Ch7.panos, FUE, 2515g, 3/5/2023

ch7.panos

Well-Known Member
90 μέρες. Κάθε μέρα και καλύτερα. Στεγνά και μετά βρεγμένα.

 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
90 μέρες. Κάθε μέρα και καλύτερα. Στεγνά και μετά βρεγμένα.

Όσο πάει και γίνεσαι ακόμα πιο τούμπανο!!!!ΡΕ ΣΥ ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΚΟΣΜΗΜΑ ΣΤΟ ΜΟΥΣΙ?????
 

ch7.panos

Well-Known Member
Διάχυτο φως 6:23 το απόγευμα, ακριβώς απέναντι ο ήλιος. Κοντό κούρεμα με ψαλίδι σε όλο το πάνω. Πρώτη φωτό από μπροστινή κάμερα, δεύτερη από πίσω. iPhone 12 Pro plus. 94η μέρα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

bobby

Well-Known Member
Πολύ καλά πας! Άσε τώρα το μαλλάκι σου να μακρύνει πάνω, μη το ξανακουρέψεις. Η ΜΜ θέλει και μήκος για να δείξει.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Διάχυτο φως 6:23 το πρωί, ακριβώς απέναντι ο ήλιος. Κοντό κούρεμα με ψαλίδι σε όλο το πάνω. Πρώτη φωτό από μπροστινή κάμερα, δεύτερη από πίσω. iPhone 12 Pro plus. 94η μέρα.
Όσο πάει Ragnar φίλε μου κλείνει!Έχει δίκιο το φιλαράκι μου ο bobby ως προς το μήκος ότι δείχνει καλύτερα όσο μακραίνει αλλά εσένα σου πάει πολύ το κοντό που δεν ξέρω αν πρέπει να τα ξαναμακρύνεις όπως πριν!(το κόσμημα που πήγε?:()
Κατα τα άλλα κούκλος!
 

ch7.panos

Well-Known Member
Πολύ καλά πας! Άσε τώρα το μαλλάκι σου να μακρύνει πάνω, μη το ξανακουρέψεις. Η ΜΜ θέλει και μήκος για να δείξει.
Σε ευχαριστώ ! Δε μου αρέσει η διαφορά που έχει με το πίσω, γι’αυτό το κούρεψα να είμαι fresh.
 

ch7.panos

Well-Known Member
Όσο πάει Ragnar φίλε μου κλείνει!Έχει δίκιο το φιλαράκι μου ο bobby ως προς το μήκος ότι δείχνει καλύτερα όσο μακραίνει αλλά εσένα σου πάει πολύ το κοντό που δεν ξέρω αν πρέπει να τα ξαναμακρύνεις όπως πριν!(το κόσμημα που πήγε?:()
Κατα τα άλλα κούκλος!
Τώρα σιγά σιγά θα το μακρύνω… ήθελα να είμαι fresh και δε μου άρεσε η ανομοιότητα με τα πίσω. Κόσμημα θα το έχανα με το νερό!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ch7.panos

Well-Known Member
Μέρα 104

 

LoverBoy

Well-Known Member
Πολύ καλύτερα απο την προηγούμενη φορά Σαφώς!Απο εδώ και πέρα θα γίνει το μπάμ!!!!
Κόσμημα δεν βλέπω!;)
 

ch7.panos

Well-Known Member
Πολύ καλύτερα απο την προηγούμενη φορά Σαφώς!Απο εδώ και πέρα θα γίνει το μπάμ!!!!
Κόσμημα δεν βλέπω!;)
Χαχαχ κάτσε ντε μόλις είχα ξυπνήσει… Σιγά σιγά κλείνω όντως !
μεγαλη διαφορα μεσα σε λιγες μερες τωρα θα παει τρενο αφανα!!!
Κι εγώ κάτι είδα… μακάρι να γίνει ως το 5μηνο.
 

ch7.panos

Well-Known Member
Random update 112 μέρες. Όχι κάτι αντιπροσωπευτικό αλλά απλές φωτό κάτω από άπλετο εριστικό φως γραφείου που έδειχνε κρανίο ακόμη κι όταν τα είχα μακρυά και κάλυπτα το πρόβλημα. Σε μερικές μέρες θα κάνω καλύτερο update όπως τα προηγούμενα. Οι φωτό είναι λίγο χειρότερες γιατί είναι με τη μπροστινή κάμερα iPhone 12 Pro Max.

 

LoverBoy

Well-Known Member
Σε αυτές τις φώτο δεν δείχνει καν να υπήρχε πρόβλημα πολύ καλές!Μπαίνεις στον μήνα πίκ του μπουσταρίσματος 4ος-5ος και πιστεύω θα έχεις ένα άψογο αποτέλεσμα!
(Υ.Γ.Στην τελευταία φώτo):Αλήθεια δεν ξέρω τίποτα για τον Φόνο!!!!!τους Φουρτουνάκηδες να ρωτήσεις χαχαχα Θεούλης!!!
 

ch7.panos

Well-Known Member
120 μέρες ή 4 μήνες. Μινοξιδίλη 1 ml το πρωί 2 ml το βράδυ για 4 μήνες-25 μέρες που έπαιρνα oral. 90 μέρες φιναστερίδη 1mg (έχει κλείσει το crown πολύ και έχει παχύνει τα μαμά μαλλιά μου απίστευτα). Φωτό με μαλλιά βρεγμένα (λούτσα τελείως) χωρίς καν σκούπισμα από πετσέτα, στη συνέχεια πάλι το ίδιο υγρά αλλά χτενισμένα και τέλος στεγνωμένα με πιστολάκι. Μπόνους φωτό με σχετικά περιορισμένο φυσικό φωτισμό από το παράθυρο του μπάνιου. Φωτισμός καλύτερος από τις προηγούμενες φωτό και φυσικός φωτισμός 6:30 ώρα το απόγευμα.

 

ch7.panos

Well-Known Member
Μη με καρφώσετε στο boss… χαχαχ όχι όλα κουλ.
Συνθήκες φωτισμού γραφείου μέρα 124. Φωτό και τις λάμπες για να καταλάβετε. Πίσω κάμερα iPhone 12 Pro Max.
 
Μπλουζα