LoverBoy, FUE, 1718 g, 15/6/2023

aeratos28

Just aeratos
Ε για αυτό σου λέω,βάλε όσα πρέπει και άσε τα ημίμετρα γιατί όλη την ώρα θα παλεύεις με βούρτσες λακ και τοπικ για να κάθεται καλά και να μην φεγγιζει;)
Εμένα η τρίτη θα είναι αεράτε.......Αν μου το λέγανε θα έλεγα είσαι τρελλός?Και όμως η αλήθεια είναι γλυκαίνεσαι μετά που αλλάζει η εικόνα σου και θέλεις το καλύτερο!Όλο όμως αυτό το πακέτο με το κούρεμα την προσοχή και όλα αυτά είναι κάπως!Μακάρι να κάτσει καλά η 3η να τελειώνω!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Ε για αυτό σου λέω,βάλε όσα πρέπει και άσε τα ημίμετρα γιατί όλη την ώρα θα παλεύεις με βούρτσες λακ και τοπικ για να κάθεται καλά και να μην φεγγιζει;)
Το σωστό αυτό είναι ρε αεράτε!Για αυτό παλεύουμε!Απλά μερικές φορές είναι και το οικόπεδο που φοράει ο καθένας!Εμένα τα μαλλιά ας πούμε δεν ήταν ποτέ σούπερ πλούσια μετά τα 18!Άσε που ήταν ολόισια και δεν στέκονταν ποτέ!
 

aeratos28

Just aeratos
Εμ δεν παλεύεις για αυτό ,αφού λες θα είσαι ευχαριστημένος και με κάλυψη,να κρατήσεις και καβατζα μην τυχόν τπτ στο μέλλον...τώρα αν δεν σε φτάνουν τα grafts ok είναι ένα θέμα αυτό ..εκεί αναγκαστικά κάνε περικοπές
Το σωστό αυτό είναι ρε αεράτε!Για αυτό παλεύουμε!Απλά μερικές φορές είναι και το οικόπεδο που φοράει ο καθένας!Εμένα τα μαλλιά ας πούμε δεν ήταν ποτέ σούπερ πλούσια μετά τα 18!Άσε που ήταν ολόισια και δεν στέκονταν ποτέ!
 

LoverBoy

Well-Known Member
Εμ δεν παλεύεις για αυτό ,αφού λες θα είσαι ευχαριστημένος και με κάλυψη,να κρατήσεις και καβατζα μην τυχόν τπτ στο μέλλον...τώρα αν δεν σε φτάνουν τα grafts ok είναι ένα θέμα αυτό ..εκεί αναγκαστικά κάνε περικοπές
Λες να μη το παλεύω ρε αεράτε και να μπαίνω 3η φορά?Αλλά δεν θα φτάσουν αφού είναι ήδη ζορισμένη η δότρια μου!Κοίτα και εγώ είμαι τελειομανής και μου αρέσει αυτό που λες αλλά είμαι και ρεαλιστής!Μακάρι να καταφέρω μια καλή πύκνωση γιατί πλέον ούτε δότρια για πολλά θα έχω ούτε και λεφτά για επόμενη!Ξεπούλησα πάει
 

LoverBoy

Well-Known Member
@aeratos28 ρίξε μια ματιά στην πρώτη σελίδα κάπου έχει φώτο της Σένεκα πριν μπω για την δεύτερη να δεις την δότρια!
 

aeratos28

Just aeratos
Εντάξει αν δε σε φτάνουν κάνε περικοπές αναγκαστικα
Λες να μη το παλεύω ρε αεράτε και να μπαίνω 3η φορά?Αλλά δεν θα φτάσουν αφού είναι ήδη ζορισμένη η δότρια μου!Κοίτα και εγώ είμαι τελειομανής και μου αρέσει αυτό που λες αλλά είμαι και ρεαλιστής!Μακάρι να καταφέρω μια καλή πύκνωση γιατί πλέον ούτε δότρια για πολλά θα έχω ούτε και λεφτά για επόμενη!Ξεπούλησα πάει
 

LoverBoy

Well-Known Member
Καλημέρα παίδες μου!Μετά απο 1 χρόνο και 11 ημέρες έφτασε και εμένα πάλι η στιγμή να τελειώνω και με το πίσω μέρος!Αύριο μπαίνω στην @Seneca Medical Group και ξεχνάω την ανεμελιά μου χαχαχα!Πάλι προσοχή,πάλι αναμονή,πάλι όλα!Άλλα αγαθά κόποις κτώνται!Η εικόνα μου σήμερα (πρίν το ξύρισμα:() είναι αυτή όπως βλέπετε!Έχω επιλέξει τον ίδιο γιατρό που έκανα την προηγούμενη φορά(Δρ.Γούναρη) και εκτός απο πίσω θέλω να τοποθετήσουμε και μερικά grafts στο hairline για ελαφρώς πύκνωση....λίγα πράγματα απλά να δείξει λίγο πιο γεμάτο!Η αλήθεια τα λυπάμαι να τα κόψω αλλά τα καλύτερα έρχονται!Θα σας κρατάω ενήμερους απο αύριο για την νέα μου επέμβαση!
 

Συνημμένα

  • 1719388625534.jpg
    1719388625534.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 87
  • 1719388625529.jpg
    1719388625529.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 90

LoverBoy

Well-Known Member
Καλή επιτυχία Lover!!!!! Θα γίνεις Lover με τριχα για pullover……..στο κεφάλι βεβαίως!!!!!!! :D :D :D :D :D :D
Ευχαριστώ bobby ΑΜΗΝ!Αν και αυτή την φορά είμαι πιο ψύχραιμος ένα άγχος το έχω το άτιμο!αλλά θα περάσει τα πρώτα λεπτά πάλι της επέμβασης!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Είναι η ταλαιπωρία ρε bobby η όλη διαδικασία να ξυρίσεις κεφάλι και άντε πάλι η αναμονή!Και οικονομικά πλέον δεν θα μπορώ να στηρίξω άλλη!Εκτός και αν κερσίσω το τζόκερ και βάλω μαλλί μέχρι τα φρύδια!
 

montecristo

Well-Known Member
Καλη επιτυχία φιλε...τελικά για πόσα μοσχεύματα ειπατε και που; μπροστά πόσα θα βάλεις για αυξηση πυκνοτητας Hairline; θα έλεγα να μη κατεβάσετε καθολου hairline απλά να αυξήσετε την πυκνότητα στην υπάρχουσα.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Καλη επιτυχία φιλε...τελικά για πόσα μοσχεύματα ειπατε και που; μπροστά πόσα θα βάλεις για αυξηση πυκνοτητας Hairline; θα έλεγα να μη κατεβάσετε καθολου hairline απλά να αυξήσετε την πυκνότητα στην υπάρχουσα.
Να σαι καλά φίλε μου!Δεν μιλήσαμε για νούμερο grafts γιατί δεν μίλησα με τον γιατρό!Θα μιλήσουμε αύριο εκεί που θα τον συναντήσω!
Σε καμία περίπτωση κατέβασμα hairline!Μόνο μια ελαφρώς πύκνωση θέλω!Δεν το θέλω και πολύ πυκνό απλά λίγο πιο γεμάτο!
 
Μπλουζα