Ch7.panos, FUE, 2515g, 3/5/2023

Nik.Mos

Well-Known Member
Πολύ καλός φιλε,στο 12μηνο θα μιλάμε για ολοκληρωτική αλλαγή, και το σημαντικό είναι ότι θα έχει επιτευχθεί όχι με ξήλωμα δοτριας αλλα με σεβασμό και συνετή αξιοποίηση της!Αυτό το αποκαλώ επαγγελματική ηθικη. Ωραίος ο doc, καλή συνέχεια!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Ανα 3 μέρες περίπου κλείνω και αισθητά παραπάνω.
Αισθητή και η διαφορά σου πλέον!Έχεις κάνει την καλύτερη παρουσίαση εδώ αναλυτικά με ήμερα,παρόμοιες λήψεις και μπορεί να παρακολουθήσει κάποιος όλη την διαδικασία φύτρωσης!Keep going Ragnar!
 

ch7.panos

Well-Known Member
Μέρα 127. Είπα να κάνω βίντεο. Θα κρατήσει μόνο 2 μέρες όμως εκεί που βρήκα να το ανεβάσω. Όποιος πρόλαβε τον κύριο είδε! Σίγουρα έχει βοηθήσει και η φίνα με τα μαμά μαλλιά αλλά και πάλι πάει τζάμι. Το video πίσω κάμερα iPhone 12 Pro Max. Στο site κάνει λίγο που το ανέβασα κάνει λίγο downgrade και φέρεται ελάχιστα καλύτερα στα μικρά κενά που έχω στο κεφάλι αλλά γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος ήδη, γιατί ξέρω έχει να δώσει πολύ.

ΥΓ Έβαλα και φωτός τελικά για να μην είναι άδειο όταν πέσει το βίντεο.

 
Τελευταία επεξεργασία:

Marios1982

Well-Known Member
Μέρα 127. Είπα να κάνω βίντεο. Θα κρατήσει μόνο 2 μέρες όμως εκεί που βρήκα να το ανεβάσω. Όποιος πρόλαβε τον κύριο είδε! Σίγουρα έχει βοηθήσει και η φίνα με τα μαμά μαλλιά αλλά και πάλι πάει τζάμι. Το video πίσω κάμερα iPhone 12 Pro Max. Στο site κάνει λίγο που το ανέβασα κάνει λίγο downgrade και φέρεται ελάχιστα καλύτερα στα μικρά κενά που έχω στο κεφάλι αλλά γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος ήδη, γιατί ξέρω έχει να δώσει πολύ.

ΥΓ Έβαλα και φωτός τελικά για να μην είναι άδειο όταν πέσει το βίντεο.

Εξαιρετική δουλειά εξαιρετική hairline, δε φαίνεται καθόλου ότι έχει γίνει μμ
 

LoverBoy

Well-Known Member
Πανούλη κουκλί ζωγραφιστό γίνεσαι!!!!Θα τιγκάρεις στον 5ο μήνα!Η Φίνα σε συνδυασμό με την καλή ΜΜ που έκανες θα σε κάνουν σαν να μην είχες πρόβλημα ποτέ!!!;)
 

ch7.panos

Well-Known Member
Πανούλη κουκλί ζωγραφιστό γίνεσαι!!!!Θα τιγκάρεις στον 5ο μήνα!Η Φίνα σε συνδυασμό με την καλή ΜΜ που έκανες θα σε κάνουν σαν να μην είχες πρόβλημα ποτέ!!!;)
Μακάρι ! Έτσι πιστεύω κι εγώ. Προχωράμε δυνατά για μακρύ μαλλί…
 

ch7.panos

Well-Known Member
128. Μεγάλη η διαφορά στα στεγνά μαλλιά από πιστολάκι σε σχέση με χθες που είχαν πάνω λάδι από 2 μινοξιδίλες…
 

LoverBoy

Well-Known Member
Πανούλη με το μαλακό το πιστολάκι!Όντως φαίνεται καλύτερα αλλά η θερμότητα δεν βοηθάει!Όπως και να τα έχεις ωραία φαίνονται!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Όντως πολύ καλά πάει.Βοηθησε και η φίνα πίσω να κλείσει.Φινα είπες παίρνεις 1 mg δηλ propecia η σπας το προσκαρ;Επίσης τελικά κανείς μόνο εξέταση psa κάθε εξάμηνο η χρόνο που είπες;
 

ch7.panos

Well-Known Member
Όντως πολύ καλά πάει.Βοηθησε και η φίνα πίσω να κλείσει.Φινα είπες παίρνεις 1 mg δηλ propecia η σπας το προσκαρ;Επίσης τελικά κανείς μόνο εξέταση psa κάθε εξάμηνο η χρόνο που είπες;
Έκανα και psa και σπερμοδιάγραμμα. Του χρόνου πάλι ! Proscar σπάω…
 

Marios1982

Well-Known Member
132. Μπροστινή κάμερα (λιγότερο καλή) κι άπλετο φως ηλίου 3:25 κόντρα.

Πολύ καλά πας! Μπορείς να μας κάνεις ένα χτένισμα κάθετο και όχι πλάγιο;
 
Μπλουζα