Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

oreo

Well-Known Member
Οποιος δεν παρασυρεται απο τον oreo εχει μεγαλη ιδεα για τον εαυτο του;
Τελικα πρεπει να εχεις πολυ μεγαλη ιδεα για τον oreo!!!

Aν καταλαβα καλα πηγες να με ειρωνευτεις με την προταση σου για φωτο με εφημεριδα και τελικα εισαι ετοιμος να προτινεις να γινονται μελη οσοι γνωριζονται προσωπικα με τον μοντ γιατι εχεις αμφιβολιες για το ποσα προφιλ εχω;
Αγαπητέ ziggy μιας και λοιπόν αφήσαμε 5-6 post να οδηγήσουν σε άλλο μονοπάτι, μπορείς σε παρακαλώ να μου απαντήσεις στις ερωτήσεις που σου έκανα ? Αν δεν θες, πες δεν θέλω και τελειώνει εδώ η συζήτηση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ziggy

Active Member
Φιλε ziggy, θα ανταποδωσω τις "φιλοφρονησεις" που απηυθυνες στους αγαπητους συμφορουμιτες, λεγοντας τους οτι ... "εχουν προβλημα κατανοησης των γραφομενων σου".

Λοιπον, προβλημα κατανοησης της νεοελληνικης γλωσσας εχεις εσυ.

Η ουδετεροτητα και η αντικειμενικοτητα καποιου δεν ειναι "προφαση", οπως εγραψες για το προσωπο μου.

Η ουδετεροτητα αποδεικνυεται απο τα πεπραγμενα και τις αποψεις καποιου.

Δεν ισχυριστηκα οτι ειμαι αντικειμενικος και ουδετερος, επειδη εμπιστευτηκα τα λογια τριτου (vlafo).

Αυτο ειναι δικο σου αυθαιρετο συμπερασμα.

Το αν ειμαι αντικειμενικος και ουδετερος, αυτο θα το κρινουν τα υπολοιπα μελη του forum με κριτηριο την εν γενει παρουσια μου εδω και 6 χρονια.

Τι ακριβως δεν καταλαβαινεις;

Ποσο πιο κατανοητο να το κανω, για να σταματησεις να αμφισβητεις το προσωπο μου (την αξιοπιστια και την αμεροληψια μου);


Ενα σχολιο σου χαρακτηρισα μη αντικειμενικο οχι την ολη σου πορεια στο φορουμ δεν ασχοληθηκα ποτε με αυτην και δεν καταλαβαινω γιατι μου την μοστραρεις.Απαγορευεται μηπως η κριτικη σε αυτα που γραφεις;
Ουτε υπαρχει καποιο pattern που διασφαλιζει πως καποιος αν ηταν αντικειμενικος επι Χ χρονο θα ειναι αντικειμενικος σε οτι γραφει
Οποτε οντως δεν καταλαβες καν τι εγραψα
Εντυπωση παντως μου εκανε η αναφορα σου στις "φιλοφρονησεις μου σε συμφορουμιτες" και η μη αναφορα στις ειρωνιες περι φορουμ χαμενων ποιητων,εφημεριδες,χαρακτηρισμους οπως "στημενος" εχεις δολο" εχεις πολλαπλα προφιλ εμενα με ξερει ο μοντ προσωπικα" κτλ κτλ
Θα ελεγα οτι και αυτη σου η τοποθετηση σου ηταν περισσοτερο παρειστικη παρα αντικειμενικη
 
Τελευταία επεξεργασία:

tol

Well-Known Member
Αυτό πάντως το είδος του "πειράμοτος" είχα να το ακούσω από τα παιδικά μου χρόνια.

Καλα εσυ, φιλε ρατσιστη tamaliamoupiso, ακους αλλου ειδους πειραματα.

Εχεις φαει ολη σου τη ζωη διαβαζοντας για Μπουρλοπειραματα. Ξημεροβραδιαζεσαι αναλυοντας ολες τις λεπτομερειες των πειραματων που γινονται στα εργαστηρια της Κινας, των ΗΠΑ, της Ρωσιας...

Ξερεις ολες τις λεπτομερειες για τα διαβολικα πειραματα αλλαγης του ανθρωπινου DNA, για τα πειραματα μετατροπης των ανθρωπων σε ρομποτ, για τα πειραματα με τα οποια οι "μεγαλοι" της γης θα μετατρεψουν τον πλανητη σε αποικια εξωγηινων.

Το "πειραμα" του vlafo σε πειραξε τωρα;

Μπροστα σε αυτα τα πειραματα αυτο που δοκιμασε ο vlafo ειναι το απολυτο τιποτα, μια σταγονα στον ωκεανο.

Συνεχισε, λοιπον, να ασχολεισαι με ολα τα υπολοιπα Μπουρλοπειραματα και ασε ησυχο το παρον νημα.
 

giannis88test

Active Member
Εγώ είμαι αρκετά σίγουρος ότι ο βλάφο είχε σκοπό και μόνο να κάνει αυτό το τσάλεντζ καταλαβαίνω από την γενικότερη παρουσία του στο φόρουμ ότι τέτοια, πιθανως εξυπνακύστικα για κάποιους τρικ είναι στον χαρακτήρα του. Από εκει και πέρα μπορεί να κουράζει κάποιες φορές ο ενθουσιασμός του για το αποτέλεσμα και τους λόγους που το πήρε, αλλά δεν παυει να είναι από τα πιο αξιόλογα μέλη εδώ μέσα.

Είναι αρκετά τοξικό ότι με βάση αυτό το γεγονός ξεκίνησε αντιτυρκαλιάδα. Ότι και να λένε και οι λάβερς και οι χέιτερς τουλάχιστο στο επίπεδο του φόρουμ δεν υπάρχει καλύτερος γιατρός στην ελλάδα, ενώ έχει και τόσο χαμηλή τιμή.
 

ziggy

Active Member
Και εγώ με την σειρά μου αμφισβητώ τις αγαθές προθέσεις σου, που ξέρω αν είσαι βαλτός ή έχεις πολλαπλά προφίλ; Εμένα με έχει δει από κοντά ο μοντ και άλλα μέλη, είμαι υπαρκτό πρόσωπο, εσύ;


Φανταζομαι οτι εχεις κανει καποια σχετικη αναφορα/καταγγελια ωστε να διερευνηθει αν εχω πολλαπλα προφιλ.
Γιατι αν δεν εχεις κανει αρχιζει ολο αυτο και γινεται πολυ περιεργο.
 

ziggy

Active Member
μπράβο.Αυτή είναι η σωστή απάντηση σε κάτι στημένους εδώ

Τι ακριβως ειναι αυτο που υποστηριζεις;
Ποιος με εστησε;
Με ποιον σκοπο;
Τι ακριβως κανω και ειμαι στημενος;
Σε τι ενεργειες εχεις προχωρησει στο forum για ολα αυτα;
 

alex7

Well-Known Member
Τι ακριβως ειναι αυτο που υποστηριζεις;
Ποιος με εστησε;
Με ποιον σκοπο;
Τι ακριβως κανω και ειμαι στημενος;
Σε τι ενεργειες εχεις προχωρησει στο forum για ολα αυτα;
μετά τους γιατρούς καλοσωρίζουμε και τους νομικούς εδώ στο forum.Από τη διατύπωση και τη φρασεολογία κάνεις μπάμ από χιλιόμετρα οτι μπήκες για μεροκάματο και είσαι και νομικός.Από τον τρόπο που αμφισβητείς αυτά που λέει ο Vlafo.
 

ziggy

Active Member
μετά τους γιατρούς καλοσωρίζουμε και τους νομικούς εδώ στο forum.Από τη διατύπωση και τη φρασεολογία κάνεις μπάμ από χιλιόμετρα οτι μπήκες για μεροκάματο και είσαι και νομικός.Από τον τρόπο που αμφισβητείς αυτά που λέει ο Vlafo.

Μπα αμορφωτος ειμαι
Απλα προσπαθω να ειμαι ευγενικος.
Πριν κανω αυτη την αναρτηση κοιταξα και μερικα σχολια σου και βλεπω αναλογα προσβλητικη συμπεριφορα εχεις και με αλλα μελη.
Αν το αμφισβητισεις μπορω να στα παραθεσω απλα θα χασουμε τζαμπα χρονο.
Αλλα ας περασουμε στην ουσια
Ποιος μου δινει μεροκαματο και για ποια υπηρεσια;Ποιος με εχει στησει και τι κανω κατ εντολη του;
Σε τι ενεργειες εχεις προχωρησει στο forum για ολα αυτα;
 
Τελευταία επεξεργασία:

alex7

Well-Known Member
Μπα αμορφωτος ειμαι
Απλα προσπαθω να ειμαι ευγενικος.
Πριν κανω αυτη την αναρτηση κοιταξα και μερικα σχολια σου και βλεπω αναλογα προσβλητικη συμπεριφορα εχεις και με αλλα μελη.
Αν το αμφισβητισεις μπορω να στα παραθεσω απλα θα χασουμε τζαμπα χρονο.
Αλλα ας περασουμε στην ουσια
Ποιος μου δινει μεροκαματο και για ποια υπηρεσια;Ποιος με εχει στησει και τι κανω κατ εντολη του;
Σε τι ενεργειες εχεις προχωρησει στο forum για ολα αυτα;
ήμουν σαφέστατος.Το ποιος σου δίνει μεροκάματο δεν με ενδιαφέρει και δε θα ασχοληθώ.Η προσέγγιση σου είναι "νομικίστικη".Η ορολογία "ενέργειες που έχεις προχωρήσει" είναι φρασεολογία δικηγόρου.Διαπιστώνω ότι εσύ και κάποιοι ακόμα μπήκατε για να μετατρέψετε σε τοξικό το νήμα ,εσύ με "δικηγορίστικο". στυλ.Καθένας με το στυλ του.
 

bobby

Well-Known Member
Φίλε δεν έχω κάνει καταγγελία, και απορώ με την ερώτηση σου γιατί μάλλον δεν καταλαβαίνεις Ελληνικά καλά. Εγώ είπα «που ξέρω αν είσαι βαλτός ή έχεις πολλαπλά προφίλ?» Εξέφρασα δηλαδή απορία και όχι βεβαιότητα όπως εκφράζεις εσύ για τον vlafo (εύλογη απορία λόγω της συμπεριφοράς σου, αλλά απορία). Βέβαια στο χωριό μου λένε όποιος έχει την μύγα μυγιάζεται…..

Επειδή λοιπόν η κατάσταση με εσένα έχει κουράσει, αν έχεις τίποτα ουσιαστικό να πεις, πες το αλλιώς κάνε μας την χάρη και μην μας πρήζεις άλλο γιατί μας τα έχεις κάνει καρπούζια……
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Φίλε

Υπάρχει μια παρεξήγηση σχετικά με αυτά που γράφεις.
Δε δίνω δεκάρα για όποιον θέλει να διαγράψει ότι έχω κάνει και ότι έχω πει.
Δικαίωμα του άλλωστε και μπορεί να κρατάει ότι θέλει από αυτό που λέγεται φόρουμ.

Το target group που απευθύνομαι για όσα έχω προσφέρει,αφορά άτομα που μπορούν να αξιολογήσουν σωστά και ορθολογικά την πληροφορία και να διαμορφώσουν τη σωστή εικόνα για τον καθένα.
Είτε τους αρέσει αυτό είτε δεν τους αρέσει.
Ποσώς με ενδιαφέρει αν δεν αρέσω σε κάποιους εδώ μέσα.
Πάλι δικαίωμα τους είναι.

Όταν φτάσεις στο σημείο να είσαι διαβασμένος και να μπορείς να καταλάβεις τα ελάχιστα τότε έλα να ξανασυζητήσουμε πάλι.

Να πετάγεται τώρα ο καθένας στο νήμα μου με την πρόφαση της "δήθεν ατασθαλίας μου"είναι κωμικό και δεν μπορεί να το κάνει.

Κατάντησε ανέκδοτο πλέον.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Τι ακριβως δεν μπορω να κανω στο νημα σου δεν καταλαβα
Αν θελεις πες μας και ποσοι απο τους 16 που εκαναν like στην ψευδη δημοσιευση σου ηξεραν οτι ειναι ψευδης
Το αποτέλεσμα του πως το αξιόλογεις; Άριστο πολύ καλό καλό μέτριο για κλάματα.... Σαν εικόνα πως τον κόβεις έστω από τις φωτός .... Πριν και μετά όπως κάνουν οι κλινικές ;
 

ziggy

Active Member
Το αποτέλεσμα του πως το αξιόλογεις; Άριστο πολύ καλό καλό μέτριο για κλάματα.... Σαν εικόνα πως τον κόβεις έστω από τις φωτός .... Πριν και μετά όπως κάνουν οι κλινικές ;

Δεν εχω κανενα σχολιο κριτικης σε αποτελεσματα μεταμοσχευσης και δεν θα κανω για ενα μεγαλο ακομη χρονικο διαστημα γιατι δεν θεωρω τον εαυτο μου ετοιμο να κρινει μια μεταμοσχευση.Η συγκεκριμενη μεταμοσχευση,η μαλλον οι συγκεκριμενες δυο τελικα μεταμοσχευσεις μετα τα γεγονοτα που εκτυλιχθηκαν για μενα δεν υφιστανται ως πληροφορηση δεν τους δινω καμια σημασια.Αρα δεν υπαρχει περιπτωση να τις σχολιασω και μετα απο χρονια.
 

vlafo

Well-Known Member
Τι ακριβως δεν μπορω να κανω στο νημα σου δεν καταλαβα
Αν θελεις πες μας και ποσοι απο τους 16 που εκαναν like στην ψευδη δημοσιευση σου ηξεραν οτι ειναι ψευδης
Τι προσπαθείς να κάνεις να μας πεις.

Να μας απαντήσεις που ακόμα περιμένουμε στις ερωτήσεις που σου έκανε ο οreo.

Το ψευδή δημοσίευση είναι στο μυαλό σου και μόνο.
Δεν θα σου αναλύσω τον ετυμολογικό όρο.

Οπότε σου προτείνω αφού ήδη έχεις διαγράψει τα πάντα για εμένα να προχωρήσεις σε πιο αξιόλογα μέλη που εσύ και μόνο και οι όμοιοι σου ταιριάζετε.

'Εγινα κατανοητός τώρα?
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν εχω κανενα σχολιο σε αποτελεσματα μεταμοσχευσης και δεν θα κανω για ενα μεγαλο ακομη χρονικο διαστημα γιατι δεν θεωρω τον εαυτο μου ετοιμο να κρινει μια μεταμοσχευση.Η συγκεκριμενη μεταμοσχευση μετα τα γεγονοτα που εκτυλιχθηκαν για μενα δεν υφισταται ως πληροφορηση δεν της δινω καμια σημασια.Αρα δεν υπαρχει περιπτωση να την σχολιασω και μετα απο χρονια.
Δεν χρειάζεται να ξέρεις από μμ.. ούτε και εγώ ξέρω ...άσχετος είμαι ... Αλλά έχω μάτια και βλέπω ...πριν και μετά ... Σου αρέσει η όχι ;
 

ziggy

Active Member
Τι προσπαθείς να κάνεις να μας πεις.

Να μας απαντήσεις που ακόμα περιμένουμε στις ερωτήσεις που σου έκανε ο οreo.

Το ψευδή δημοσίευση είναι στο μυαλό σου και μόνο.
Δεν θα σου αναλύσω τον ετυμολογικό όρο.

Οπότε σου προτείνω αφού ήδη έχεις διαγράψει τα πάντα για εμένα να προχωρήσεις σε πιο αξιόλογα μέλη που εσύ και μόνο και οι όμοιοι σου ταιριάζετε.

'Εγινα κατανοητός τώρα?

Σε ρωτησα ποσοι απο αυτους που σου εκαναν like γνωριζαν την ψευδη σου αναρτηση.Αλλα νομιζω οτι και την πρωτη φορα ηταν ξεκαθαρη ως ερωτηση.Οπως ξεκαθαρο ειναι και οντως εγινε κατανοητο οτι δεν θελεις να μου απαντησεις.

Δεν καταλαβαινω γιατι χρησιμοποιεις πληθυντικο "να μας" και ξανα "να μας"
Ποιοι ειστε εσεις;
Δεν καταλαβαινω επισης γιατι οικιοποιεισαι ερωτησεις αλλου μελους και μιλας στον πληθυντικο.Μαζι τις σκεφτηκατε;

Οσο για τα περι "δήθεν ατασθαλίας σου"
Εκανες μια ψευδη αναρτηση
Η αναρτηση αυτη δεχτηκε ψευδη likes δηλαδη likes απο ατομο-ατομα που γνωριζαν οτι εκανες 2η μεταμοσχευση
Η αναρτηση αυτη δεχτηκε likes απο ατομα που παραπλανηθηκαν απο την ψευδη σου αναρτηση.
Δεχτηκες παραπλανητικα εγκωμιαστικα σχολια απο ατομα που γνωριζαν πχ οτι φουντωσεις
Δεχτηκες συγχαρικια απο μελη που παραπλανηθηκαν και τους ευχαριστουσες για τα καλα τους λογια
Οπως ειδαμε και απο τα pm που αναρτησε ο tol αυτο το γαιτανακι ψεμμαατος,παραπλανητικων likes και σχολιων παραπλανημενων με εσενα μαλιστα να τους ευχαριστεις θα συνεχιζοταν μεχρι και σημερα αν δεν επεμβαινε ο mod

Αυτο ονομασες δηθεν ατασθαλεια;
Πρεπει καποια στιγμη να καταλαβεις οτι δεν ανηκεις σε καποια ελιτ που δεν αντιμετωπιζει τις συνεπειες των πραξεων της
Ενταξει μπορει να σε ενοχλει το ισχυρο πληγμα που δεχτηκε η αξιοπιστια της περσονας σου αλλα το καλυτερο ειναι να συμβιμαστεις με αυτο γιατι πολυ απλα δεν μπορεις να γυρισεις τον χρονο πισω.
 
Μπλουζα