Νεα ερευνα-πολυεργαλειο Κορεατων

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xDante

Member
somari είπε:
Σκέψου ότι το φάρμακο είναι μια πιο επιθετική μορφή μινοξιδίλης από ότι φαίνεται. Οπότε αν με μινοξ είχες 0 αποτέλεσμα, μη περιμένεις πολλά...

Somari
και εγω με μινοξ δεν είδα σχεδον τίποτα....
τώρα βλέπω ''περίεργα'' πράγματα :sleepy:

η αιρόλ πραγματικά πιστέυω οτι με βοηθάει.... πρέπει να έχω τόνους ανδρογόνων στο κεφάλι μου πάντως....

και σε 3 μήνες πάμε για ράστα :dodgy:

εδώ θα ήθελα να σημειώσω και να θέσω το θέμα για όσους θέλουν παιδιά να σταματήσουν ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ την ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ σε 2-3 εβδομάδες με το VPA θα το έχουν επιτύχει....

αν φοβάστε ρίχτε την συγκέντρωση στο μισό ..
και μην με κακολογήσετε οτι παρακινώ κόσμο και λοιπά..
ΠΑΙΔΙΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ....
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
xDante είπε:
somari είπε:
Σκέψου ότι το φάρμακο είναι μια πιο επιθετική μορφή μινοξιδίλης από ότι φαίνεται. Οπότε αν με μινοξ είχες 0 αποτέλεσμα, μη περιμένεις πολλά...

Somari
και εγω με μινοξ δεν είδα σχεδον τίποτα....
τώρα βλέπω ''περίεργα'' πράγματα :sleepy:

η αιρόλ πραγματικά πιστέυω οτι με βοηθάει.... πρέπει να έχω τόνους ανδρογόνων στο κεφάλι μου πάντως....

και σε 3 μήνες πάμε για ράστα :dodgy:

εδώ θα ήθελα να σημειώσω και να θέσω το θέμα για όσους θέλουν παιδιά να σταματήσουν ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ την ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ σε 2-3 εβδομάδες με το VPA θα το έχουν επιτύχει....

αν φοβάστε ρίχτε την συγκέντρωση στο μισό ..
και μην με κακολογήσετε οτι παρακινώ κόσμο και λοιπά..
ΠΑΙΔΙΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ....

Το τσίμπησες το φακελάκι για το depakene βλέπω... 8)
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Πάρτο αγορίνα.. με τις εγκεφαλικές παρενέργειες μου πακέτο 8)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5hDs6mCVAKs[/video]
 

kos1987

New Member
Yeah:guitarist:worshipper:headbanging:
Μιας και μιλαμε για depakine
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=W7xYURtgEKE&feature=relmfu[/video]

Αλλα σαν αυτο δεν ειναι
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-dSztjpJNNk[/video]
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Ρε συ κώστα.. τώρα με το Dance of eternity μιλάμε μου ξύπνησες αναμνήσεις τρελές... έπιασα μόλις και το cd στα χέρια μου που έχω να το πιάσω 2 - 3 χρόνια.. τότε που το μαλλί ήταν στην πλάτη και έλιωνα στην μελέτη με Petrucci.. Ευχαριστώ ρε φίλε..

Από ότι είδα και ο petrucci άρχισε να χάνει την κόμη του.. με την μόνη διαφορά.. αυτός είναι 50+ :D Γ@μώ την π@@ανα μου :headbanging:
 

kos1987

New Member
Ο Πετρουκιος ναι τα χανει σιγα σιγα...εμενα αυτος ο ραφλας με εκανε να ασχοληθω με την εξαχορδη θεά...και ειχα την τυχη να τον θαυμασω live...
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AOsgv_X_cV8[/video]
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Φίλε satriani 4 ever! Επίσης του πάει τρελά η ραφλα! Με μαλλί παλιά δεν μ'άρεσε καθόλου..

Όσο για τον petrucci.. με τα steroids που έχει κουμπώσει δεν θα έχει θέμα να κουμπώσει και ένα avodart.. ένα avodart την μέρα την dht την κάνει πέεεεεεερα.. πέρα για πέρα όμως :D με πιάνεις.. ;)
 

kos1987

New Member
Chs είπε:
Φίλε satriani 4 ever! Επίσης του πάει τρελά η ραφλα! Με μαλλί παλιά δεν μ'άρεσε καθόλου..

Όσο για τον petrucci.. με τα steroids που έχει κουμπώσει δεν θα έχει θέμα να κουμπώσει και ένα avodart.. ένα avodart την μέρα την dht την κάνει πέεεεεεερα.. πέρα για πέρα όμως :D με πιάνεις.. ;)

Τη γυαλιζει την...musicman χαχαχαχα
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
kos1987 είπε:
Chs είπε:
Φίλε satriani 4 ever! Επίσης του πάει τρελά η ραφλα! Με μαλλί παλιά δεν μ'άρεσε καθόλου..

Όσο για τον petrucci.. με τα steroids που έχει κουμπώσει δεν θα έχει θέμα να κουμπώσει και ένα avodart.. ένα avodart την μέρα την dht την κάνει πέεεεεεερα.. πέρα για πέρα όμως :D με πιάνεις.. ;)

Τη γυαλιζει την...musicman χαχαχαχα

Μου ξύνεις πληγή.. :( Είχα πάρει musicman και μάλιστα παραγγελία για αριστερή... 2,5 χρόνια έκανα το σκατό μου παξιμάδι να την πάρω.. ζεστά λεφτά στο χέρι... (τότε που έβγαιναν) τελικά την πούλησα σχεδόν τσάμπα και έμεινα με μια Ibanez .. :-/ Δεν τα κράταγα για μεταμόσχευση ? :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xDante

Member
εγώ κλείνω μήνα σε 2 μερούλες....
έχουμε και λέμε
Nw1 παντού τρίχες-χνούδια ειδικά περιφερειακά κοντά στα υγιή μαλλιά βλέπω ορατή πύκνωση και λογικά θα έχουμε πρώτα εκεί τις κανονικές τρίχες....
πάμε για τζίβες :p

η αιρολ που βάζω πιστέυω οτι στην περίπτωσή μου βοηθάει πολύ μπορώ να πω οτι είδα boost αλλά δεν νομίζω να ωφείλεται σε παραπάνω απορρόφηση γιατί την βάζω μόνη της μετά απο 5 ώρες εφαρμογής vpa...με βοηθάει αρκετά στην μείωση της λιπαρότητας και συνεπως του σμήγματος ...
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
xdante...απ όσα διαβάζω βλέπω ότι εσένα σε έχει "πιάσει" η θεραπεία πιο πολύ απ όλους....
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
δεν ειμαι 100% σιγουρος αλλα νομιζω εχω μειωμενη τριχοπτωση.
πλεον κανω μια εφαρμογη σε επιφανεια nw6 1 η 1,5ml,μεχρι να καλυψω την περιοχη,10% περιεκτικοτητα,καμια παρενεργεια.
για τους κροταφους πρεπει να στραφω σε αλλη θεραπεια,ειναι πολυ ζορικο σημειο σε εμενα
 

lab_rat

Member
Καταρχην να με χαιρεστε... εχω γενεθλια σημερα!:D
Δευτερον... μιλαγα σημερα με μια φιλη μου στο skype μετα απο καμποσο καιρο και μου ειπε οτι εχει πυκνώσει αρκετα το μαλλι απο τοτε που εχει να με δει! Και μαλιστα στην περιοδο που παντοτε πεφτω ασχημα! :hailing
 

tseles

New Member
Όλε!!!!!! Αφού σου είπε κάτι τέτοιο τότε αυτό είναι πολύ καλό σημάδι..!

Χρόνια πολλά lab_hair! Πόσο καιρό είχε να σε δει η φίλη σου? Εσύ κατά τη γνώμη σου πού πιστεύεις ότι οφείλεται αυτή η αλλαγή?
 

lab_rat

Member
tseles είπε:
Όλε!!!!!! Αφού σου είπε κάτι τέτοιο τότε αυτό είναι πολύ καλό σημάδι..!

Χρόνια πολλά lab_hair! Πόσο καιρό είχε να σε δει η φίλη σου? Εσύ κατά τη γνώμη σου πού πιστεύεις ότι οφείλεται αυτή η αλλαγή?
Ευχαριστω πολυ! Δε θυμαμαι ποσο ακριβως... αρκετους μηνες παντως!! 100% απο το vpa! Μπορει στο πισω μερος να μην εχω δει ακομα αυτα που θελω... Μπροστα ομως σε hairline-κροταφους βλεπω κινηση ακομα και σε μικρα -νεκρα- σημεια στα οποια δεν ειχα δει ακομα και οταν ειχα φουλαρει με τη μινοχ!!!
 
Μπλουζα