LoverBoy, FUE, 1718 g, 15/6/2023

LoverBoy

Well-Known Member
Βαλε φωτο απο πανω κανοντας τα μαλλια μπροστα και να εισαι κατω απ τον ηλιο
Αν το καταφέρω θα το κάνω την Κυριακή που θα είμαι σπίτι χωρίς στυλιζάρισμα γιατί συνήθως μετά το λούσιμο(που το κάνω βράδυ)Τα φτιάχνω με τζελ και ρίχνω πίσω τόππικ για να είμαι έτοιμος το πρωί για δουλειά!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Βγάλε λίγο πιο φωτεινές φωτο (έξω σε διάχυτο φως) αλλά σε πρώτη φάση 1500-2000 θελεις για να καλύψεις κράουν και τις γύρω transition περιοχές.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Βγάλε λίγο πιο φωτεινές φωτο (έξω σε διάχυτο φως) αλλά σε πρώτη φάση 1500-2000 θελεις για να καλύψεις κράουν και τις γύρω transition περιοχές.
Ναι ισχύει bobby κάπου τόσο τα έχω υπολογίσει και εγώ!Το θέμα είναι να βγάλουμε μέσα στο νούμερο που λες και να μου πετάξει και καμιά 100 ριά για ενίσχυση hairline
 

LoverBoy

Well-Known Member
Λοιπόν έκατσα και λούστηκα μεσημεριάτικα και τράβηξα αυτές τις πανοραμικές όπως μου είπατε!Και οι 4 είναι κάτω απο διαφορετικό φωτισμό με την προτελευταία να είναι μπροστά στο παράθυρο...Έξω δεν βγήκα φυσάει και δεν έμενε μαλλί για φώτο!Λοιπόν τι λέτε?Θα τα καταφέρω με το κλείσιμο?Πιστεύω ότι ο γιατρός είχε κάνει σωστή μοιρασιά στην πρώτη και αν με πάει έτσι καλά και στην 2η θα έχω καλό αποτέλεσμα!Περιμένω τις γνώμες σας!
 

Συνημμένα

  • 1718982707482.jpg
    1718982707482.jpg
    2.2 MB · Προβολές: 73
  • 1718982707488.jpg
    1718982707488.jpg
    2.2 MB · Προβολές: 72
  • 1718982707477.jpg
    1718982707477.jpg
    2.3 MB · Προβολές: 74
  • 1718983874581.jpg
    1718983874581.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 71
Τελευταία επεξεργασία:

Larioso1976

Member
Λοιπόν έκατσα και λούστηκα μεσημεριάτικα και τράβηξα αυτές τις πανοραμικές όπως μου είπατε!Και οι 3 είναι κάτω απο διαφορετικό φωτισμό με την τελευταία να είναι μπροστά στο παράθυρο...Έξω δεν βγήκα φυσάει και δεν έμενε μαλλί για φώτο!Λοιπόν τι λέτε?Θα τα καταφέρω με το κλείσιμο?Πιστεύω ότι ο γιατρός είχε κάνει σωστή μοιρασιά στην πρώτη και αν με πάει έτσι καλά και στην 2η θα έχω καλό αποτέλεσμα!Περιμένω τις γνώμες σας!
Πιστευω οτι θα τα πας πολυ καλα και θα ησυχασεις με το θεμα μαλλια μια για παντα.
 

Larioso1976

Member
Αμήν αδερφέ!Ειλικρινά σαν θαύμα θα μου φανεί να ησυχάσω όπως λες με τα μαλλιά!
Εισαι παρα πολυ καλα Α και Β ζωνη οποτε αν δεσει και η μμ στο crown μπαινοντας και λιγο προς τα πανω θα τα πας περίφημα. Η δοτρια σου να φανταστω ειναι σε καλη κατασταση οποτε ολα καλα θα πανε .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Εισαι παρα πολυ καλα Α και Β ζωνη οποτε αν δεσει και η μμ στο crown μπαινοντας και λιγο προς τα πανω θα τα πας περίφημα. Η δοτρια σου να φανταστω ειναι σε καλη κατασταση οποτε ολα καλα θα πανε .
Ακριβώς αυτό το πλάνο έχω φανταστεί.....
 

LoverBoy

Well-Known Member
Λοβερ ,χτένισε τα προς τα πίσω βρεγμένα ..3000 θες σίγουρα όπως σε βλεπω
Δεν κάθονται ρε αεράτε πίσω αλλά βρεγμένα θα τραβήξω....Μη σου πω δείχνουν και πιο πυκνά βρεγμένα!Είναι πολλα 3000 που λες συνήθως τέτοιο νούμερο χρειάζεται σε πίσω ζώνη όταν είναι άδειο τελείως ρε αεράτε....Εγώ πιστεύω 2000 θα είναι οκ....Η βλακεία είναι με τις φώτο ότι πολλές τρίχες που υπάρχουν σε σημεία δεν φαίνονται καν στις φώτο!Δλδ δεν έχει άδειο σημείο το κεφάλι αυτό εννοώ!Μάλλον φταίει η ανάλυση της κάμερας αλλά θα τραβήξω το βράδυ και βρεγμένα να ανεβάσω
 

aeratos28

Just aeratos
Βρεξτα και χτένισε τα και θα κάτσουν..πολλά δεν είναι τα 3000..εγώ θέλω 2800 πίσω,και θεωρώ πως έχω μικρότερο πρόβλημα από εσένα..κάτσε να σου βάλω δύο φωτό δικές μου crown να δεις.
Δεν κάθονται ρε αεράτε πίσω αλλά βρεγμένα θα τραβήξω....Μη σου πω δείχνουν και πιο πυκνά βρεγμένα!Είναι πολλα 3000 που λες συνήθως τέτοιο νούμερο χρειάζεται σε πίσω ζώνη όταν είναι άδειο τελείως ρε αεράτε....Εγώ πιστεύω 2000 θα είναι οκ....Η βλακεία είναι με τις φώτο ότι πολλές τρίχες που υπάρχουν σε σημεία δεν φαίνονται καν στις φώτο!Δλδ δεν έχει άδειο σημείο το κεφάλι αυτό εννοώ!Μάλλον φταίει η ανάλυση της κάμερας αλλά θα τραβήξω το βράδυ και βρεγμένα να ανεβάσω
 

LoverBoy

Well-Known Member
Βρεξτα και χτένισε τα και θα κάτσουν..πολλά δεν είναι τα 3000..εγώ θέλω 2800 πίσω,και θεωρώ πως έχω μικρότερο πρόβλημα από εσένα..κάτσε να σου βάλω δύο φωτό δικές μου crown να δεις.
Θα τραβήξω με χωρίστρες ανοιγμένες!Μη κάνω βίντεο monotovideometraei :D
 

LoverBoy

Well-Known Member
Ρε συ αερατε ούτε καν 2800!!!!Που να τα χωρέσεις????Εκτός και αν θέλεις να γεμίσεις και υπόλοιπες ζώνες........Πάντως εσύ για crown μάξιμουμ 1500 θες.....Ούτε 1 παραπάνω!Αν μιλάμε μόνο για crown!παραπάνω θεωρώ θα κάνεις ζημιά στα ήδη υπάρχων μαλλιά!
 
Μπλουζα