανει μμ κ μαλιστα με μετρια δοτρια περιοχη?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ποτε εβαλε η dhi 3000 grafts? και αν ναι πως θα τα βαλει?Ακομη και δοτρια να εχεις.
Εδω δεν βλεπουμε σχεδιασμο hairline εκτος αν πηγε κατι στραβα.
 

kwsTakis

Active Member
h hairline μεχρι εκει ειχε σχεδιαστει,,ενα μικρο κομματι που βλεπεισ πιο χαμηλα ειναι δικο μου μαλλι,,το οποιο οπωσ μ πε ο γιατροσ πεφτει,,κ οντωσ ετσι γινεται,,,
 

Δημητρης38

Active Member


Κωστακη στους 6 μηνες εισαι εδω ?
Το αποτελεσμα που εχεις εσυ τωρα, το εχω δει σε μεταμοσχευσεις των 800 grafts.

Με απλα λογια πιστευω οτι εισαι στο εθνικο ποσοστο φυτρωσης των Ελληνικων Κλινικων...
40% και με το ζορι !!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
εν μέρη έχεις δίκιο δημητρης38..για 40% δεν νομίζω ότι έχεις δίκιο βέβαια γιατί έβαλε 2500 σε 2 άδειες ζώνες.πιστεύω ότι είναι παραπάνω ή φυτρωση του αρκετά,σίγουρο αυτό..απλά είναι λίγα τα μοσχεύματα..ήθελε αλλά 1000 σίγουρα..Συμφωνώ όμως στο ότι σε μεγάλες συνεδρίες εδώ Ελλάδα δεν έχουν και πολλές επιτυχιες
 

kwsTakis

Active Member
Κωστακη στους 6 μηνες εισαι εδω ?
Το αποτελεσμα που εχεις εσυ τωρα, το εχω δει σε μεταμοσχευσεις των 800 grafts.

Με απλα λογια πιστευω οτι εισαι στο εθνικο ποσοστο φυτρωσης των Ελληνικων Κλινικων...
40% και με το ζορι !!
Η τοσο μεγαλη διαφοτετικοτητα στην απαντηση σου σε σχεση με ολους τους αλλους εδω π ειδαν τις φωτο δειχνει πολλα..αλλα δεκτη η..γνωμη σου...
 

Δημητρης38

Active Member
Η τοσο μεγαλη διαφοτετικοτητα στην απαντηση σου σε σχεση με ολους τους αλλους εδω π ειδαν τις φωτο δειχνει πολλα..αλλα δεκτη η..γνωμη σου...

Aυτο λεω και εγω Κωστακη.... δειχνει πολλα !!!

Αλλα απο την στιγμη που εσενα σε ικανοποιει το αποτελεσμα και η διαφορετικοτητα απαντησεων "υπολοιπων" στο νημα που εχεις ανοιξει.... .εμενα δεν μου πεφτει λογος !!
 

kwsTakis

Active Member
δεν τρεχει κατι,,δεκτη η γνωμη σου αν αυτο βλεπεισ στισ φωτοσ,,,δλδ 40% φυτρωση,,,ισωσ κανουμε λαθοσ ολοι οι αλλοι,,αλλα οκ,,,
 

Δημητρης38

Active Member
δεν τρεχει κατι,,δεκτη η γνωμη σου αν αυτο βλεπεισ στισ φωτοσ,,,δλδ 40% φυτρωση,,,ισωσ κανουμε λαθοσ ολοι οι αλλοι,,αλλα οκ,,,


Εσυ τι ποσοστο φυτρωσης πιστευεις οτι εχεις ? Σε σχεση με την εικονα που ειχες οταν βγηκες απο το χειρουργειο ?

Μπορω να σου ποσταρω φωτογραφιες με επεμβασεις 2.500 μοσχευματων (οσα σου τοποθετησαν και εσενα δηλαδη) και να κανουμε μια συγκριση για να διαπιστωσουμε συγκρινοντας τις φωτογραφιες τα ποσοστα φυτρωσης.
 
Τελευταία επεξεργασία:

kwsTakis

Active Member
Δεκτη η γνωμη σου αν αυτο πιστευεις. Οντως δεν τρεχει κατι. Εμενα το αποτελεσμα με ικανοποιει σε γενικες γραμμες..εχω αρκετα καλη καλυψη
 
Μπλουζα