Dr Tsvetalin Zarev 3600+1400 grafts AVA FUE 2023-04-03/2024-07-04

Chris34

Well-Known Member
Αυτή η κάλυψη έχει γίνει με 3000 τριχοθυλακια; Πώς γίνεται αυτό;
Για το αποτέλεσμα της πρώτης επέμβασης λέω.
1724400278241.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chris34

Well-Known Member
Το κατάλαβε ο κύριος
Στη σελιδα 8 του νηματος δειχνει ο Βασιλης πως ηταν πριν και μετα την επεμβαση. Εγω τον βλεπω nw6 με αδυναμη δοτρια. μπραβο για την αλλαγη του ειναι απιστευτη αλλα πως γινεται να καλυφθει ολη αυτη η περιοχη με 3000 grafts;

Μολις ειδα οτι το λινκ που εδωσε ο Βασιλης δειχνει ακομη καλυτερα το αποτελεσμα του στην παρουσιαση που εχει εκει. μπορει να ειναι και nw7
 

montecristo

Well-Known Member
Στη σελιδα 8 του νηματος δειχνει ο Βασιλης πως ηταν πριν και μετα την επεμβαση. Εγω τον βλεπω nw6 με αδυναμη δοτρια. μπραβο για την αλλαγη του ειναι απιστευτη αλλα πως γινεται να καλυφθει ολη αυτη η περιοχη με 3000 grafts;

Μολις ειδα οτι το λινκ που εδωσε ο Βασιλης δειχνει ακομη καλυτερα το αποτελεσμα του στην παρουσιαση που εχει εκει. μπορει να ειναι και nw7
12,138 grafts έβαλε..που βλέπεις 3000 ;

Norwood 7 patient with signs of retrograde alopecia and diffuse thinning of the temporal areas. The result is after 12,138 FUE Scalp grafts transplanted in two surgery. In the first surgery 7,090 grafts were transplanted in two consecutive days. 9 months later, in the second surgery, another 5,048 grafts were transplanted in two consecutive days. The result is 8 months after the second surgery.
 

Chris34

Well-Known Member
Ευχαριστώ @LoverBoy !
Από την αρχή ο γιατρός είχε υπολογίσει ότι χρειάζομαι 4500 περίπου μοσχευμάτα για να έχω καλή και αρκετά πυκνή καλύψει. Να σου πω την αλήθεια, εγω ήμουν αρκετά δύσπιστος ότι θα γινόταν τόσο μεγάλος αριθμός μοσχευμάτων σε μια επέμβαση από την άποψη και ποιοτική. Τελικά επέλεξα να κάνω 3000 και 1500 στην δεύτερη επέμβαση .
Αυτο ειδα που ειπε ο vasil. Aλλα εχεις δικιο. οποτε ο vasil συνολικα εχει βαλει 12000 τριχοθυλακια; ετσι εξηγειτε. καπου μπερδευτηκα εγω μαλλον.
 

montecristo

Well-Known Member
Αυτο ειδα που ειπε ο vasil. Aλλα εχεις δικιο. οποτε ο vasil συνολικα εχει βαλει 12000 τριχοθυλακια; ετσι εξηγειτε. καπου μπερδευτηκα εγω μαλλον.
το περιστατικό που έβαλες τώρα έχει βάλει 12.138 μοσχεύματα σε 2 μεταμοσχεύσεις 7.090+5.048....ο vasil έβαλε 3.600+1.400=5.000 σε 2 μεταμοσχεύσεις...
 

Chris34

Well-Known Member
παιδια συγνωμη μπερδευτηκα εγω. νομιζα ειναι ο vasil αυτος. μπορουν να αφαιρεθουν τα μηνυματα για να μην χαλαμε το νημα. αν δεν αφαιρεθουν θα τα σβησω εγω τα δικα μου.
 

LoverBoy

Well-Known Member
παιδια συγνωμη μπερδευτηκα εγω. νομιζα ειναι ο vasil αυτος. μπορουν να αφαιρεθουν τα μηνυματα για να μην χαλαμε το νημα. αν δεν αφαιρεθουν θα τα σβησω εγω τα δικα μου.
Όλα καλά βρε Chris δεν έγινε τίποτα!Τα λάθη ανθρώπινα είναι!Μη σκας!
 
Μπλουζα