Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

vlafo

Well-Known Member
Vlafo ευχομαι απο καρδιας να παρεις αυτο που θες και να το απογειωσεις. Για ολους το ευχομαι αυτο. Επισης με εψησες να το ψαξω κι εγω για αναλογη επεμβαση δηλ. πυκνωση σε hairline αναμεσα σε μεταμοσχευμενα (συν forelock για μενα) αλλα με ακουρευτη κατα προτιμηση. Ευχομαι το καλυτερο
Σε ευχαριστώ Athens ανταποδίδω.
Να το ψάξεις,εύκολη περίπτωση είσαι και αν θέλεις τη γνώμη μου χρειάζεσαι μερικά μερεμετάκια για νά αγγίξεις το τέλειο.
Κράτα μας ενήμερους.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

crossfire

Well-Known Member
Αυτό που λέει ο gianney (του cons) παίζει για πολλούς, αλλά είμαι ο πρώτος που έχω πει ότι όχι μόνο δεν είναι επιλήψιμο αλλά είναι ζητούμενο. Πάρα πολλοί έχουν έρθει και έχουν κάνει επεμβάσεις αλλού (και μάλιστα μου το έχουν πει και εκ των προτέρω). Κανένα απολύτως θέμα.

Λάθος @CVIAL .....δεν ξερω γιατί το βλέπεις έτσι αλλά λάθος......ειδικα όταν είναι δωρεάν .

@vlafo καλη συνέχεια .
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σίγουρα λάθος αν είχαμε μια εμπορική επιχείρηση με στόχο να αυξήσουμε τον τζίρο. Εδώ δεν πρόκειται για κάτι τέτοιο. Ο Λορενζο έρχεται περιορισμένες φορές (όσο έρχεται) και η ζήτηση είναι πολύ μεγαλύτερη απο την προσφορά (ακόμα και χωρίς cons). Γιατί να μην δώσεις την επιλογή σε κάποιους που δεν έχουν την οικονομική δυνατότητα να πάρουν μια γνώμη από έναν τοπ? Εξάλλου το αν θα κάνει αλλού ή όχι ο άλλος μπορεί και να μην στο πει. Προτιμώ την ειλικρίνεια, να μου λένε δηλαδή δεν έχω την οικονομική δυνατότητα αλλά θα ήθελα να μάθω περισσότερα για το κεφάλι μου πριν πάω κάπου που μπορώ πιο διαβασμένος.
 

bobby

Well-Known Member
Μπέρδεψες τα φόρουμ αγαπήτέ, δεν είμαστε στον "Κύκλο των χαμένων ποιητών"....
Στρίβειν δια του αρραβώνος αναφορικά με τις ερωτήσεις μου, αλλά για αυτοπροβολή ικανοτήτων και διαλεκτικού σου επιπέδου, πασπαλιζοντάς το με λίγο εφέ εμπαιγμού και ανωτερότητας, είχες τον χρόνο να απαντήσεις.
Αυτό με το κύκλο των χαμένων ποιητών το πήρες μέσα από το στόμα μου (πληκτρολόγιο ήθελα να πω)……
Οποίος έχει (τόσο) μεγάλη ιδέα για τον εαυτό του συνήθως είναι φτιαγμένος από το ευγενές υλικό που σφραγίζουν τα μπουκάλια κρασιού…….και χρησιμοποιούν και ως μονωτικό υλικό επίσης…..
 

aeratos28

Just aeratos
Ναι,ναι..!! Και εγώ ανήκω σε αυτούς τους ποιητές !! Είμαι ένας ποιητής εκ του προχείρου και έχω τη μορφή του χοίρου..Ω ,γλυκιά μικρή ,τριχοθυλακιακη μονάδα μου,που είσαι και τρελεντζο,,σύντομα θα χρησιμοποιηθείς,από τον Ισπανό Λορετζο .!!
Αυτό με το κύκλο των χαμένων ποιητών το πήρες μέσα από το στόμα μου (πληκτρολόγιο ήθελα να πω)……
Οποίος έχει (τόσο) μεγάλη ιδέα για τον εαυτό του συνήθως είναι φτιαγμένος από το ευγενές υλικό που σφραγίζουν τα μπουκάλια κρασιού…….και χρησιμοποιούν και ως μονωτικό υλικό επίσης…..
 

ziggy

Active Member
Αυτό με το κύκλο των χαμένων ποιητών το πήρες μέσα από το στόμα μου (πληκτρολόγιο ήθελα να πω)……
Οποίος έχει (τόσο) μεγάλη ιδέα για τον εαυτό του συνήθως είναι φτιαγμένος από το ευγενές υλικό που σφραγίζουν τα μπουκάλια κρασιού…….και χρησιμοποιούν και ως μονωτικό υλικό επίσης…..


Σε ποιο ακριβως σημειο εντοπισες οτι εχω μεγαλη ιδεα για τον εαυτο μου;
Εγω ειπα το εχω εμπειρια σε φορουμ(αυτο ειναι μετρησιμο) και οτι edit ο Oreo λογο της εμπειριας μου δεν μπορει να καθοδηγησει μια συζητηση μαζι μου εκει που θελει.


bobby said:
Προτείνω να ζητάμε από όλους mugshots με εφημερίδα για να φαίνεται η ημερομηνία αλλιώς να μην πιστεύουμε τίποτα…

Σε ποιο σημειο ακριβως ειδες καποιον(εμενα προφανως) να ασχολουμαι με το αν πρεπει καποιος να δειχνει αποδεικτικα στοιχεια για την ημερομηνια της μεταμοσχευσης του;
Εγω ειπα οτι δεν μπορει καποιος να προφασιζεται αντικειμενικοτητα και ουδετεροτητα(tol) παρουσιαζοντας μας ως γεγονοτα πραγματα που του εχει πει αλλο μελος το οποιο μαλιστα απεκρυψε την μεταμοσχευση του

Νιωθω οτι εχεις καποιο προβλημα κατανοησης σε αυτα που εγραψα
Μπορει να φταιω εγω που δεν τα γραφω οπως μπορεις να τα εμπεδωσεις μπορει να φταις και εσυ που ενδεχεται να εχεις μπει σε καποιο παρειστικο mood πωλησης ειρωνιας,συνηθισμενο φορουμικο φαινομενο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

bobby

Well-Known Member
Σε ποιο ακριβως σημειο εντοπισες οτι εχω μεγαλη ιδεα για τον εαυτο μου;
Εγω ειπα το εχω εμπειρια σε φορουμ(αυτο ειναι μετρησιμο) και οτι edit ο Oreo λογο της εμπειριας μου δεν μπορει να καθοδηγησει μια συζητηση μαζι μου εκει που θελει.




Σε ποιο σημειο ακριβως ειδες καποιον(εμενα προφανως) να ασχολουμαι με το αν πρεπει καποιος να δειχνει αποδεικτικα στοιχεια για την ημερομηνια της μεταμοσχευσης του;
Εγω ειπα οτι δεν μπορει καποιος να προφασιζεται αντικειμενικοτητα και ουδετεροτητα(tol) παρουσιαζοντας μας ως γεγονοτα πραγματα που του εχει πει αλλο μελος το οποιο μαλιστα απεκρυψε την μεταμοσχευση του

Νιωθω οτι εχεις καποιο προβλημα κατανοησης σε αυτα που εγραψα
Μπορει να φταιω εγω που δεν τα γραφω οπως μπορεις να τα εμπεδωσεις μπορει να φταις και εσυ που ενδεχεται να εχεις μπει σε καποιο παρειστικο mood πωλησης ειρωνιας,συνηθισμενο φορουμικο φαινομενο.
Για το πρώτο συ είπας:

«Οποτε την επομενη φορα που θα νομιζεις ξανα οτι μπορεις να καθοδηγησεις εναν διαλογο μαζι μου εκει που θελεις καλο θα ειναι να ξερεις οτι απλα υπερεκτιμησες τις ικανοτητες σου και υποεκτιμησες τις δικες μου

Αν αυτό δεν είναι ορισμός του «έχω μεγάλη ιδέα για τον εαυτό μου» τότε πάω πάσο.

Για τα mugshots όντως δεν ζήτησες πουθενά κάτι τέτοιο άμεσα αλλά έμμεσα αμφισβητείς τα πάντα που ανεβάζει. Άρα τι καλύτερο από φωτο με ημερομηνία…

Και εγώ με την σειρά μου αμφισβητώ τις αγαθές προθέσεις σου, που ξέρω αν είσαι βαλτός ή έχεις πολλαπλά προφίλ; Εμένα με έχει δει από κοντά ο μοντ και άλλα μέλη, είμαι υπαρκτό πρόσωπο, εσύ;

Για αυτό και το σχόλιο για mugshots ώστε ακόμα και οι εξ ορισμού καχύποπτοι σαν και εσένα να μην έχουν πάτημα για σχόλια.
 

alex7

Well-Known Member
Για το πρώτο συ είπας:

«Οποτε την επομενη φορα που θα νομιζεις ξανα οτι μπορεις να καθοδηγησεις εναν διαλογο μαζι μου εκει που θελεις καλο θα ειναι να ξερεις οτι απλα υπερεκτιμησες τις ικανοτητες σου και υποεκτιμησες τις δικες μου

Αν αυτό δεν είναι ορισμός του «έχω μεγάλη ιδέα για τον εαυτό μου» τότε πάω πάσο.

Για τα mugshots όντως δεν ζήτησες πουθενά κάτι τέτοιο άμεσα αλλά έμμεσα αμφισβητείς τα πάντα που ανεβάζει. Άρα τι καλύτερο από φωτο με ημερομηνία…

Και εγώ με την σειρά μου αμφισβητώ τις αγαθές προθέσεις σου, που ξέρω αν είσαι βαλτός ή έχεις πολλαπλά προφίλ; Εμένα με έχει δει από κοντά ο μοντ και άλλα μέλη, είμαι υπαρκτό πρόσωπο, εσύ;

Για αυτό και το σχόλιο για mugshots ώστε ακόμα και οι εξ ορισμού καχύποπτοι σαν και εσένα να μην έχουν πάτημα για σχόλια.
μπράβο.Αυτή είναι η σωστή απάντηση σε κάτι στημένους εδώ
 

oreo

Well-Known Member
Για το πρώτο συ είπας:

«Οποτε την επομενη φορα που θα νομιζεις ξανα οτι μπορεις να καθοδηγησεις εναν διαλογο μαζι μου εκει που θελεις καλο θα ειναι να ξερεις οτι απλα υπερεκτιμησες τις ικανοτητες σου και υποεκτιμησες τις δικες μου
Να σου πω την αληθεια bobby όταν το είδα γέλασα πόλυ, γιατί αν είναι αλήθεια αυτό που λέει ο ziggy, είναι εμφανές οτι σκοπός του δεν είναι ο διάλογος αλλά η αποδοχή του μονολόγου του ως ακλόνητη δήλωση αληθείας. Επίσης αν προσπαθώ να καθοδηγήσω τον διάλογο με αυτές τις απλούστατες ερωτήσεις που καταθέτω τότε προκύπτει το συμπέρασμα , μέσω της ανώτερης διαλεκτικής ικανότητας του συνομιλητή, οτι ο ziggy είναι ο dumb και εγώ είμαι ο dumber :p
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ziggy

Active Member
Για το πρώτο συ είπας:

«Οποτε την επομενη φορα που θα νομιζεις ξανα οτι μπορεις να καθοδηγησεις εναν διαλογο μαζι μου εκει που θελεις καλο θα ειναι να ξερεις οτι απλα υπερεκτιμησες τις ικανοτητες σου και υποεκτιμησες τις δικες μου

Αν αυτό δεν είναι ορισμός του «έχω μεγάλη ιδέα για τον εαυτό μου» τότε πάω πάσο.

Για τα mugshots όντως δεν ζήτησες πουθενά κάτι τέτοιο άμεσα αλλά έμμεσα αμφισβητείς τα πάντα που ανεβάζει. Άρα τι καλύτερο από φωτο με ημερομηνία…

Και εγώ με την σειρά μου αμφισβητώ τις αγαθές προθέσεις σου, που ξέρω αν είσαι βαλτός ή έχεις πολλαπλά προφίλ; Εμένα με έχει δει από κοντά ο μοντ και άλλα μέλη, είμαι υπαρκτό πρόσωπο, εσύ;

Για αυτό και το σχόλιο για mugshots ώστε ακόμα και οι εξ ορισμού καχύποπτοι σαν και εσένα να μην έχουν πάτημα για σχόλια.

Οποιος δεν παρασυρεται απο τον oreo εχει μεγαλη ιδεα για τον εαυτο του;
Τελικα πρεπει να εχεις πολυ μεγαλη ιδεα για τον oreo!!!

Aν καταλαβα καλα πηγες να με ειρωνευτεις με την προταση σου για φωτο με εφημεριδα και τελικα εισαι ετοιμος να προτινεις να γινονται μελη οσοι γνωριζονται προσωπικα με τον μοντ γιατι εχεις αμφιβολιες για το ποσα προφιλ εχω;
 
Τελευταία επεξεργασία:

bobby

Well-Known Member
Οποιος δεν παρασυρεται απο τον oreo εχει μεγαλη ιδεα για τον εαυτο του;
Τελικα πρεπει να εχεις πολυ μεγαλη ιδεα για τον oreo!!!

Aν καταλαβα καλα πηγες να με ειρωνευτεις με την προταση σου για φωτο με εφημεριδα και τελικα εισαι ετοιμος να προτινεις να γινονται μελη οσοι γνωριζονται προσωπικα με τον μοντ γιατι εχεις αμφιβολιες για το ποσα προφιλ εχω;
Εντάξει μεγάλε….ότι πεις…δεν υπάρχει λόγος να χάνω τον χρονο μου μαζί σου…..
 

george_hatzi

Well-Known Member
μπράβο.Αυτή είναι η σωστή απάντηση σε κάτι στημένους εδώ
Όποιος διαφωνεί με τις απόψεις μας δεν χρειάζεται να είναι στημένος alex.
Και το αρχικό επιχείρημα του ziggy ότι δηλαδή η μαρτυρία του "θύτη" δεν αποτελεί τεκμήριο είναι απολύτως λογικό. Ανεξαρτήτως προσώπων και καταστάσεων.
 

alex7

Well-Known Member
Όποιος διαφωνεί με τις απόψεις μας δεν χρειάζεται να είναι στημένος alex.
Και το αρχικό επιχείρημα του ziggy ότι δηλαδή η μαρτυρία του "θύτη" δεν αποτελεί τεκμήριο είναι απολύτως λογικό. Ανεξαρτήτως προσώπων και καταστάσεων.
Μα εδώ ο συγκεκριμένος αμφισβητεί τα πάντα από τον Vlafo ,ενώ είναι γνωστό ότι έχει εξεταστεί και έχει μετρηθεί από mod και Lorenzo .Ότι ναναι δηλαδή .Διάβασες τις απόψεις του Ziggy
 

george_hatzi

Well-Known Member
Μιλάω για το συγκεκριμένο που αναπτύσσεται εδώ και είναι πολύ απλό αυτό που είπα. Αν δεν το καταλαβαίνεις καλή σου μέρα.
 

tol

Well-Known Member
Εγω ειπα οτι δεν μπορει καποιος να προφασιζεται αντικειμενικοτητα και ουδετεροτητα(tol) παρουσιαζοντας μας ως γεγονοτα πραγματα που του εχει πει αλλο μελος το οποιο μαλιστα

Φιλε ziggy, θα ανταποδωσω τις "φιλοφρονησεις" που απηυθυνες στους αγαπητους συμφορουμιτες, λεγοντας τους οτι ... "εχουν προβλημα κατανοησης των γραφομενων σου".

Λοιπον, προβλημα κατανοησης της νεοελληνικης γλωσσας εχεις εσυ.

Η ουδετεροτητα και η αντικειμενικοτητα καποιου δεν ειναι "προφαση", οπως εγραψες για το προσωπο μου.

Η ουδετεροτητα αποδεικνυεται απο τα πεπραγμενα και τις αποψεις καποιου.

Δεν ισχυριστηκα οτι ειμαι αντικειμενικος και ουδετερος, επειδη εμπιστευτηκα τα λογια τριτου (vlafo).

Αυτο ειναι δικο σου αυθαιρετο συμπερασμα.

Το αν ειμαι αντικειμενικος και ουδετερος, αυτο θα το κρινουν τα υπολοιπα μελη του forum με κριτηριο την εν γενει παρουσια μου εδω και 6 χρονια.

Τι ακριβως δεν καταλαβαινεις;

Ποσο πιο κατανοητο να το κανω, για να σταματησεις να αμφισβητεις το προσωπο μου (την αξιοπιστια και την αμεροληψια μου);
 

Bigk

Well-Known Member
Το ομαδικό "πεσιμο" έρχεται κατόπιν συνεννόησης ή σας βγαίνει αυθόρμητα??? Φοβερός συντονισμός πάντως οφείλω να ομολογήσω...
 
Μπλουζα