Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

Disco

Well-Known Member
Σε αυτό που λες, παίζει σαν σκεπτικό δηλ ο vlafo να σκέφτηκε το εξής ο Λορέντζο εντάξει με είδε τόσες φορές με έκανε τόσες μετρήσεις αναλύσεις κτλ ας κλείσω εκεί να φανεί οκ και ας το ακυρώσω στο τέλος και πάω εκεί που θέλω ώστε να γεφυρώσει λίγο την διαφορά του "παίρνω δίνω".Βασικα πολλοί ίσως θα το σκέφτονταν.
με αυτό που λεσ είναι σαν να θες να προσβάλλεις τον @vlafo ότι λειτουργεί ύπουλα..

Εξάλλου πολλοί δεν πάνε στον λορεντζο μόνο για να τους δει κ για μετρήσεις; Δεν υπάρχει καμία υποχρέωση φίλε στο να κάνεις επέμβαση για να ξεπληρώσεις το consutlation, οπότε γιατί να μπει σε αυτή τη διαδικασία να εκτεθεί κιόλας που ακύρωσε την επέμβαση ; Δεν κερδίζει κάτι με αυτό που λες...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κατάρχην για τον @vlafo δεν παίζει αυτό (της ακύρωσης). Αυτό που λέει ο gianney (του cons) παίζει για πολλούς, αλλά είμαι ο πρώτος που έχω πει ότι όχι μόνο δεν είναι επιλήψιμο αλλά είναι ζητούμενο. Πάρα πολλοί έχουν έρθει και έχουν κάνει επεμβάσεις αλλού (και μάλιστα μου το έχουν πει και εκ των προτέρω). Κανένα απολύτως θέμα.
 

Gianney

Well-Known Member
με αυτό που λεσ είναι σαν να θες να προσβάλλεις τον @vlafo ότι λειτουργεί ύπουλα..

Εξάλλου πολλοί δεν πάνε στον λορεντζο μόνο για να τους δει κ για μετρήσεις; Δεν υπάρχει καμία υποχρέωση φίλε στο να κάνεις επέμβαση για να ξεπληρώσεις το consutlation, οπότε γιατί να μπει σε αυτή τη διαδικασία να εκτεθεί κιόλας που ακύρωσε την επέμβαση ; Δεν κερδίζει κάτι με αυτό που λες...
Δεν ξέρω πως σκέφτεται ο καθένας και δεν προσβάλλω κανέναν.Εγω αυτό σκέφτηκα.Δεν υπάρχει θέμα να εκτεθεί γτ το συμπλήρωσε με αιτιολογία όπως δουλειά.Οπως απαντήσε και ο μοντ πιο κάτω και έτσι να θεώρησε ο Vlafo και οποιος άλλος τελικά δεν υπάρχει θέμα.
 

Disco

Well-Known Member
Δεν ξέρω πως σκέφτεται ο καθένας και δεν προσβάλλω κανέναν.Εγω αυτό σκέφτηκα.Δεν υπάρχει θέμα να εκτεθεί γτ το συμπλήρωσε με αιτιολογία όπως δουλειά.Οπως απαντήσε και ο μοντ πιο κάτω και έτσι να θεώρησε ο Vlafo και οποιος άλλος τελικά δεν υπάρχει θέμα.
Ναι αλλά δεν υπάρχει λόγος να το κάνει. Όπως είδες πολλοί πάνε και λένε εκ των προτέρων οτι θα κάνουν άλλου επέμβαση, Ή άλλοι πάνε κ βλέπουν αναλόγως χωρίς καμία υποχρέωση να πρέπει να ξεπληρώσουν κάτι… όποτε δεν νομίζω να έμπαινε σε αυτή τη διαδικασία όπως λες ο vlafo.
 

ziggy

Active Member
Χριστός Ανέστη! Ειρήνη υμίν!
Προτείνω να ζητάμε από όλους mugshots με εφημερίδα για να φαίνεται η ημερομηνία αλλιώς να μην πιστεύουμε τίποτα…

Κακη προταση
Δεν καταλαβαινω γιατι ολοι εξισωνονται με αυτους που εχουν πει αποδειδειγμενα ψεμματα
Χριστος Ανεστη, bobby.

Αυτο ακριβως εγραψα παραπανω.

Απο δω και περα να μην πιστευουμε κανεναν απολυτως. Όποιος ανοιγει ενα νημα μεταμοσχευσης (ειτε ιδιωτης, ειτε επισημη κλινικη), οφειλει να εχει στο μεταμοσχευμενο κουτελο και μια εφημεριδα ημερας, ωστε να φαινεται η ημερομηνια. Αλλιως δε θα ειναι αξιοπιστος!!! :p:cool:

Θα μετατρεψουμε το forum σε πρακτορειο εφημεριδων!!! :D;)

ΥΓ Δεν ειναι ασχημη ιδεα. Ο CVIAL θα μπορεσει να ζητησει απο τους εκδοτες και ποσοστα διαφημισεων...επικερδης μπιζνα!!!

Η παρατηρηση μου αφορουσε εσενα και οχι τον Vlafo η οποιδηποτε μελος λεει οτι εκανε μεταοσχευση
Ας μην μετατοπιζουμε λοιπον το θεμα
Μας παρουσιασες ποσο αντικειμενικος εισαι και στην συνεχεια μας παρουσιασες ως γεγονος κατι το οποιο δεν εισαι σε θεση να τσεκαρεις και δεν τσεκαρες,βασιζομενος απλα στα λεγομενα του.
Ε στο συγκεκριμενο σχολιο δεν ησουν αντικειμενικος
 

Gianney

Well-Known Member
Ναι αλλά δεν υπάρχει λόγος να το κάνει. Όπως είδες πολλοί πάνε και λένε εκ των προτέρων οτι θα κάνουν άλλου επέμβαση. Ή άλλοι πάνε κ βλέπουν αναλόγως χωρίς καμία υποχρέωση να πρέπει να ξεπληρώσουν κάτι… όποτε δεν νομίζω να έμπαινε σε αυτή τη διαδικασία όπως λες ο vlafo.
Τι να σου πω δεν ξέρω.Επισης άλλο να πας μια φορά και άλλο να πας αρκετές και επίσης μπορεί κάποιος να πιστεύει χωρίς όμως να ισχύει στην πραγματικότητα ότι θα θεωρηθεί παρτακιας .. παίζουν πολλά εμένα αυτό μου πέρασε σαν σκέψη ,δεν θα πω ψέματα.Αλλα οκ ..ας το αφήσουμε;):)
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν ξέρω πως σκέφτεται ο καθένας και δεν προσβάλλω κανέναν.Εγω αυτό σκέφτηκα.Δεν υπάρχει θέμα να εκτεθεί γτ το συμπλήρωσε με αιτιολογία όπως δουλειά.Οπως απαντήσε και ο μοντ πιο κάτω και έτσι να θεώρησε ο Vlafo και οποιος άλλος τελικά δεν υπάρχει θέμα.

Όχι άλλο το cons, άλλο το να κλείσεις για επέμβαση και να το ακυρώσεις για τέτοιο λόγο. Αυτό είναι θέμα γιατί ανατρέπει προγραμματισμούς, κλπ. Ο vlafo δεν είναι άνθρωπος που θα έκανε τέτοιο πράγμα. Μην συγχέουμε τα πράγματα και μην προσπαθείτε ένα λάθος να του δώσετε υπερφυσικές διαστάσεις.
 

Gianney

Well-Known Member
Όχι άλλο το cons, άλλο το να κλείσεις για επέμβαση και να το ακυρώσεις για τέτοιο λόγο. Αυτό είναι θέμα γιατί ανατρέπει προγραμματισμούς, κλπ. Ο vlafo δεν είναι άνθρωπος που θα έκανε τέτοιο πράγμα. Μην συγχέουμε τα πράγματα και μην προσπαθείτε ένα λάθος να του δώσετε υπερφυσικές διαστάσεις.
Τι να πω παιδιά αλλά 2 στα 2 άκυρα είναι λίγο περίεργο.Αν ακυρώσεις έναν από τους τοπ γιατρούς μια φορά τότε θα κλείσεις δεύτερη σκεπτόμενος ότι δεν θα ακυρώσεις ξανά και η γη να γυρίσει ανάποδα αλλιώς δεν κλείνεις.Αλλα ας μην κολλάμε σε αυτά.
 

platanos

Well-Known Member
Παίδες για μία ακόμη φορά κοιταμε το δέντρο και χάνουμε το δάσος. Κοιτάζουμε και κρίνουμε έναν άνθρωπο για το αν μας κοροιδεψε, αν έκανε δεύτερη μεταμόσχευση, πότε την εκανε, αν η ημερομηνία είναι σωστή, για το αν εκμεταλλεύτηκε "πονηρά" τον CVIAL και το Lorenzo για τα consultations και άλλα ευτράπελλα και χάνουμε τη ουσία. Και ποια είναι η ουσία?
Η ουσία είναι οτι το παλικάρι αυτό διάβασε, συζήτησε, ξαναδιάβασε, είδε μεταμσχευμένους, πήγε σε δίαφορους γιατρούς, έκανε consultations σε κορυφαίους και μη (και ναι δεν είναι κατακριταίο να πας στο Lorenzo για consultation απλά για να ακούσεις την άποψη μιας αυθεντίας στο είδος και μετά να ακολουθήσεις άλλη οδό) έκανε μετρήσεις κτλ κτλ.
Απέκτησε λοιπον μέσα από τη σπουδη αυτή μια σφαιρική και τεκμηριωμένη γνώση (θεωρητικη) ήξερε και ξερει τι θέλει, έχει βάλει πολυ ψηλά τον πήχη και πήρε το αποτελεσμα που πήρε. Φυσικά και μπορούσε να αποτυχει, φυσικά και θα μπορουσε να είναι λιγότερο επιτυχημένο. Όμως όλα είναι πιθανότητες γύρω μας και θωράκισε και έχτισε την επιλογή του αυτή με μεγάλες πιθανότητες για επιτυχία. Και εκ του αποτελέσματος δικαιώθηκε.
Για μένα αυτο είναι παράδειγμα προς μίμηση (και ίσως ακούγομαι σαν να πλέκω την επόμενη Vlafiαδα :) δεν είναι έτσι ) δηλαδή αλλαγή νοοτροπίας με σπουδή, διάβασμα, υψηλές απαιτήσεις, χωρίς ανοχη στα ημίμετρα, χωρίς να θέλουμε να πεθανει η κατσίκα του γείτονα
 

Gianney

Well-Known Member
Παίδες για μία ακόμη φορά κοιταμε το δέντρο και χάνουμε το δάσος. Κοιτάζουμε και κρίνουμε έναν άνθρωπο για το αν μας κοροιδεψε, αν έκανε δεύτερη μεταμόσχευση, πότε την εκανε, αν η ημερομηνία είναι σωστή, για το αν εκμεταλλεύτηκε "πονηρά" τον CVIAL και το Lorenzo για τα consultations και άλλα ευτράπελλα και χάνουμε τη ουσία. Και ποια είναι η ουσία?
Η ουσία είναι οτι το παλικάρι αυτό διάβασε, συζήτησε, ξαναδιάβασε, είδε μεταμσχευμένους, πήγε σε δίαφορους γιατρούς, έκανε consultations σε κορυφαίους και μη (και ναι δεν είναι κατακριταίο να πας στο Lorenzo για consultation απλά για να ακούσεις την άποψη μιας αυθεντίας στο είδος και μετά να ακολουθήσεις άλλη οδό) έκανε μετρήσεις κτλ κτλ.
Απέκτησε λοιπον μέσα από τη σπουδη αυτή μια σφαιρική και τεκμηριωμένη γνώση (θεωρητικη) ήξερε και ξερει τι θέλει, έχει βάλει πολυ ψηλά τον πήχη και πήρε το αποτελεσμα που πήρε. Φυσικά και μπορούσε να αποτυχει, φυσικά και θα μπορουσε να είναι λιγότερο επιτυχημένο. Όμως όλα είναι πιθανότητες γύρω μας και θωράκισε και έχτισε την επιλογή του αυτή με μεγάλες πιθανότητες για επιτυχία. Και εκ του αποτελέσματος δικαιώθηκε.
Για μένα αυτο είναι παράδειγμα προς μίμηση (και ίσως ακούγομαι σαν να πλέκω την επόμενη Vlafiαδα :) δεν είναι έτσι ) δηλαδή αλλαγή νοοτροπίας με σπουδή, διάβασμα, υψηλές απαιτήσεις, χωρίς ανοχη στα ημίμετρα, χωρίς να θέλουμε να πεθανει η κατσίκα του γείτονα
Σε αυτά δεν διαφωνεί πιστεύω κανένας.Οντως μπράβο του και σε όποιον άλλον έδρασε με τέτοια μεθοδολογία καθώς πρόκειται για οργανωμένο πλάνο.
 

platanos

Well-Known Member
Α και για να μη θεωρηθώ ότι είμαι βαλτός ή κολλητός με το Vlafo (το λέω για να προλάβω πονηρές σκέψεις), επειδή ήμουν ανάμεσα σε αυτούς που ήξεραν για τη δεύτερή του μεταμόσχευση, ούτε και σε μένα άρεσε το πείραμα με τις φώτος και την απόκρυψη της δεύτερης του επέμβασης, άσχετα αν ο ίδιος εξήγησε πλήρως το σκεπτικό του, άσχετα των αγαθών του προθέσεων
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Α και για να μη θεωρηθώ ότι είμαι βαλτός ή κολλητός με το Vlafo (το λέω για να προλάβω πονηρές σκέψεις), επειδή ήμουν ανάμεσα σε αυτούς που ήξεραν για τη δεύτερή του μεταμόσχευση, ούτε και σε μένα άρεσε το πείραμα με τις φώτος και την απόκρυψη της δεύτερης του επέμβασης, άσχετα αν ο ίδιος εξήγησε πλήρως το σκεπτικό του, άσχετα των αγαθών του προθέσεων
Μην ανησυχείς φίλε,όπως λέει και ο μοντ για τον Αναστασάκη όταν πάει η κουβέντα σε αυτόν, καθένας γράφει λέει και αφήνει ένα στίγμα εδώ και κρίνεται ανάλογα.Ετσι και ο φίλος Vlafo με αυτό που έκανε θα κριθεί καλώς η κακώς δεν ξέρω,η ιστορία θα δείξει στο τέλος.
 

oreo

Well-Known Member
Mα δεν μπορει να εισαι αντικειμενικος και ουδετερος παρουσιαζοντας τα λεγομενα του vlafo ως πραγματικοτητα χωρις να μπορεις να τα τσεκαρεις.
Φυσικα και ο καθενας κρινει οπως θελει
Αλλα και κανεις δεν μπορει να επικαλειται ουδετεροτητα και αντικειμενικοτητα παρουσιαζοντας ως αληθη πραγματα που του μετεφερε αυτος που εγραψε ψεμματα.

Η μονη πηγη για το ποτε εγινε η μεταμοσχευση ειναι αυτα που ειπε σε καποιους απο εσας ο vlafo
Ε ειναι ξεκαθαρο πως αυτο δεν μπορει να ειναι εξορισμου αληθεια ωστε να αναπτυσει καποιος ολοκληρο σκεπτικο επανω του

Απο εκει και περα επειδη αναφερθηκες στην κριση μου να σου πως απλα πως μετα το συμβαν εχω επιλεξει να διαγραψω απο το μυαλο μου οτιδηποτε εχει γραψει ο vlafo και εχω διαβασει εδω μεσα.
Ο λογος ειναι οτι ολο αυτο ειχε διαρκεια καποιων μηνων
Απο την στιγμη που εγινε η μεταμοσχευση μεχρι και την αναρτηση των φωτο
Η παραβιαση των κανονων εγινε με την αναρτηση αλλα η υποκρισια ξεκινησε απο την στιγμη που εγινε η μεταμοσχευση

Εχει πληγει βαρια η αξιοπιστια της συγκεκριμενης περσονας
Εχει προκληθει νεο δικαιολογημενο γενικο κυμα καχυποψιας σε μελη που δεν ειμαστε πολυ σχετικοι και διαβαζουμε για να ενημερωθουμε
Εχει κερδισει ποντους ο συντονισμος λογος για το πως αντιμετωπισε το θεμα
Δυστυχως ολο αυτο δεν ειχε θετικο προσημο για το φορουμ
Αυτά που γράφεις ziggy είναι ολόσωστα αν και εφόσον τα πράττεις για οποιονδήποτε γράφει και πλασάρει πληροφορία και γνώση. Έτσι πρέπει να κάνεις, να αμφισβητείς και να προσπαθείς να επαληθεύσεις αυτά που διατυμπάνιζονται. Αυτό είναι το περίφημο, δεν τα χάφτω αμάσητα. Εσύ όμως συγκεκριμενοποιείς και έχεις σκοπό να διαβάλεις κάθε τι που έχει πει ή παρουσιάσει ο vlafo ως ψέμα. Διακρίνω δόλο.
Αν τώρα εγώ σου πω οτι ο π.χ ο Cvial έχει παραπλανήσει ηθελημένα ή άθελα, μέσω των γραπτών του το φόρουμ, τι πόρισμα θα βγάλεις ?
Θα αισθανθείς οτι πιάστηκες κότσος και όλα όσα έχει πει και παρουσιάσει δεν είναι πλέον εύπεπτα, γιατί παραπλάνησε ?
 

Αthens2021

Active Member
12/02/2022 έγινε.
Κοίταξα το χαρτί με τα στατιστικά να δω αν αναγράφεται η ημερομηνία αλλά δεν..
Από κει και πέρα το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να ζητήσω απο τον γιατρό αν έχει στα data του κάποιο στοιχείο που να το αποδεικνύει.
Τα υπόλοιπα τώρα να κάνουμε κυνήγι μαγισσών είναι ανούσια.
Όποιος θέλει το πιστεύει όποιος δεν θέλει δεν θα πιστέψει ότι έχω κάνει και 2ημμ.
Σε ελεύθερη χώρα ζούμε και ο καθένας μπορεί να πιστεύει ότι θέλει.
Vlafo ευχομαι απο καρδιας να παρεις αυτο που θες και να το απογειωσεις. Για ολους το ευχομαι αυτο. Επισης με εψησες να το ψαξω κι εγω για αναλογη επεμβαση δηλ. πυκνωση σε hairline αναμεσα σε μεταμοσχευμενα (συν forelock για μενα) αλλα με ακουρευτη κατα προτιμηση. Ευχομαι το καλυτερο
 

ziggy

Active Member
Αυτά που γράφεις ziggy είναι ολόσωστα αν και εφόσον τα πράττεις για οποιονδήποτε γράφει και πλασάρει πληροφορία και γνώση. Έτσι πρέπει να κάνεις, να αμφισβητείς και να προσπαθείς να επαληθεύσεις αυτά που διατυμπάνιζονται. Αυτό είναι το περίφημο, δεν τα χάφτω αμάσητα. Εσύ όμως συγκεκριμενοποιείς και έχεις σκοπό να διαβάλεις κάθε τι που έχει πει ή παρουσιάσει ο vlafo ως ψέμα. Διακρίνω δόλο.
Αν τώρα εγώ σου πω οτι ο π.χ ο Cvial έχει παραπλανήσει ηθελημένα ή άθελα, μέσω των γραπτών του το φόρουμ, τι πόρισμα θα βγάλεις ?
Θα αισθανθείς οτι πιάστηκες κότσος και όλα όσα έχει πει και παρουσιάσει δεν είναι πλέον εύπεπτα, γιατί παραπλάνησε ?


Αγαπητε φιλε να στο πω μια φορα μπας και σου γλιτωσω χρονο μελλοντικα
Δεν εχω εμπειρια περι μεταμοσχευσεων και διαβαζω το φορουμ παρα πολλα χρονια ωστε να ενημερωνομαι
Αυτο δεν σημαινει οτι δεν εχω εμπειρια απο φορουμ γιατι εχω και μαλιστα τεραστια.
Οποτε την επομενη φορα που θα νομιζεις ξανα οτι μπορεις να καθοδηγησεις εναν διαλογο μαζι μου εκει που θελεις καλο θα ειναι να ξερεις οτι απλα υπερεκτιμησες τις ικανοτητες σου και υποεκτιμησες τις δικες μου.
 

aeratos28

Just aeratos
Να κριθεί ,όπως το βλέπει ο καθένας να το κρίνει με όποιο τρόπο θελει.για την πράξη του..
Αυτό που λες όμως και σου εξήγησε και ο cvial,δεν έχει βάση.επισης δεν θα είχε και ουσία καμία να το σκέφτηκε έτσι γτ το ακύρωσε.αρα σαν άποψη ,δεν στέκει..
Τώρα για Αναστασάκη ,όλοι κρίνουν και λένε τις απόψεις πάνω σε εικόνες.βλεπουμε όλοι και κρίνουμε..άλλοι τις βλέπουν εντυπωσιακές,άλλοι ότι έγινε μισουδουλεια..οποίος δεν το βλέπει εντυπωσιακό,κρίνεται από εκεί ως (τα γνωστά επίθετα που μας έχει δώσει κατά καιρούς)..βλέπεις κάποιος ομοιότητα στις περιπτώσεις με αυτήν εδώ? Γτ εγώ δεν βλέπω
Μην ανησυχείς φίλε,όπως λέει και ο μοντ για τον Αναστασάκη όταν πάει η κουβέντα σε αυτόν, καθένας γράφει λέει και αφήνει ένα στίγμα εδώ και κρίνεται ανάλογα.Ετσι και ο φίλος Vlafo με αυτό που έκανε θα κριθεί καλώς η κακώς δεν ξέρω,η ιστορία θα δείξει στο τέλος.
 

Gianney

Well-Known Member
Να κριθεί ,όπως το βλέπει ο καθένας να το κρίνει με όποιο τρόπο θελει.για την πράξη του..
Αυτό που λες όμως και σου εξήγησε και ο cvial,δεν έχει βάση.επισης δεν θα είχε και ουσία καμία να το σκέφτηκε έτσι γτ το ακύρωσε.αρα σαν άποψη ,δεν στέκει..
Τώρα για Αναστασάκη ,όλοι κρίνουν και λένε τις απόψεις πάνω σε εικόνες.βλεπουμε όλοι και κρίνουμε..άλλοι τις βλέπουν εντυπωσιακές,άλλοι ότι έγινε μισουδουλεια..οποίος δεν το βλέπει εντυπωσιακό,κρίνεται από εκεί ως (τα γνωστά επίθετα που μας έχει δώσει κατά καιρούς)..βλέπεις κάποιος ομοιότητα στις περιπτώσεις με αυτήν εδώ? Γτ εγώ δεν βλέπω
2 στα 2 δεν είναι τυχαίο κάτ εμέ,αλλά ας το προσπεράσουμε αυτό.Η ομοιότητα είναι ότι όπως ο Αναστασακης πχ δεν απαντάει σε κάποια θέματα πχ aldo αλλά εσύ μέσα σου δημιουργεις μια κρίση και μια γνώμη γ αυτό το συμβάν ,έτσι και με τον vlafo πχ τώρα η τότε με το χάσιμο των grafts άσχετα αν το εξήγησε ο ίδιος η άλλοι η και το τι ισχύει στην τελική μέσα στο μυαλό όλων επικρατεί μια γνώμη καλή η κακή.
 

aeratos28

Just aeratos
Μα εγώ δεν λέω ,ότι ειδικά με τα grafts,καλώς η κακώς έχει ο καθένας την κρίση του..ελεύθερος είναι να έχει τη γνώμη του..είδες ποτέ να λέει κανένας γτ έχει καποιος γνώμη για αυτό η καλή η κακή η ότι άλλο είναι.εννοειται πως πρέπει να έχει ο καθένας τη γνώμη του και να την λέει .στο θέμα grafts,μπορείς να πεις ότι στέκει κιόλας αν κάποιος πει κάτι αρνητικό..
Σε αυτό που λες εσύ όμως τώρα,είναι σενάριο ρε φίλε.καταλαβες την διαφορά.?
2 στα 2 δεν είναι τυχαίο κάτ εμέ,αλλά ας το προσπεράσουμε αυτό.Η ομοιότητα είναι ότι όπως ο Αναστασακης πχ δεν απαντάει σε κάποια θέματα πχ aldo αλλά εσύ μέσα σου δημιουργεις μια κρίση και μια γνώμη γ αυτό το συμβάν ,έτσι και με τον vlafo πχ τώρα η τότε με το χάσιμο των grafts άσχετα αν το εξήγησε ο ίδιος η άλλοι η και το τι ισχύει στην τελική μέσα στο μυαλό όλων επικρατεί μια γνώμη καλή η κακή.
 

Gianney

Well-Known Member
Μα εγώ δεν λέω ,ότι ειδικά με τα grafts,καλώς η κακώς έχει ο καθένας την κρίση του..ελεύθερος είναι να έχει τη γνώμη του..είδες ποτέ να λέει κανένας γτ έχει καποιος γνώμη για αυτό η καλή η κακή η ότι άλλο είναι.εννοειται πως πρέπει να έχει ο καθένας τη γνώμη του και να την λέει .στο θέμα grafts,μπορείς να πεις ότι στέκει κιόλας αν κάποιος πει κάτι αρνητικό..
Σε αυτό που λες εσύ όμως τώρα,είναι σενάριο ρε φίλε.καταλαβες την διαφορά.?
Βασικά για να το κλείσω καλύτερα και να ακουστεί πιο καλά , πιστεύω ότι αυτά τα δύο που ανέφερα ειναι αυτά που θα τον συντροφεύουν σε όλη την υπόλοιπη πορεία εδώ μέσα ,άσχετα αν πρόκειται για τραβηγμένο σενάριο η όχι και τα δύο είναι αξιοσημείωτα ..σε τραβάνε την προσοχή και σαφώς έχουν αρνητικά χροιά ..Έτσι το βλέπω εγώ, καταλαβαίνεις πως το λέω
 

oreo

Well-Known Member
Αγαπητε φιλε να στο πω μια φορα μπας και σου γλιτωσω χρονο μελλοντικα
Δεν εχω εμπειρια περι μεταμοσχευσεων και διαβαζω το φορουμ παρα πολλα χρονια ωστε να ενημερωνομαι
Αυτο δεν σημαινει οτι δεν εχω εμπειρια απο φορουμ γιατι εχω και μαλιστα τεραστια.
Οποτε την επομενη φορα που θα νομιζεις ξανα οτι μπορεις να καθοδηγησεις εναν διαλογο μαζι μου εκει που θελεις καλο θα ειναι να ξερεις οτι απλα υπερεκτιμησες τις ικανοτητες σου και υποεκτιμησες τις δικες μου.
Μπέρδεψες τα φόρουμ αγαπήτέ, δεν είμαστε στον "Κύκλο των χαμένων ποιητών"....
Στρίβειν δια του αρραβώνος αναφορικά με τις ερωτήσεις μου, αλλά για αυτοπροβολή ικανοτήτων και διαλεκτικού σου επιπέδου, πασπαλιζοντάς το με λίγο εφέ εμπαιγμού και ανωτερότητας, είχες τον χρόνο να απαντήσεις.
 
Μπλουζα