Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

tol

Well-Known Member
Πως ακριβως προκυπτει οτι η 2η μεταμοσχευση εγινε στις 14 Φεβρουαριου;
Θελω να πως πως ακριβως τσεκαρες εσυ οτι οντως ισχυουν τα λεγομενα του vlafo;

Φιλε μου, εχω παραθεσει αποσπασμα της συνομιλιας που ειχα με τον vlafo.

Σε αυτο το αποσπασμα, Δευτερα 14 Φεβρουαριου, ο vlafo αποκαλυπτει οτι το Σαββατο 12 Φεβρουαριου εκανε μεταμοσχευση.

Δεν εχω, λοιπον, κανενα λογο να αμφισβητησω τα λεγομενα του.

Αν εσυ εχεις, ειναι δικαιωμα σου.

Με την ιδια λογικη, ομως, θα επρεπε να αμφισβητησουμε ολες ανεξαιρετως τις μεταμοσχευσεις του forum.

Με τη δικη σου λογικη...γιατι να πιστεψω τον Νικο που ανοιξε νημα και γραφει οτι εκανε μεταμοσχευση στις 4 Απριλιου του 2020, τον Γιωργο που γραφει οτι εκανε μμ στις 23 Ιουλιου του 2021, τον Τασο που γραφει οτι εκανε μμ στις 25 Αυγουστου του 2021 κ.ο.κ.;

Εξαλλου, πριν παραθεσω τα αποσπασματα της συνομιλιας, εγραψα...


θεωρω οτι η αποψη μου εχει καποια ιχνη αντικειμενικοτητας.

Αν εσυ κρινεις διαφορετικα, μην εμπιστευεσαι ουτε εμενα, ουτε τον vlafo.

Καλη ανασταση, με υγεια και χαρα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ziggy

Active Member
Mα δεν μπορει να εισαι αντικειμενικος και ουδετερος παρουσιαζοντας τα λεγομενα του vlafo ως πραγματικοτητα χωρις να μπορεις να τα τσεκαρεις.
Φυσικα και ο καθενας κρινει οπως θελει
Αλλα και κανεις δεν μπορει να επικαλειται ουδετεροτητα και αντικειμενικοτητα παρουσιαζοντας ως αληθη πραγματα που του μετεφερε αυτος που εγραψε ψεμματα.

Η μονη πηγη για το ποτε εγινε η μεταμοσχευση ειναι αυτα που ειπε σε καποιους απο εσας ο vlafo
Ε ειναι ξεκαθαρο πως αυτο δεν μπορει να ειναι εξορισμου αληθεια ωστε να αναπτυσει καποιος ολοκληρο σκεπτικο επανω του

Απο εκει και περα επειδη αναφερθηκες στην κριση μου να σου πως απλα πως μετα το συμβαν εχω επιλεξει να διαγραψω απο το μυαλο μου οτιδηποτε εχει γραψει ο vlafo και εχω διαβασει εδω μεσα.
Ο λογος ειναι οτι ολο αυτο ειχε διαρκεια καποιων μηνων
Απο την στιγμη που εγινε η μεταμοσχευση μεχρι και την αναρτηση των φωτο
Η παραβιαση των κανονων εγινε με την αναρτηση αλλα η υποκρισια ξεκινησε απο την στιγμη που εγινε η μεταμοσχευση

Εχει πληγει βαρια η αξιοπιστια της συγκεκριμενης περσονας
Εχει προκληθει νεο δικαιολογημενο γενικο κυμα καχυποψιας σε μελη που δεν ειμαστε πολυ σχετικοι και διαβαζουμε για να ενημερωθουμε
Εχει κερδισει ποντους ο συντονισμος λογος για το πως αντιμετωπισε το θεμα
Δυστυχως ολο αυτο δεν ειχε θετικο προσημο για το φορουμ
 
Τελευταία επεξεργασία:

bobby

Well-Known Member
Χριστός Ανέστη! Ειρήνη υμίν!
Προτείνω να ζητάμε από όλους mugshots με εφημερίδα για να φαίνεται η ημερομηνία αλλιώς να μην πιστεύουμε τίποτα…….
 

tol

Well-Known Member
Χριστός Ανέστη! Ειρήνη υμίν!
Προτείνω να ζητάμε από όλους mugshots με εφημερίδα για να φαίνεται η ημερομηνία αλλιώς να μην πιστεύουμε τίποτα…….

Χριστος Ανεστη, bobby.

Αυτο ακριβως εγραψα παραπανω.

Απο δω και περα να μην πιστευουμε κανεναν απολυτως. Όποιος ανοιγει ενα νημα μεταμοσχευσης (ειτε ιδιωτης, ειτε επισημη κλινικη), οφειλει να εχει στο μεταμοσχευμενο κουτελο και μια εφημεριδα ημερας, ωστε να φαινεται η ημερομηνια. Αλλιως δε θα ειναι αξιοπιστος!!! :p:cool:

Θα μετατρεψουμε το forum σε πρακτορειο εφημεριδων!!! :D;)

ΥΓ Δεν ειναι ασχημη ιδεα. Ο CVIAL θα μπορεσει να ζητησει απο τους εκδοτες και ποσοστα διαφημισεων...επικερδης μπιζνα!!!
 

Stratos

Well-Known Member
Χρόνια πολλά σε όλους, θαυμάζω την επιμονή και την αντοχή σας να ασχολείστε με το πόσες μμ έκανε κάποιος και που, και αν ξεγέλασε κανένα ή διαφημίζει γιατρούς.μακαρι να είχαμε το αποτέλεσμα του vlafo και τις γνώσεις του. Η συμβολή του είναι καθοριστική στην εξέλιξη του φόρουμ και παίρνουμε πολλά για να μην πηγαίνουμε σαν πρόβατα στη σφαγή σε κάθε άσχετο που το παίζει ειδικός στις μμ. Υγεία σε όλους και να προσέχετε τους εαυτούς σας.
 

aeratos28

Just aeratos
Μπορεί να πει και ο cvial,που το είχε δει πριν κάνει την δεύτερη όταν όπως είπε είχε επισκεφτεί τον λορετζο και είχε σκέψεις να την κάνει σε αυτόν την δεύτερη..ποτε ήταν αυτή η συνάντηση τελευταία φορά .αν ήταν Δεκέμβριο η Ιανουάριο του 22 τότε αυτόματα ,καταλαβαίνεις πως ισχύει η ημερομηνία αυτή η οποία έχει ανακοινωθεί..πολύ εύκολο είναι να απαντηθεί αυτό που ρωτάς..προς τι η αναστάτωση για το συγκεκριμένο θέμα?να έλεγα ότι έχεις άλλου είδους αντιρρήσεις να πω οκ..αλλά σε αυτό έχεις κολλήσει που εύκολα διαπιστώνεται?
Mα δεν μπορει να εισαι αντικειμενικος και ουδετερος παρουσιαζοντας τα λεγομενα του vlafo ως πραγματικοτητα χωρις να μπορεις να τα τσεκαρεις.
Φυσικα και ο καθενας κρινει οπως θελει
Αλλα και κανεις δεν μπορει να επικαλειται ουδετεροτητα και αντικειμενικοτητα παρουσιαζοντας ως αληθη πραγματα που του μετεφερε αυτος που εγραψε ψεμματα.

Η μονη πηγη για το ποτε εγινε η μεταμοσχευση ειναι αυτα που ειπε σε καποιους απο εσας ο vlafo
Ε ειναι ξεκαθαρο πως αυτο δεν μπορει να ειναι εξορισμου αληθεια ωστε να αναπτυσει καποιος ολοκληρο σκεπτικο επανω του

Απο εκει και περα επειδη αναφερθηκες στην κριση μου να σου πως απλα πως μετα το συμβαν εχω επιλεξει να διαγραψω απο το μυαλο μου οτιδηποτε εχει γραψει ο vlafo και εχω διαβασει εδω μεσα.
Ο λογος ειναι οτι ολο αυτο ειχε διαρκεια καποιων μηνων
Απο την στιγμη που εγινε η μεταμοσχευση μεχρι και την αναρτηση των φωτο
Η παραβιαση των κανονων εγινε με την αναρτηση αλλα η υποκρισια ξεκινησε απο την στιγμη που εγινε η μεταμοσχευση

Εχει πληγει βαρια η αξιοπιστια της συγκεκριμενης περσονας
Εχει προκληθει νεο δικαιολογημενο γενικο κυμα καχυποψιας σε μελη που δεν ειμαστε πολυ σχετικοι και διαβαζουμε για να ενημερωθουμε
Εχει κερδισει ποντους ο συντονισμος λογος για το πως αντιμετωπισε το θεμα
Δυστυχως ολο αυτο δεν ειχε θετικο προσημο για το φορουμ
 

Peter Pan

Active Member
Παιδιά ηρεμήστε, δεν ξέρω αν έχω το δικαίωμα να πάρω όλες τις συνομιλίες σας εδώ μέσα, να τις στείλω σε καμία ΗΒΟ μπας κ το κάνει σήριαλ κ βγάλουμε κανα φράγκο. Χρόνια πολλά σε όλους καλό Πάσχα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μπορεί να πει και ο cvial,που το είχε δει πριν κάνει την δεύτερη όταν όπως είπε είχε επισκεφτεί τον λορετζο και είχε σκέψεις να την κάνει σε αυτόν την δεύτερη..ποτε ήταν αυτή η συνάντηση τελευταία φορά .αν ήταν Δεκέμβριο η Ιανουάριο του 22 τότε αυτόματα ,καταλαβαίνεις πως ισχύει η ημερομηνία αυτή η οποία έχει ανακοινωθεί..πολύ εύκολο είναι να απαντηθεί αυτό που ρωτάς..προς τι η αναστάτωση για το συγκεκριμένο θέμα?να έλεγα ότι έχεις άλλου είδους αντιρρήσεις να πω οκ..αλλά σε αυτό έχεις κολλήσει που εύκολα διαπιστώνεται?

Σεπτέμβρης ή Οκτώβρης 2022, δεν θυμάμαι ακριβώς. Αεράτε δεν έχει νόημα αυτή η διερεύνηση, απλά δεν θα βγάζει πουθενά. Ο καθένας φιλτράρει τα πάντα υποκειμενικά, τις περισσότερες φορές με κάποιες ενδείξεις χωρίς πλήρη στοιχεία. Περισσότερο ενδιαφέρον έχουν τα πιστεύω μας έτσι όπως τα διατυπώνουμε στα ποστ αφού οι πράξεις μας είναι αδύνατον να αποδειχθούν (εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων). Αν με ρωτάς την αποψή μου στο βαθμό που μπορώ να συνεισφέρω με ότι ξέρω, είναι λογικό πρώτα να ακύρωσε την επέμβαση στον Λορένζο (29/12) και μετά να έκανε μμ στον Τιρκαλά, άρα από τις 10-15/1 και μετά είναι το διάστημα της μμ με Φεβρουάριο τον επικρατέστερο μήνα αφού τότε είχε (κατά αρχάς) κλείσει για μμ με Λορένζο, τουτέστιν η ημερομηνία βόλευε. Προσωπικά δεν έχω αμφιβολία για την ημερομηνία.
 

aeratos28

Just aeratos
Και εγώ δεν έχω αμφιβολία σε αυτό το θέμα.εννοειται..μα αυτό λέω δεν υπάρχει λόγος συζήτησης για αυτό..το να έλεγε κάτι άλλο θα το έβλεπα πιο λογικό στο να το θίξει προς αμφισβήτηση η ότι άλλο.
Εγώ πάντως ,αν ήθελε ο vlafo,αφού έγινε έτσι η κατάσταση,θα ήθελα να κάνει και μια παρουσίαση κανονική της δεύτερης για να τελειώνουν οι οποιες επιφυλάξεις έχουν διαφορα μέλη όπως βλέπουμε
Σεπτέμβρης ή Οκτώβρης 2022, δεν θυμάμαι ακριβώς. Αεράτε δεν έχει νόημα αυτή η διερεύνηση, απλά δεν θα βγάζει πουθενά. Ο καθένας φιλτράρει τα πάντα υποκειμενικά, τις περισσότερες φορές με κάποιες ενδείξεις χωρίς πλήρη στοιχεία. Περισσότερο ενδιαφέρον έχουν τα πιστεύω μας έτσι όπως τα διατυπώνουμε στα ποστ αφού οι πράξεις μας είναι αδύνατον να αποδειχθούν (εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων). Αν με ρωτάς την αποψή μου στο βαθμό που μπορώ να συνεισφέρω με ότι ξέρω, είναι λογικό πρώτα να ακύρωσε την επέμβαση στον Λορένζο (29/12) και μετά να έκανε μμ στον Τιρκαλά, άρα από τις 10-15/1 και μετά είναι το διάστημα της μμ με Φεβρουάριο τον επικρατέστερο μήνα αφού τότε είχε (κατά αρχάς) κλείσει για μμ με Λορένζο, τουτέστιν η ημερομηνία βόλευε. Προσωπικά δεν έχω αμφιβολία για την ημερομηνία.
 

Kostas97

Well-Known Member
Χριστος Ανεστη, bobby.

Αυτο ακριβως εγραψα παραπανω.

Απο δω και περα να μην πιστευουμε κανεναν απολυτως. Όποιος ανοιγει ενα νημα μεταμοσχευσης (ειτε ιδιωτης, ειτε επισημη κλινικη), οφειλει να εχει στο μεταμοσχευμενο κουτελο και μια εφημεριδα ημερας, ωστε να φαινεται η ημερομηνια. Αλλιως δε θα ειναι αξιοπιστος!!! :p:cool:

Θα μετατρεψουμε το forum σε πρακτορειο εφημεριδων!!! :D;)

ΥΓ Δεν ειναι ασχημη ιδεα. Ο CVIAL θα μπορεσει να ζητησει απο τους εκδοτες και ποσοστα διαφημισεων...επικερδης μπιζνα!!!
Δάσκαλε δεσμευω απο τωρα το Μακελειο !!! χαχαχα
 

vlafo

Well-Known Member
12/02/2022 έγινε.
Κοίταξα το χαρτί με τα στατιστικά να δω αν αναγράφεται η ημερομηνία αλλά δεν..
Από κει και πέρα το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να ζητήσω απο τον γιατρό αν έχει στα data του κάποιο στοιχείο που να το αποδεικνύει.
Τα υπόλοιπα τώρα να κάνουμε κυνήγι μαγισσών είναι ανούσια.
Όποιος θέλει το πιστεύει όποιος δεν θέλει δεν θα πιστέψει ότι έχω κάνει και 2ημμ.
Σε ελεύθερη χώρα ζούμε και ο καθένας μπορεί να πιστεύει ότι θέλει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ronaldo

Well-Known Member
12/02/2022 έγινε.
Κοίταξα το χαρτί με τα στατιστικά να δω αν αναγράφεται η ημερομηνία αλλά δεν..
Από κει και πέρα το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να ζητήσω απο τον γιατρό αν έχει στα data του κάποιο στοιχείο που να το αποδεικνύει.
Τα υπόλοιπα τώρα να κάνουμε κυνήγι μαγισσών είναι ανούσια.
Όποιος θέλει το πιστεύει όποιος δεν θέλει δεν θα πιστέψει ότι έχω κάνει και 2ημμ.
Σε ελεύθερη χώρα ζούμε και ο καθένας μπορεί να πιστεύει ότι θέλει.
Επίσης vlafo όποιος θέλει μπορεί να μη πιστεύει οτι την έκανες καν στον Τυρκαλά την επέμβαση, και να την έκανες πχ στον couto, και να θες να το παρουσιάσεις σαν δουλειά του Τυρκαλά :p:p:p
 

vlafo

Well-Known Member
Επίσης vlafo όποιος θέλει μπορεί να μη πιστεύει οτι την έκανες καν στον Τυρκαλά την επέμβαση, και να την έκανες πχ στον couto, και να θες να το παρουσιάσεις σαν δουλειά του Τυρκαλά :p:p:p
Όλα μέσα στο παιχνίδι είναι φίλε Ronaldo.
Το αυγό γεννάει την κότα ή η κότα το αυγό?:)
 

Xristos87

Well-Known Member
Επίσης vlafo όποιος θέλει μπορεί να μη πιστεύει οτι την έκανες καν στον Τυρκαλά την επέμβαση, και να την έκανες πχ στον couto, και να θες να το παρουσιάσεις σαν δουλειά του Τυρκαλά :p:p:p
δειξε μ τον φιλο σου να σου ποιος εισαι...

Ελα βλαφο πες την αληθεια, την 3η μμ θα την κανεις Λορεντζο

οχι οχι μην μ πεις καλυτερα. Ασε με να φανταστω..θα κλεισεις Λορεντζο αλλα θα τον ακυρωσεις για να πας παλι στον Τυρκαλα..
 

platanos

Well-Known Member
δειξε μ τον φιλο σου να σου ποιος εισαι...

Ελα βλαφο πες την αληθεια, την 3η μμ θα την κανεις Λορεντζο

οχι οχι μην μ πεις καλυτερα. Ασε με να φανταστω..θα κλεισεις Λορεντζο αλλα θα τον ακυρωσεις για να πας παλι στον Τυρκαλα..
Και να θελε φίλε μου για τρίτη δεν γίνεται ... ούτε ο Λορέντζο ούτε ο Τυρκαλας δεν μπορούν να μπούνε .. εκτός αν θέλει να βάλει στα αυτιά :) .. πλέον ο Vlafo έκλεισε .. οπότε ας σκεφτούμε όλοι οι υπόλοιποι για το αν, πού και πως θα κινηθούμε
 

aeratos28

Just aeratos
Καλά εσύ πήγαινε να αποθεωσεις στο νήμα του jacksmith τον Αναστασάκη για τις άψογες διαχειρισεις που κανείς στις δοτριες και τα μικρά εργαλεία που δουλεύει και άσε όλα τα άλλα..δεν φτάνει ο νους σου για περισσότερα. Τζάμπα τον ταλαιπωρείς ..κρίμα είναι..σε κηδεία λες και του χρόνου εσύ..με ένα παραλληλισμό σε σχέση με το νήμα του jacksmith..!! Γεια σου Χρηστάρα !! Πολυστροφε..χρόνια πολλά,Χριστός Ανέστη .!!
δειξε μ τον φιλο σου να σου ποιος εισαι...

Ελα βλαφο πες την αληθεια, την 3η μμ θα την κανεις Λορεντζο

οχι οχι μην μ πεις καλυτερα. Ασε με να φανταστω..θα κλεισεις Λορεντζο αλλα θα τον ακυρωσεις για να πας παλι στον Τυρκαλα..
 

Gianney

Well-Known Member
δειξε μ τον φιλο σου να σου ποιος εισαι...

Ελα βλαφο πες την αληθεια, την 3η μμ θα την κανεις Λορεντζο

οχι οχι μην μ πεις καλυτερα. Ασε με να φανταστω..θα κλεισεις Λορεντζο αλλα θα τον ακυρωσεις για να πας παλι στον Τυρκαλα..
Σε αυτό που λες, παίζει σαν σκεπτικό δηλ ο vlafo να σκέφτηκε το εξής ο Λορέντζο εντάξει με είδε τόσες φορές με έκανε τόσες μετρήσεις αναλύσεις κτλ ας κλείσω εκεί να φανεί οκ και ας το ακυρώσω στο τέλος και πάω εκεί που θέλω ώστε να γεφυρώσει λίγο την διαφορά του "παίρνω δίνω".Βασικα πολλοί ίσως θα το σκέφτονταν.
 

aeratos28

Just aeratos
Μα πώς να γεφυρωθεί αυτό που λες αφού ακύρωσε την επέμβαση .αν είχε πιστεύω κάτι στο μυαλό του και επέλεγε με αυτό τον τρόπο,δεν θα ακυρωνε κατι
Σε αυτό που λες, παίζει σαν σκεπτικό δηλ ο vlafo να σκέφτηκε το εξής ο Λορέντζο εντάξει με είδε τόσες φορές με έκανε τόσες μετρήσεις αναλύσεις κτλ ας κλείσω εκεί να φανεί οκ και ας το ακυρώσω στο τέλος και πάω εκεί που θέλω ώστε να γεφυρώσει λίγο την διαφορά του "παίρνω δίνω".Βασικα πολλοί ίσως θα το σκέφτονταν.
 

vlafo

Well-Known Member
Γιάννη
Σε παρακαλώ μην λες τέτοια πράγματα για εμένα.
Δεν κάνω ποτέ τέτοια και δεν λειτουργώ ποτέ έτσι.
Παιχνίδια δεν παίζω.
Ανέφερα τον κύριο λόγο δεν καταλαβαίνω τι κάνεις τώρα.
 

Gianney

Well-Known Member
Γιάννη
Σε παρακαλώ μην λες τέτοια πράγματα για εμένα.
Δεν κάνω ποτέ τέτοια και δεν λειτουργώ ποτέ έτσι.
Παιχνίδια δεν παίζω.
Ανέφερα τον κύριο λόγο δεν καταλαβαίνω τι κάνεις τώρα.
Εντάξει φίλε δεν είπα ντε και καλά.Απλα το σκέφτομαι ότι παίζει αν όχι εσύ κάποιος να το σκέφτοταν ώστε να ρεφαρει και να να ισοβαθμισει κάπως την παροχή που πήρε.
 
Μπλουζα