Kwstakis, fue, λιόσης, 2500 grafts, 17-18/3/2015

Δημητρης38

Active Member
αφου αυτο θεσ να περασεισ δημητρη κ αναπαραγεισ παλι τισ φωτο μου στο νημα μου οκ,,,40%,,κ δευτερα πρωι πρωι πριν βγει ο ηλιοσ θα παω στο δερματολογο,,,ικανοποιηθηκεσ?εχεισ καταλαβeι πωσ ειμαι στον 6ο μηνα ακομη?

Kωστακη δεν εχει να κανει με εσενα αυτο και βεβαια καταλαβαινω οτι εισαι στον 6ο μηνα και σου ευχομαι να εχεις το καλυτερο αποτελεσμα στους μηνες που ερχονται.
Απαντω σε αυτους που θεωρουνε οτι εχεις περισσοτερο απο 40% φυτρωση στις φωτο που ποσταρες και σε αυτους που ειναι ικανοποιημενοι με το μεχρι στιγμης αποτελεσμα.

Θα ηθελα ομως, να μαθω το αποτελεσμα της πυκνομετρησης, ποσα μοσχευματα φυτρωσανε και ποσα μοσχευματα απο τα 2.500 αναμενεις στους επομενους μηνες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
καλά είσαι για να είσαι εσυ δημητρη38..λοιπόν επειδή λες ότι προλαβαίνει η γλώσσα σου,αυτά τα πλασιεδες κτλ σου τα γυρναω άμεσα..εγώ έχω πει ξεκάθαρα την γνώμη μου πολλές φορές..δεν υποστήριξα ποτε καμία εταιρια και επειδή δεν ειδες τι έγραψα,ΑΝ έβλεπες, εχω γραψει για dhi οτι δεν βαζουν πολλα grafts για να ξαναπας παλι και επισης δεν βαζουν τοσα επειδη μαλλον δεν μπορουν..το εχω πει και αλλες φορες αυτο..στο μονο που ειμαι υπερ με κυπρο και γενικα με εξωτερικο..η δικη μου γνωμη ειναι οτι μεγαλυτερες εμφυτευσεις πανω απο 1000 grafts ειναι επικυνδινες αλλα αλλο καπελο αυτο..όσον αφορά τον john έχω πει πολλές φορές ότι είναι ίσως το καλύτερο αποτέλεσμα που παίζει στο φόρουμ..μην τον συγκρινεις όμως με τον Κωστάκη γιατί έβαλε 1000 λιγότερα και είναι 6 μήνες ακομα.. τέλος!για πλασιέ που λες κτλ τώρα..καταρχήν δεν σου το επιτρέπω..τσιράκι δεν είμαι κανενός..γνωρίζω παρά παρά παρά πολλά για εμφυτεύσεις γιατί το ψάχνω πάνω από 10 χρόνια και τα λεφτά που έχω χαλάσει σε ταξίδια για consultation τα έχουν χαλάσει πολύ λίγοι εδώ μέσα..επισης εχω εμπειρια απο εμφυτευσεις απο το 1993 οταν ο πατερας μου εκανε την πρωτη εμφυτευση..είμαι μέλος σε ξένα φόρουμ από το 2006 και γενικά κάτι ξέρω,όχι όπως εσύ που λες τα δικά σου..που υποτίθεται σε κατέστρεψαν κτλ κτλ..ήσουν notwood 0 και πηγές για εμφύτευση!αν είναι δυνατόν..ανέβασε ρε μεγάλε φωτό να δούμε τι σου έκαναν..ψάχνω ξαναψαχνω και δεν βρίσκω πουθενά!!σε παιδάκια νομίζεις ότι μιλάς?? εγώ είμαι έτοιμος,αν οποιοσδήποτε πιστεύει ότι είμαι πλασιέ,να δώσω ονοματεπωνημο, διεύθυνση κτλ και να κάνει ότι νομίζει..ερχομαι και σε συναντηση αν θελετε..από επαρχία είμαι μεγάλε και είμαι άνεργος εδώ και καιρό..ουδεμία σχέση με καμία εταιρία!
 

Hope

Active Member
kwsTakis θεωρώ ότι στους 12-14 μήνες θα πρέπει να κάνεις ταμείο.
Σίγουρα αν έχεις λεπτή τρίχα δεν βοηθάει στο τελικό αισθητικό αποτέλεσμα. Π.χ. κάποιος με χοντρή τρίχα και 1,500 grafts στην ίδια περιοχή θα μπορούσε να πάρει ο ίδιο αποτέλεσμα με εσένα που έβαλες 2.500. Όλα είναι σχετικά.
ΣΗΜΑΣΙΑ έχει ότι εσύ αισθάνεσαι καλά μέχρι τώρα. Αυτό μετράει!!

Καλή φύτρωση φίλε!

Φιλική συμβουλή: Θα ήταν αισθητικά καλύτερο να τα κουρέψεις λίγο κοντύτερα τα μαλλιά σου ;)
 

aeratos28

Just aeratos
hope συμφωνω ότι θέλει καιρό αλλά όχι τόσο..πιστεύω κάνα 2μηνο ακόμα το πολύ..από εκεί και μετά απλά θα στρώνει ή τρίχα..τπτ άλλο..και αυτό λόγο pen που δουλεύει ή dhi..ικανοποιημένος σίγουρα είναι γιατί τώρα χτενιζεται,ενώ πριν....αστο καλύτερα.!!επίσης θα ήθελα να πω κάτι τελευταίο στον δημητρη38 που λέει ότι απαντάει σε αυτούς που λένε ότι είναι παραπάνω απο 40% φυτρωση και σε αυτούς που λένε ότι είναι ικανοποιημένοι με το αποτέλεσμα! εγώ δεν είπα ότι είμαι ικανοποιημένος,το έχω πει και στον Κωστάκη αυτό σε άλλο νήμα και μπορεί να το επιβεβαιώσει και ο ίδιος!αλλά ή φυτρωση του 40% δεν είναι με τίποτα!πιστεύω πως είναι γύρω στο 60-70% το ανώτερο..οπότε δεν μπορούμε να μιλάμε για ένα επιτυχημένο αποτέλεσμα μέχρι στιγμής..αλλά έχει ακόμα χρόνο ευελπιστώντας σε αύξηση φυτρωτικοτητας..πραγματικά μακάρι να κάνει ο Κωστάκης τριχοριζογραμμα για να διαψευσθεί ο δημητρης38..σιγουρακι είναι,πονταρω κιόλας!;) αλλά είπαμε,σαν αποτέλεσμα ακόμα μέτριο είναι!ειδικά αν δεις με 800 grafts λιγότερα τον Βαγγέλη που έχει κάνει περίπου ίδια περίοδο και ειδικά του dimitris50423 με 200 λιγότερα από τον κωστακη και το παιδί είναι θάμνος πραγματικά μπροστά.
 

tasos33

Well-Known Member
ρε συ δημητρη38 πραγματικά ότι σχόλιο κανεις σε όλους,καλή κουβέντα δεν λες..ο φίλος δεν είχε μαλλιά καθόλου και έβαλε σε 2 άδειες ζώνες 2500 grafts..και είναι ακόμα στους 6 μήνες..ας περιμένουμε λίγο ακομα.. 1-2 μήνες,ίσως έχει ακόμα βελτίωση..από την αρχή του είχαμε πει του kwstaki ότι είναι λίγα τα grafts..Σκέψου ότι σε κάθε ζωνη, άδεια τελείως έβαλε από 1250..τι περιμενες δηλαδή..να ειναι τουμπανο?εννοείται ότι θέλει τουλάχιστον άλλη μια για να δέσει καλά..40% δεν είναι..είναι περισσότερο σίγουρα..απλά είναι λίγα τα grafts που έχουν μπει...και αυτο είναι το θέμα με την εν λόγο εταιρία..δεν κάνουν μεγάλες εμφυτεύσεις..το κάνουν για να σε ξαναφέρνουν?? το κάνουν γιατί δεν μπορούν περισσότερα?θα συμφωνησω και εγώ σε ολα αυτά..αλλά αυτο το 40% που λες είναι άκυρο..
γιαυτο κ εγω τον εχω μπλοκαρει για βαρεθηκα την αρνητικη του υποσταση και σταση καθως επισης κ τον ολοκληρωτικο του μηδενισμο....που κ που βεβαια μου λειπει κ τον ξεμπλοκαρω ...διαβαζω κανα δυο μυνηματα ....επιβεβαιωνω οτι καλως πραττω που τον εχω μπλοκαρει και τον ξαναμπλοκαρω..ετσι αποφορτιζω τον τοιχο μου απο τα περιττα του κατεμε ποσταρισματα..και η ζωη συνεχιζετε χωρις αυτον
 

tasos33

Well-Known Member
καλά είσαι για να είσαι εσυ δημητρη38..λοιπόν επειδή λες ότι προλαβαίνει η γλώσσα σου,αυτά τα πλασιεδες κτλ σου τα γυρναω άμεσα..εγώ έχω πει ξεκάθαρα την γνώμη μου πολλές φορές..δεν υποστήριξα ποτε καμία εταιρια και επειδή δεν ειδες τι έγραψα,ΑΝ έβλεπες, εχω γραψει για dhi οτι δεν βαζουν πολλα grafts για να ξαναπας παλι και επισης δεν βαζουν τοσα επειδη μαλλον δεν μπορουν..το εχω πει και αλλες φορες αυτο..στο μονο που ειμαι υπερ με κυπρο και γενικα με εξωτερικο..η δικη μου γνωμη ειναι οτι μεγαλυτερες εμφυτευσεις πανω απο 1000 grafts ειναι επικυνδινες αλλα αλλο καπελο αυτο..όσον αφορά τον john έχω πει πολλές φορές ότι είναι ίσως το καλύτερο αποτέλεσμα που παίζει στο φόρουμ..μην τον συγκρινεις όμως με τον Κωστάκη γιατί έβαλε 1000 λιγότερα και είναι 6 μήνες ακομα.. τέλος!για πλασιέ που λες κτλ τώρα..καταρχήν δεν σου το επιτρέπω..τσιράκι δεν είμαι κανενός..γνωρίζω παρά παρά παρά πολλά για εμφυτεύσεις γιατί το ψάχνω πάνω από 10 χρόνια και τα λεφτά που έχω χαλάσει σε ταξίδια για consultation τα έχουν χαλάσει πολύ λίγοι εδώ μέσα..επισης εχω εμπειρια απο εμφυτευσεις απο το 1993 οταν ο πατερας μου εκανε την πρωτη εμφυτευση..είμαι μέλος σε ξένα φόρουμ από το 2006 και γενικά κάτι ξέρω,όχι όπως εσύ που λες τα δικά σου..που υποτίθεται σε κατέστρεψαν κτλ κτλ..ήσουν notwood 0 και πηγές για εμφύτευση!αν είναι δυνατόν..ανέβασε ρε μεγάλε φωτό να δούμε τι σου έκαναν..ψάχνω ξαναψαχνω και δεν βρίσκω πουθενά!!σε παιδάκια νομίζεις ότι μιλάς?? εγώ είμαι έτοιμος,αν οποιοσδήποτε πιστεύει ότι είμαι πλασιέ,να δώσω ονοματεπωνημο, διεύθυνση κτλ και να κάνει ότι νομίζει..ερχομαι και σε συναντηση αν θελετε..από επαρχία είμαι μεγάλε και είμαι άνεργος εδώ και καιρό..ουδεμία σχέση με καμία εταιρία!
κανε τον μπλοκ να χαλαρωσεις....εγω βρηκα την υγεια 4 μηνες χωρις αυτον....αλλα αυτο που ειπες οτι εκανε μτμ σε 0 νοργουντ μεξεπερνα....δηλαδη που του βαλανε τριχες? στα αυτια?
 

aeratos28

Just aeratos
tasos33 καταλαβαίνω πως το λες,αλλά εγώ δεν έχω θέμα με τον άνθρωπο..πραγματικά!απλά λέει ανυποστατα πράγματα..αν αυτό είναι το 40% που λέει,θέλει να μας πει δηλαδή ότι από τα 2500 grafts που έβαλε βγήκε 40% άρα δηλαδή αυτό που βλέπουμε είναι ένα αποτέλεσμα από 1100 grafts με επιτυχία περίπου 95%..2 εντελώς άδειες ζώνες αν βάλεις 1000 grafts φιλέ μου,θα είναι μικρή ή διάφορα του πριν και μετά! δηλαδή ο hope αν πάει πολύ καλά ή δική του εμφύτευση,που του το εύχομαι,θα είναι σαν τον Κωστάκη???? γιατί αυτό λέει ο Δημήτρης..θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε..!
 

aeratos28

Just aeratos
δεν το λέω εγώ ρε συ φιλε tasos33..ο ίδιος το έχει πει αυτό..νομίζω στο νήμα του hairybeast αν δεν κάνω λάθος,αν μπεις θα το δεις..και εγώ δεν το πίστευα!τέλος πάντων δικό του θέμα αυτό..
 

Δημητρης38

Active Member
aeratos οταν αναφερθηκα σε πλασιε κλινικων, ξερουν αυτοι ποιοι ειναι, εσυ δεν υπαρχει λογος να πεταγεσαι αν ΔΕΝ εισαι.
Και μην ξεκινας ιστοριες επι προσωπικου χωρις να εχεις ολοκληρωμενη αποψη και εικονα.
Εισαι εκτος θεματος !!


Οσον αφορα τα 1.000 Grafts, καποια στιγμη που θα εχω χρονο θα σου ποσταρω αναλογα περιστατικα 1.000 μοσχευματων να κανεις και τις αναλογες συγκρισεις. Αν και το καλυτερο θα ηταν να κανει ενα ραντεβου με δερματολογο (και οχι με τον Γιατρο που τον χειρουργησε) να μετρησει τι του βγηκε... 5.000 ευρω εδωσε, δεν θελει να δει αν φυτρωσε οτι πληρωσε (2.500 grafts) ?

Ποσο μαλλον απο την στιγμη που θελει να κανει επαναληπτικη με τον ιδιο Γιατρο !!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
βασικά κουβέντες τύπου μην πετάγεσαι κτλ,απλά δεν επιτρέπω να μου μιλήσεις πάλι έτσι..δεν ειμαι ούτε σχολιαρόπαιδο ούτε γνωστός σου..νομίζω δεν μίλησα υποτιμητικά σε εσένα οπότε μην μου απευθυνθεις πάλι έτσι..όταν ειπες για πλασιε,εγώ είχα απαντήσει και για εμένα πήγαινε ή κουβέντα αυτη..μην υποτιμας την νοημοσύνη μου τώρα,εντάξει! πάλι το λες με τρόπο..τονίζεις το δεν με κεφάλαια!άλλου αυτά..εγώ είμαι σύμφωνος αν θέλει οποιοσδηποτε, από κοντά και με τα στοιχεία μου να διαπιστώσει τι είμαι και αν είμαι αυτα που σκέφτεσαι.ιστορίες εσύ ξεκινησες με κουβέντες που ειπες..δεν άρχισα τίποτα εγώ..εδώ είναι τα μνμ ας τα δει οποίος θέλει.εκτός θέματος είσαι εσύ..ολοκληρωμένη άποψη και Ε-Ι-Κ-Ο-Ν-Ε-Σ έχω και μάλιστα άπειρες..και έχω πληρώσει για να τα δω από κοντά..όχι να βλέπω φωτό μόνο όπως εσύ.οπότε αυτά που ειπες ισχύουν για σενα.
 

kolias

Active Member
ο κωστακης ηταν κλιμακα γα......σε τα ισως η δυσκολοτερη περιπτωση αν καταφερει με μια ακομα να εχει ενα αξιοπρεπης κεφαλι για εμενα θα πρεπει να αναψει κανενα κερακι
 

poseidonas77

Well-Known Member
Ετσι..καντον μπλοκ να τελειωνεις...εχει πολλα ψυχολογικα ο τυπος..αλλα η χειροτερη ζημια που κανει ειναι να ξενερωνει παλια μελη να συμετεχουν στο φορουμ...π.χ στριπαρ...μαθαιναμε κατι παραπανω ..παπαλα...ξενερωσε ο ανθρωπος και με το δικιο του...
 

kwsTakis

Active Member
xaxa
ο κωστακης ηταν κλιμακα γα......σε τα ισως η δυσκολοτερη περιπτωση αν καταφερει με μια ακομα να εχει ενα αξιοπρεπης κεφαλι για εμενα θα πρεπει να αναψει κανενα κερακι
τα κουρεψα ηδη,,σευχαριστω ειλικρινα
 

kolias

Active Member
κωστακη αν θες την γνωμη μου φτιαχτα οσο μπορεις μπροστα γιατι το μπροστα μετραει πιο πολυ, χωρις υπερβολες κατεβαινοτας πολυ κατω και αν περισσευει και κατι βαλτο πισω. Μοιραια τα μαλλια σου θα ειναι λιγο αραια αλλα δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα δικα μας. Διαλεξε εναν αλλο γιατρο γιατι υπαρχουν και καλυτεροι αποδεδειγμενα καιμην το ψαχνεις και πολυ, οτι εγινε εγινε. οσες ειναι να φυτρωσουν θα φυτρωσουν.....
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Το να μου επιτιθετε καποιος συνεχως εδω μεσα δεν ειναι λογος να ξενερωσω και να μην ξαναγραψω στο φορουμ.
Απλα μπορω να μην δωσω σημασια και να συνεχισω να βοηθω οσο μπορω.
Αυτο το λεω οσο αφορα καποια παλια μελη που παρακολουθουνε αλλα δεν γραφουν.παραδειγμα stripar και αλλα παιδια.
Δικαιωμα του καθενος πως την βλεπει την δουλεια βεβαια αλλα μην πτοειστε ρε παιδια σιγα το πραμα.Σιγα μην στεναχωρηθω τι θα πει ο δημητρης ο αερατος και οποισδηποτε.
Εγω ξερω τι εκανα πετυχα σε αυτο που εκανα κατα ενα μεγαλο ποσοστο και γιατι οχι να ανηξω τα ματια απο μερικα παιδια.
Τα λεγομενα μου εδω μεσα σιγουρα ειναι μπακαλιστικα και δεν προσφερουν τις γνωσεις stripar,Cvial κτλ.αλλα προσφερουν την εμπηρεια μια πετυχημενης μεταμοσχευσης και το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν κατευθηνω παιδια σε λαθος επιλογες.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ο καθενας μπορει να πει τη γνωμη του οπως του αρεσει.. δεν γινεται να διαβαζουμε συνεχεια θετικα σχολια για ολα.. σε καποιον μπορει να αρεσει ενα αποτελεσμα σε καποιον αλλο οχι.. δεν ειναι λογος για να ξενερωσει κανεις..
κωστα στη δευτερη μμ οταν την κανεις πρωτα σχεδιαζεις τη hairiline ωστε να σου δωσει μια καλη εικονα και οτι μεινει το βαζεις προς τα πισω για να εχεις οσο το δυνατον καλυψη.
και μια ερωτηση.. γιατι σου πηραν 5000 ευρω? τα θεωρω πολλα για 2500 γκραφτς. ζητησες καλυτερη τιμη οταν σου ειπαν 5000?
 
Μπλουζα