Ch7.panos, FUE, 2515g, 3/5/2023

LoverBoy

Well-Known Member
Πανούλη πολύ ωραίο κούρεμα με γειά!!!Πολύ ωραίο και το πίσω μέρος δότριας!!Να το χαίρεσαι το αποτέλεσμα σου!!!Έκανες και μούσι βλέπω!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Marios1982

Well-Known Member
Παιδιά, οφείλουμε να παραδεχτούμε ότι ο Αναστασάκης έκανε πολύ καλή δουλειά. Δεν ξέρω για το παρελθόν του, αλλά δείχνει πλέον να έχει πάρει το κολάι για τα καλά!
 

ch7.panos

Well-Known Member
Μέρα 139.Νέο trend και φωτισμός και φλας. Κλασικά πίσω κάμερα iPhone 12 Pro Max. Έχει και φως ημέρας μέσα στο μπάνιο περίπου 6:30. Χτένισμα στο πλάι και τέρμα πάνω. Υπάρχουν μικρά ξεφωτάκια που μάλλον θα κλείσουν αλλά και να μη κλείσουν, στο μάτι είναι μπόμπα. Άρχισα να βάζω μέλι και κανέλα για ξάνοιγμα/κοκκίνισμα.


 

JimKan1

Well-Known Member
φιλε εισαι στο 5μηνο και το αποτελεσμα σου ειναι ενα καλο τελικο αποτελεσμα, πιστευω θα δωσει και αλλο αλλα και να μην δωσει ειναι πολυ καλο, επισης εχεις απο τις καλυτερες και πιο αποκαλυπτικες φωτογραφιες που εχω δει στο φορουμ, δεν υπαρχει περιθωριο αφμισβητησης κανενα, πολυ καλη δουλεια. Μπραβο και στον γιατρο γιατι το κατεβασμα hairline και η δημιουργια απτην αρχη οταν υπαρχει πολυ μαμα μαλλι απο πισω ειναι πολυ δυσκολη υποθεση.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Όντως η καλύτερη παρουσίαση και ένα εξαιρετικό αποτέσμα!Είδαμε την εξέλιξη του αναλυτικά με ίδιες φώτο και αναλυτικά ημέρα κτλ!Μπράβο Πανούλη σου αξίζουν τα καλύτερα!
 

ch7.panos

Well-Known Member
Να είστε καλά όλοι ! Κάνω το χρέος μου απέναντι στους «πάσχοντες» από το ίδιο θέμα… Από εκεί και πέρα η αλήθεια είναι πως ο γιατρός έχει αδικηθεί λίγο εδώ μέσα! Αλλά παρά τις σχεδόν μηδαμινές αμφιβολίες που είχα για αυτόν, όντως «ζωγράφισε» κι έχω χαρεί πολύ. Έχουμε περίπου άλλους 4 και κάτι μήνες full growth και παρόλο που έχω καταχαρεί, ανυπομονώ να γίνω «βούρτσα» !
 

ch7.panos

Well-Known Member
Μέρα 143. Τα άλλα τα ξέρετε ! Φωτό με μαλλί προς τα πάνω/πίσω βρεγμένο και μετά βρεγμένο όπως το σταϊλάρω. Μετά φωτό με στεγνά. Σε όλες τις φωτό κύκλους κάτω από τα μάτια. Enjoy!

 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ch7.panos

Well-Known Member
Άμεσα όχι, ήδη υπάρχουν νήματα που έχουν χαθεί εδώ και σε πολλά άλλα forum.
Παιδιά για εσάς το κάνω. Μόνο με τη σέλφι καμ είναι στα μεγέθη που θέλει το σάιτ και καμουφλάρει πολύ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ch7.panos

Well-Known Member
150 μέρες. Τα άλλα τα ξέρετε.

 
Μπλουζα