Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

Pan77

Active Member
Η απογοητευσή σου απο την έκβαση της μετ σου είναι αναμενόμενη και απόλυτα αντιληπτή για όλους στο φόρουμ. Οι προσωπικές σου έριδες με κάποια μέλη που καλώς ή κακώς έχεις και αυτές αναμενόμενες. Το οτι τσουβαλιάζεις έτσι τόσα άτομα, που πήραν το μέρος σου και προσπάθησαν να σε χαλαρώσουν όταν ακόμα δεν ήταν εφικτό να προδικάσουν το αποτελεσμά σου , δεν είναι ορθό. Σίγουρα ψάχνεις δικαίωση μέσω της παρούσας κατάστασης, όμως πραγματικά επειδή ούτε εσύ ξέρεις τα εκ των έσω, καταλήγεις σε αβάσιμες εικασίες. Το νήμα σου είναι εκεί και τα γραπτά επίσης...

Ούτε εσύ τα ξέρεις όλα και για να γράφω ότι γράφω έχω λόγο οπότε μην μου λες για αβάσιμες εικασίες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Ο υποφαινομενος τωρα...ημουν απο τους πρωτους που εσπευσα να υπερασπιστω τον φιλο pan, οταν καταλαβα οτι η επιθεση που δεχοταν απο χειροκροτητες του κ. Τυρκαλα ηταν αθεμιτη.

Για του λογου το αληθες...
Screenshot_2022-04-20-15-14-22-525_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-04-20-15-14-40-855_com.android.chrome.jpg
 

aeratos28

Just aeratos
Τολ λες και ξαναλές για χειροκροτητές του τιρκαλά..σε ποιους αναφέρεσαι ? Γτ είναι προσβλητικός ο τρόπος σου
Ο υποφαινομενος τωρα...ημουν απο τους πρωτους που εσπευσα να υπερασπιστω τον φιλο pan, οταν καταλαβα οτι η επιθεση που δεχοταν απο χειροκροτητες του κ. Τυρκαλα ηταν αθεμιτη.

Για του λογου το αληθες...
Προβολή συνημμένου 48399
Προβολή συνημμένου 48400
 

tol

Well-Known Member
Που βρισκεται, λοιπον, η αληθεια;

Οσοι συμμετειχαμε στην ιδιωτικη συζητηση στην οποια αποκαλυφθηκε η δευτερη μμ του vlafo, ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΤΕΣ του κ. Τυρκαλα.

Αντιθετως, προσωπικα εχω επιτεθει πολλες φορες σε αυτους τους χειροκροτητες...με προεξαρχοντες τον Giorgos 3 (που πρωτος εκανε γνωστο τον κ. Τυρκαλα στο forum) και τον alex 7.

Και, αν για τον Giorgo, υπαρχουν τα ελαφρυντικα της αψογης παρουσιασης των 4 μεταμοσχευσεων του στον κ. Τυρκαλα (αδιαμφισβητητα εχει ανεβασει "ξεγυμνωτικο" φωτογραφικο υλικο, χωρις καμια προσπαθεια ωραιοποιησης), για τον alex 7 δεν υπαρχει κανενα ελαφρυντικο. Δεν εχει κανει καμια παρουσιαση και παρολα αυτα πεταγεται συνεχως απο το πουθενα και εκθειαζει τον γιατρο. Λιβανισμα, κολακειες ανευ τελους.
 

tol

Well-Known Member
Τολ λες και ξαναλές για χειροκροτητές του τιρκαλά..σε ποιους αναφέρεσαι ? Γτ είναι προσβλητικός ο τρόπος σου


Νομιζω, φιλε aerate, σε καλυψα με το προηγουμενο ποσταρισμα. Φυσικα δεν αφηνα κανενα υπονοουμενο για το προσωπο σου.
 

bobby

Well-Known Member
Το θράσος που έχουν ορισμένοι είναι απορίας άξιο. Να τολμάνε να μου ζητάνε με κεφαλαία μάλιστα να ζητήσω δημόσια συγγνώμη. Γιατι δεν ζήτησαν το ίδιο από τα φιλαρακιά τους που με αποκαλούσαν στημένο όταν φάνηκε ότι τόσο καιρό έλεγα την αλήθεια? Μόνο ένας-δύο ψέλισαν κάτι και οι πλειοψηφία της παρέας εξαφανίστηκε με μόνη εξαίρεση τον Giorgos-3 ο οποίος παρότι έχει κάνει μμ στον ίδιο γιατρό είναι ο μόνος που του άσκησε κριτική για το αποτέλεσμα και είπε τα πράγματα όπως έχουν. Οπότε όσοι θίχτικαν παρότι δεν ονομάτησα κανέναν και έχουν απαιτήσεις τώρα, τζάμπα γράφουν δεν πρόκειτε να τους απαντήσω καν.

Επίσης, καλά έκανε ο tol και ανέβασε κάποια από τα μηνύματα αλλά δεν μάθαμε κάτι καινούριο ούτε φαίνονται οι πραγματικές προθέσεις του vlafo, κάνει όμως ξεκάθαρο (στο τέλος της δεύτερης φώτο) ότι δεν πρόκειτε να κάνει παρουσίαση για την 2η μμ παρόλα αυτά όμως δεν έχει πρόβλημα να ανεβάσει φωτογραφίες ενώ έχει γίνει 2η μμ χωρίς να ενημερώσει. Αυτό δεν στέκει και ξαναλέω τα λεγόμενα του vlafo από τα screenshots δεν αποδεικνύουν τίποτα, πόσο μάλλον να τον αθωώνουν όπως έγραψαν κάποιοι καλοθελητές που θέλουν να κάνουν το άσπρο μαύρο (και πάλι) και υποτιμούν την νοημοσύνη μας.
Σου γράφω με κεφαλαία γράμματα γιατί αναφέρεσαι έμμεσα και σε εμένα ότι σου επιτέθηκα με χυδαίο τρόπο ενώ από τα μηνύματα μου ακόμα και οι τυφλοί βλέπουν ότι καμμία σχέση αλλά ακριβώς το αντίθετο.

Θράσος έχεις εσύ που (εξακολουθείς να) με κατηγορείς ακόμα και μετά την παράθεση όλων των μηνυμάτων μου.

Δεν είχα κανένα λόγο να σε υπερασπιστώ έναντι κανενός, ούτε σε ξέρω ούτε φίλος μου είσαι. Αν μπήκες στο φορουμ για αυτό μάλλον έκανες λάθος, υπάρχουν αλλά πιο κατάλληλα φορουμ για ψυχολογική υποστήριξη που μάλλον την έχεις ανάγκη.

Αν φόραγες παντελόνια θα παραδεχόσουνα το λάθος σου και θα ζητούσες συγνώμη, αλλά μάλλον τα παντελόνια έχουν διακοσμητική χρήση για εσένα.

Το ότι δεν ονομάτισες κανέναν, πλην ως εξαίρεση τον tol, ενώ κάποιοι έχουν παραδεχτεί ότι γνώριζαν, δείχνει και πόσο κότα είσαι και ενισχύει το παραπάνω αναφορικά με τα παντελόνια.

Το ξέρω ότι γράφω τζάμπα αλλά δεν μπορώ να σε αφήσω να γράφεις ασυναρτησίες.
 

Pan77

Active Member
Θα το ξαναπώ ότι δεν ονομάτησα άτομα. Θα μπορούσα να το κάνω (και ίσως το κάνω στην συνέχεια) αλλά δεν έχει νόημα γιατί όλοι λίγο πολύ καταλαβαίνουν σε ποιους αναφέρομαι αλλά όσοι δεν γνωρίζουν ας ρίξουν μια ματιά στο νήμα μου.
Φίλε αν δεν σου κάνει κόπο βάλε screen shots όπου εγώ ήμουν ένας οπό όσους «έκαναν χυδαίο πόλεμο στην παρουσίασή σου» γιατί εγώ δεν θυμάμαι κάτι τέτοιο… εφόσον ισχύει θα σου ζητήσω δημόσια συγνώμη αλλιώς θα πρέπει να το κάνεις εσύ….
Και επείδη λες ότι δεν έκανες χυδαίο πόλεμο εναντίον μου και βλέπω ότι έχεις έφεση στο να βγάζεις φωτογραφίες ξέχασες την πιο σημαντική όπου παίρνεις μέρος στους χαρακτηρισμούς, ειρωνείες και χαριτωμενιές που μου απευθύνει ο James και μάλιστα με κατατάζεις σε κάτι υποδυέστερο από χαρτοπετσέτα και μακαρόναδα...

6984.PNG
 

aeratos28

Just aeratos
Γτ ο pan έχει μια περίεργη μανία να μου λέει ότι υποστηρίζω τον γιατρό μου..που δεν στέκει πουθενά αυτό .σε ευχαριστώ για την διευκρινηση
Νομιζω, φιλε aerate, σε καλυψα με το προηγουμενο ποσταρισμα. Φυσικα δεν αφηνα κανενα υπονοουμενο για το προσωπο σου.
 
  • Like
Reactions: tol

alex7

Well-Known Member
Νομιζω, φιλε aerate, σε καλυψα με το προηγουμενο ποσταρισμα. Φυσικα δεν αφηνα κανενα υπονοουμενο για το προσωπο σου.
Μάζεψε τα λόγια σου καθηγητή γιατί θα διαψεύστεις οικτρα .Στο νήμα του Panos1982 έχω κάνει λεπτομερέστατη παρουσίαση της μμ μου στον Τιρκαλα γιατί μου το ζήτησαν τα μέλη .Έχω απαντήσει σε δεκάδες μέλη με φωτό από την μμ .Μην με κάμεις και ανεβάσω τα pm τώρα .Και σταματά να κανείς τον δικηγόρο του παλαβού του pan77 ο οποίος έχει φτάσει εκτός από τον γιατρό να έχει πρόβλημα με τα μισά μέλη που μιλάνε
 

Pan77

Active Member
Μάζεψε τα λόγια σου καθηγητή γιατί θα διαψεύστεις οικτρα .Στο νήμα του Panos1982 έχω κάνει λεπτομερέστατη παρουσίαση της μμ μου στον Τιρκαλα γιατί μου το ζήτησαν τα μέλη .Έχω απαντήσει σε δεκάδες μέλη με φωτό από την μμ .Μην με κάμεις και ανεβάσω τα pm τώρα .Και σταματά να κανείς τον δικηγόρο του παλαβού του pan77 ο οποίος έχει φτάσει εκτός από τον γιατρό να έχει πρόβλημα με τα μισά μέλη που μιλάνε
Εσύ δεν έγραψες ότι αποχωρείς από το forum? Φυσικά και δεν περίμενα να κρατήσεις τον λόγο σου, αυτό το κάνουν μόνο οι σωστοί άνθρωποι. Τον χαρακτηρισμό του παλαβού στον επιστρέφω και παλαβό να πεις την μάνα σου και τον πατέρα σου λοιπόν γιατί και η υπομονή όταν ο άλλος σε βρίζει σε κάθε ανάρτηση έχει και τα όριά της.

Όλος τυχαίος το γνωστό παρεάκι μου απευθύνει τους γνωστούς χαρακτηρισμούς ότι ο Pan έχει ψυχολογικά και ότι είναι τρελός και άλλες χαριτωμενιές. Τελικά ο Pan αποδείχθει με αυτά που έγραφα και έλεγα ότι είναι ο πιο σωστός εδώ μέσα, σας ξεσκέπασα και εσάς και την παρέα σας και τα ψέμματα σας σε όλο το forum και πλέον δεν σας παίρνει κανείς στα σοβαρά, οπότε κάντε την χάρη στην κοινότητα να αποχωρήσετε από μόνοι σας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Άκου Pan77 στο νήμα σου για το οποίο εμμέσως με κατηγόρησες δεν σου έχω κάνει καμία επίθεση. Αναφερόμενος σε εμένα εκεί προσέτρεξα να δω γιατί (ορθά) θυμόμουν το ακριβως αντίθετο.

Στο ποστ που αναφέρεις έκανα πλάκα στον φίλο Legwg James.

Κακώς αναφερόμενος σε εσένα; Κακώς.

Αν σε προσέβαλλα ζητώ συγνώμη (εγώ φοράω παντελόνια).

Εσυ για το νήμα σου που ισχυρίζεσαι ότι σου «έκανα χυδαία επίθεση» έχεις να μας πεις κάτι;
 

tol

Well-Known Member
Για να τελειωνω εδω τις παρεμβασεις που ξεκινησα να κανω σημερα...


Το υλικο και οι πληροφοριες που παρεθεσα αποσκοπουσαν στα εξης:


1) Καταρχας, να μην πληγει η αξιοπιστια του αγαπητου φιλου vlafo.

Φυσικα δεν μεμφομαι κανεναν απο αυτους που θιχθηκαν και θεωρησαν αξιομεπτη την αναρτηση του. Φυσικα, αφου δε γνωριζαν τις πληροφοριες και τις αποδειξεις που παρεθεσα, λογικο ειναι να σχηματισουν αυτη τη γνωμη.

(Αυτους που δε δικαιολογω ειναι δυο...ο ενας τσιρακι συγκεκριμενης κλινικης και ο αλλος η ιδια η κλινικη...μυρθστηκαν αιμα σαν τους καρχαριες και χυμηξαν...αντι να κοιταχθουν στον καθρεπτη και να συνειδητοποιησουν οτι και οι ιδιοι διαπραττουν τα ιδια σφαλματα για τα οποια κατηγορουν τους χειροκροτητες του κ. Τυρκαλα, βγαινουν απο πανω και το παιζουν "οσιες παρθενες")

2) Για να αποδειξω οτι καποια μελη ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ Κ. ΤΥΡΚΑΛΑ.

3) Για να αποδοκιμασω για πολοστη φορα αυτο που παρατηρω εδω και χρονια στο forum.

Για να στηλιτευσω ολους εκεινους του χειροκροτητες γιατρων που, αντι να γραφουν με γνωμονα το συμφερον των μελων του forum, αγωνιζονται με νυχια και με δοντια, για να προωθησουν τα συμφεροντα γιατρων.

Ειναι απαραδεκτοι και κατακριτεοι. Κρυβονται πισω απο τον μανδυα τους, ωραιοποιουν καταστασεις, παραπλανουν με στοχευμενο και χαλκευμενο φωτογραφικο υλικο (ποσοι εχουν συλληφθει να βαζουν τοπικ, να χρησιμοποιουν καταλληλες οπτικες γωνιες, καταλληλο φωτισμο και ενα σωρο αλλες μεθοδους).

Εν κατακλειδι, φιλοι, νεαρα και απειρα μελη του forum, κρατατε μικρο καλαθι. Απο οσα βλεπετε στα νηματα των μεταμοσχευσεων να πιστευετε τα μισα. Μην ειστε ευκολοπιστοι και μη πεφτετε σε παγιδες. Η καθε κλινικη εξυπηρετει τα συμφεροντα της. Οι επισημες παρουσιασεις ειναι ολες ωραιοποιημενες. Επιλεγονται τα καλυτερα αποτελεσματα και παρουσιαζονται με τον ιδανικοτερο τροπο.

Με επιφυλακτικοτητα, με κριτικη ικανοτητα, με πολυ διαβασμα ολων των σελιδων του forum και κυριως με δια ζωσης επικοινωνιες με ανεξαρτητα μελη που εχουν προβει σε μεταμοσχευσεις, θα ελαχιστοποιησετε τους κινδυνους εσφαλμενων επιλογων και θα μπορεσετε να χαραξατε το καλυτερο δυνατο πλανο για τον εαυτο σας.

Αυτη ειναι, φιλοι μου, η συνταγη της επιτυχιας. Ευχομαι σε ολους ολοψυχα να κανετε τις βελτιστες επιλογες και να αποφυγετε καθε ειδους κακοτοπιές.
 

alex7

Well-Known Member
Εσύ δεν έγραψες ότι αποχωρείς από το forum? Φυσικά και δεν περίμενα να κρατήσεις τον λόγο σου, αυτό το κάνουν μόνο οι σωστοί άνθρωποι. Τον χαρακτηρισμό του παλαβού στον επιστρέφω και παλαβό να πεις την μάνα σου και τον πατέρα σου λοιπόν γιατί και η υπομονή όταν ο άλλος σε βρίζει σε κάθε ανάρτηση έχει και τα όριά της.

Όλος τυχαίος το γνωστό παρεάκι μου απευθύνει τους γνωστούς χαρακτηρισμούς ότι ο Pan έχει ψυχολογικά και ότι είναι τρελός και άλλες χαριτωμενιές. Τελικά ο Pan αποδείχθει με αυτά που έγραφα και έλεγα ότι είναι ο πιο σωστός εδώ μέσα, σας ξεσκέπασα και εσάς και την παρέα σας και τα ψέμματα σας σε όλο το forum και πλέον δεν σας παίρνει κανείς στα σοβαρά, οπότε κάντε την χάρη στην κοινότητα να αποχωρήσετε από μόνοι σας.
Επανήλθα γιατί με αναφέρετε και με ανακαλείτε εσυ και ο «συνήγορος».Αλλά εδώ από ότι βλέπω «κουτσοί τρελοί στον Άγιο Παντελή».Δεν είναι για να ασχολείται κανείς μαζί σας
 

chris1908

Member
Αγαπητέ Tol σε ευχαριστώ για την αναφορά και την εξήγηση, σου τονίζω εκ νέου ότι σε θεωρώ από τους αντικειμενικούς αναγνώστες και συγγραφείς του forum, απλά εκτίμησα ότι η υπερασπιστική γραμμή του ότι ότι έγινε έγινε για τεστάρισμα γνώσεων στο δικό μου μυαλό είναι ανύπαρκτη καθώς από τα λεγόμενα στην ανάρτηση του μέλους ξεκάθαρα γράφει "15 μήνες " συνεπώς δεν υπάρχει πιο τρανταχτό επιχείρημα παραπλάνησης η πιθανού λάθους από υπέρμετρο ενθουσιασμό και αυταρέσκεια την οποία και συνήθιζε συχνά το μέλος. Σε κάθε περίπτωση όμως επιθέσεις στον pan77 γίνονταν από κάποιους άσχετα αν ο άνθρωπος βίωνε την αγωνία του και την προσμονή του για την εξέλιξή του, ξέρουν όσοι έχουν περάσει τη διαδικασία ότι μέχρι να δεις αποτέλεσμα η ψυχολογία είναι σε διαρκή διακύμανση καθώς είναι μια χειρουργική πράξη με αποτελέσματα όχι βραχυπρόθεσμα αλλά μακροπρόθεσμα με ότι αυτό συνεπάγεται. Από εκεί και πέρα εγώ χαίρομαι όταν αναπτύσονται φιλίες και καλές σχέσεις με κοινές αγωνίες σε ένα forum που το θέμα είναι κοινό σε όλους, όμως χωρίς αυτό να σημαίνει μετά μανίας να υπερασπιζόμαστε ότι έχουμε στο μυαλό μας και από την άλλη να λοιδωρούμε η να χαρακτηρίζουμε ότι μπορεί να έχει μια διαφοροποιημένη άποψη και δυστυχώς αυτό συμβαίνει συχνά εδώ μέσα και βέβαια δεν μένει στην διαφωνία που μπορεί να είναι και σύνθεση αλλά οδηγεί σε άσχημους χαρακτηρισμούς και απαξίωση. Το θέμα είναι να καταλάβουμε όλοι μας ότι μόνο σε καλό μπορεί να βγει η ενημέρωση φτάνει να μην εξυπηρετεί συγκεκριμένες καταστάσεις και να είναι αντικειμενική.
 
  • Like
Reactions: tol

tol

Well-Known Member
Μάζεψε τα λόγια σου καθηγητή γιατί θα διαψεύστεις οικτρα .


Σε τι θα διαψευστω, φιλε χειροκροτητη του κ. Τυρκαλα;

Εσυ δεν εισαι που χιλιαδες φορες μας εχει πρηξει με τα λιβανισματα του γιατρου; Συνεχως δεν τον εκθειαζεις;

Επειδη εισαι επισλημων, πηγαινε στις πρωτες σελιδες του νηματος του pan77 που ποσταρα παραπανω.

Ειναι ή δεν ειναι προκατειλημμενος ο τροπος που γραφεις;

Ο pan77 δικαιολογημενα εξεφραζε τα παραπονα του για τους σχεδιασμους "του κωλου" που κανει ο κ. Τυρκαλας, για τα ραντεβου του ποδιου στα οποια ξεπετα στο "αψε σβησε" τους πελατες, και εσυ πεταγοσουν απο το πουθενα και τον υποστηριζες.

Τι υποστηριζες; Τον κομπογιαννιτισμο και τις προχειροτητες!!!

Ειναι ή δεν ειναι αυτο μεροληψια και χρωματιστες παρωπιδες;

Οταν εσυ και ο giorgos 3 περνουσατε απο την κολυμβηθρα του Σιλωαμ τον κ. Τυρκαλα για οσα λαθη διεπραττε, νομιζεις οτι σε καθιστα αξιοπιστο οσον αφορα στα σχολια σου;

Το αντιθετο!!!

Ολοι οσοι εγκωμιαζουν φανατικα γιατρους, χανουν καθε αξιοπιστια.
 

Pan77

Active Member
Για να τελειωνω εδω τις παρεμβασεις που ξεκινησα να κανω σημερα...


Το υλικο και οι πληροφοριες που παρεθεσα αποσκοπουσαν στα εξης:


1) Καταρχας, να μην πληγει η αξιοπιστια του αγαπητου φιλου vlafo.

Φυσικα δεν μεμφομαι κανεναν απο αυτους που θιχθηκαν και θεωρησαν αξιομεπτη την αναρτηση του. Φυσικα, αφου δε γνωριζαν τις πληροφοριες και τις αποδειξεις που παρεθεσα, λογικο ειναι να σχηματισουν αυτη τη γνωμη.

(Αυτους που δε δικαιολογω ειναι δυο...ο ενας τσιρακι συγκεκριμενης κλινικης και ο αλλος η ιδια η κλινικη...μυρθστηκαν αιμα σαν τους καρχαριες και χυμηξαν...αντι να κοιταχθουν στον καθρεπτη και να συνειδητοποιησουν οτι και οι ιδιοι διαπραττουν τα ιδια σφαλματα για τα οποια κατηγορουν τους χειροκροτητες του κ. Τυρκαλα, βγαινουν απο πανω και το παιζουν "οσιες παρθενες")

2) Για να αποδειξω οτι καποια μελη ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ Κ. ΤΥΡΚΑΛΑ.

3) Για να αποδοκιμασω για πολοστη φορα αυτο που παρατηρω εδω και χρονια στο forum.

Για να στηλιτευσω ολους εκεινους του χειροκροτητες γιατρων που, αντι να γραφουν με γνωμονα το συμφερον των μελων του forum, αγωνιζονται με νυχια και με δοντια, για να προωθησουν τα συμφεροντα γιατρων.

Ειναι απαραδεκτοι και κατακριτεοι. Κρυβονται πισω απο τον μανδυα τους, ωραιοποιουν καταστασεις, παραπλανουν με στοχευμενο και χαλκευμενο φωτογραφικο υλικο (ποσοι εχουν συλληφθει να βαζουν τοπικ, να χρησιμοποιουν καταλληλες οπτικες γωνιες, καταλληλο φωτισμο και ενα σωρο αλλες μεθοδους).

Εν κατακλειδι, φιλοι, νεαρα και απειρα μελη του forum, κρατατε μικρο καλαθι. Απο οσα βλεπετε στα νηματα των μεταμοσχευσεων να πιστευετε τα μισα. Μην ειστε ευκολοπιστοι και μη πεφτετε σε παγιδες. Η καθε κλινικη εξυπηρετει τα συμφεροντα της. Οι επισημες παρουσιασεις ειναι ολες ωραιοποιημενες. Επιλεγονται τα καλυτερα αποτελεσματα και παρουσιαζονται με τον ιδανικοτερο τροπο.

Με επιφυλακτικοτητα, με κριτικη ικανοτητα, με πολυ διαβασμα ολων των σελιδων του forum και κυριως με δια ζωσης επικοινωνιες με ανεξαρτητα μελη που εχουν προβει σε μεταμοσχευσεις, θα ελαχιστοποιησετε τους κινδυνους εσφαλμενων επιλογων και θα μπορεσετε να χαραξατε το καλυτερο δυνατο πλανο για τον εαυτο σας.

Αυτη ειναι, φιλοι μου, η συνταγη της επιτυχιας. Ευχομαι σε ολους ολοψυχα να κανετε τις βελτιστες επιλογες και να αποφυγετε καθε ειδους κακοτοπιές.

Φίλε tol συμφωνώ στα περισσότερα που γράφεις και για να μην παρεξηγηθώ ουδέποτε εννοούσα ότι ήσουν μέρος του γνωστού ''παρεάκι'' ασχετός αν ήσουν μέλος ενός γκρουπ που κάποιοι από αυτούς συμμετήχαν. Άλλωστε εσύ ήσουν από τους λίγους που και ουδέτερη στάση κράτησες στο νήμα μου και ήσουν απέναντι σε όσους είχαν πέσει επάνω να με φάνε.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Reactions: tol

aeratos28

Just aeratos
Ρε παν,κανενας δεν πήγε να σε φάει..απλά ακόμα δεν λες να καταλάβεις,πως από τις πρώτες μέρες ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ,να λες για καταστροφή..όλοι σου λένε περίμενε τους 6 μήνες..οποίος στο έλεγε τον έλεγες στημενο..μην περιμένεις λοιπόν να σου απαντάει ευγενικά κανένας μετά από αυτές τις κουβέντες..τεσπά..αν μπορείς ανεβασε καμία φωτό να δούμε πού βρίσκεσαι.αν θες
Φίλε tol συμφωνώ στα περισσότερα που γράφεις και για να μην παρεξηγηθώ ουδέποτε εννοούσα ότι ήσουν μέρος του γνωστού ''παρεάκι'' ασχετός αν ήσουν μέλος ενός γκρουπ που κάποιοι από αυτού συμμετήχαν. Άλλωστε εσύ ήσουν από τους λίγους που και ουδέτερη στάση κράτησες στο νήμα μου και ήσουν απέναντι σε όσους είχαν πέσει επάνω να με φάνε.
 

Pan77

Active Member
Ρε παν,κανενας δεν πήγε να σε φάει..απλά ακόμα δεν λες να καταλάβεις,πως από τις πρώτες μέρες ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ,να λες για καταστροφή..όλοι σου λένε περίμενε τους 6 μήνες..οποίος στο έλεγε τον έλεγες στημενο..μην περιμένεις λοιπόν να σου απαντάει ευγενικά κανένας μετά από αυτές τις κουβέντες..τεσπά..αν μπορείς ανεβασε καμία φωτό να δούμε πού βρίσκεσαι.αν θες
Φώτο ανεβάζω κάθε μήνα και ανέβασα πριν 20 μέρες. Επόμενες θα ανεβάσω αρχές Μαίου.
 
Μπλουζα