Ch7.panos, FUE, 2515g, 3/5/2023

ch7.panos

Well-Known Member
Πολύ καλά πας! Μπορείς να μας κάνεις ένα χτένισμα κάθετο και όχι πλάγιο;
Θα κάνω ναι. Όρθιο είναι μια χαρά πάντως που το έχω δοκιμάσει. Ακόμη χάνει λίγο στη χωρίστρα στη μέση που το κοιτάζω αλλά είναι φυσικό σε αυτές τις μέρες, στο 9μηνο θα έχει κλείσει επαρκώς για να πω πως δε διαφέρει με τη πίσω χωρίστρα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ch7.panos

Well-Known Member
Πολύ καλά πας! Μπορείς να μας κάνεις ένα χτένισμα κάθετο και όχι πλάγιο;
134 μέρες λοιπόν. Για τους απαιτητικούς μαλλί Σούπερ Σάγιαν. Πίσω κάμερα, ώρα 6:15 και ο ήλιος απέναντι να με τυφλώνει (φαίνεται). Αυτή η τρυπίτσα αχνοφαίνεται σε ακραίο φως, το έχω παρατηρήσει αλλά γενικά κλείνει μέρα με τη μέρα. Ακραία ευχαριστημένος.


Edit & Bonus
Πως είναι κάτω από το δυνατό φως του μπάνιου έτσι όρθιο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ch7.panos

Well-Known Member
Πανούληηηηη!!!!Δεν θα το πιστέψεις αλλά είναι μικρός ο κόσμος!!!!Μένουμε στην ίδια γειτονια!!!!!!
Χαχαχα κάτσε όμως μη τα λες δημόσια και μαζευτούν οι fans. Όλοι οι καράφλες στην ίδια γειτονιά ;
 

LoverBoy

Well-Known Member
Χαχαχα κάτσε όμως μη τα λες δημόσια και μαζευτούν οι fans. Όλοι οι καράφλες στην ίδια γειτονιά ;
Δεν λέω τίποτα παραπάνω!Αλλά είδα το μπαλκόνι και λέω δεν μπορεί!!!Κάπου το ξέρω αυτο το σκηνικό!!!Μένουμε δίπλα κιόλας!!!
 

Bigk

Well-Known Member
Crown δεν είχατε μπει καθόλου ,έτσι??
Νομίζω ότι ίσως στο μέλλον χρειαστεί να κλείσεις λίγο και εκεί αν είσαι λάτρης της τελειότητας...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ch7.panos

Well-Known Member
Crown δεν είχατε μπει καθόλου ,έτσι??
Νομίζω ότι ίσως στο μέλλον χρειαστεί να κλείσεις λίγο και εκεί αν είσαι λάτρης της τελειότητας...
Καθόλου αλλά στους 3μιση μήνες έχω κλείσει πααααρα πολύ με φιναστερίδη. Για να δούμε πόσο θα αυξηθεί αυτό ή απλά θα με κρατήσει εκεί που είμαι. Είμαι ευχαριστημένος με αυτό το crown τώρα.
 

ch7.panos

Well-Known Member
Ωραίος βάλε αν θες μια πριν μια μετά φωτό δίπλα δίπλα
Θα το κάνω κι αυτό αλλά να βρω μια να φαίνεται καλά η παλιά καράφλα και σχετικά πρόσφατη. Το κάλυπτα καλά… και δεν έχω πάρει τις φωτό από το γιατρό που με έκανε ρόμπα πριν.
 

ch7.panos

Well-Known Member
Πανό καλημέρα,ανέβασε και φωτογραφίες από την δότρια αν θέλεις.
Θα το κάνω σύντομα, σήμερα θα κουρευτώ και τα κάνω κοντά γύρω γύρω. Το πιο δύσκολο να πάρεις όμως ωραίες φωτό δότριας μόνος σου !
 

ch7.panos

Well-Known Member
Πανό καλημέρα,ανέβασε και φωτογραφίες από την δότρια αν θέλεις.
Έφτασεεεε ! Ώρα περίπου 6:15 απόγευμα. Πίσω κάμερα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα