LoverBoy, FUE, 1718 g, 15/6/2023

ctrl-z

New Member
Λόβερ το αποτέλεσμά σου, όπως το βλέπω μπροστά, είναι ωραίο, οπότε πας να παίξεις ήδη κερδισμένο αγώνα.
Εύχομαι να πάνε όλα καλά!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Παίδες μου τελείωσα και εγώ με την δικιά μου ΜΜ!Σήμερα είμαι σπίτι έλουσα την δότρια ψεκάζω σαν γεωπόνος το γρασίδι κάθε μισή ώρα με ορό και αυτά!!!Απο τα λεγόμενα του γιατρού βγάλαμε 1600 και κάτι!Ζήτησα να μου στείλουν τα στατιστικά για να ανοίξω νέο νήμα με παρουσίαση!Μπήκαμε crown πυκνώσαμε το hairline και έριξε πεταχτά σε σημεία στο υπόλοιπο τριχωτό που το είχε ανάγκη!
 

David155

Member
Παίδες μου τελείωσα και εγώ με την δικιά μου ΜΜ!Σήμερα είμαι σπίτι έλουσα την δότρια ψεκάζω σαν γεωπόνος το γρασίδι κάθε μισή ώρα με ορό και αυτά!!!Απο τα λεγόμενα του γιατρού βγάλαμε 1600 και κάτι!Ζήτησα να μου στείλουν τα στατιστικά για να ανοίξω νέο νήμα με παρουσίαση!Μπήκαμε crown πυκνώσαμε το hairline και έριξε πεταχτά σε σημεία στο υπόλοιπο τριχωτό που το είχε ανάγκη!
Παίδες μου τελείωσα και εγώ με την δικιά μου ΜΜ!Σήμερα είμαι σπίτι έλουσα την δότρια ψεκάζω σαν γεωπόνος το γρασίδι κάθε μισή ώρα με ορό και αυτά!!!Απο τα λεγόμενα του γιατρού βγάλαμε 1600 και κάτι!Ζήτησα να μου στείλουν τα στατιστικά για να ανοίξω νέο νήμα με παρουσίαση!Μπήκαμε crown πυκνώσαμε το hairline και έριξε πεταχτά σε σημεία στο υπόλοιπο τριχωτό που το είχε ανάγκη!
Καλή επιτυχία φίλε Καλή φυτρωση.Ποσες ώρες ήτανε η επέμβαση;
 

LoverBoy

Well-Known Member
Μπήκα γύρω στις 10.00 και 4.00 είχαμε τελειώσει με ένα διάλειμμα για φαγητό μετά την εξαγωγή
 

David155

Member
Όλη ο γιατρός ναι εισαγωγή και εξαγωγή..... κόστισε 2.500! έχω ανοίξει νέο νήμα αδερφέ για αυτή την μμ
Μπράβο φίλε.Ειχες φοβερό αποτέλεσμα σε ιδανική τιμή στην προηγούμενη.Το ίδιο θα συμβεί και τώρα.
 
Μπλουζα