Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Άσχετο με την εξέλιξη εδώ, μήπως θα ήταν καλό να ανοιγόταν ένα νήμα με τα τοπ 10 - 15 αποτελέσματα του φόρουμ , απο ανεξάρτητες περουσιάσεις ?
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Άσχετο με την εξέλιξη εδώ, μήπως θα ήταν καλό να ανοιγόταν ένα νήμα με τα τοπ 10 - 15 αποτελέσματα του φόρουμ , απο ανεξάρτητες περουσιάσεις ?
Θα ήταν ένα εξαιρετικό ενδιαφέρον νήμα. Μπορεί κάποιος να το κάνει και να τα συγκεντρώσει;
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Vlafo εγώ προτείνω επισης μια διοργάνωση Anti-Champions League οπου θα διαγωνιστούν οι πρώτοι 10 κατεστραμμένοι με βραβείο για τον πρωτο αγωγή με ψυχοφάρμακα δωρεάν για 1 χρόνο και για τον δεύτερο 20 συνεδρίες με ψυχολόγο.οι άλλοι 8 θα σημαίνει πως έχουν ελπίδες υπό την προϋπόθεση πως θα απευθυνθούν σε σοβαρούς ανθρώπους αλλιώς θέτουν υποψηφιότητα για το επόμενο Anti-Champions League
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Ένα σωστό dense packing από τον μετρ του είδους.
Πάντα εντυπωσιακά τα αποτελέσματα του (choco)Freitas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

vlafo

Well-Known Member
Έχω στείλει φώτο 3-6-21 και πήρα απάντηση "Dr. de Freitas would be evaluating your case in approximately 2 months. " οπότε φαντάσου για ΜΜ τι γίνεται.......
Οποτε άκυρο θα περιμένεις σίγουρα χρόνο.
Πας για άλλα τότε μην το καθυστερείς.
Του χρόνου στην πεντηκονταετία το καλύτερο δώρο θα έχεις.
 

bobby

Well-Known Member
Οποτε άκυρο θα περιμένεις σίγουρα χρόνο.
Πας για άλλα τότε μην το καθυστερείς.
Του χρόνου στην πεντηκονταετία το καλύτερο δώρο θα έχεις.
Σκοπός μου είναι να κάνω τα Χριστούγεννα, αλλα δεν εξαρτάται μόνο από εμένα, είναι η δουλειά και κάτι οικογενειακές ανακατατάξεις στην μέση που επηρεάζουν την παρουσία μου στην Ελλάδα ή Κύπρο ή Ισπανία (στην Ευρώπη εν γένει)....
 

vlafo

Well-Known Member
Σκοπός μου είναι να κάνω τα Χριστούγεννα, αλλα δεν εξαρτάται μόνο από εμένα, είναι η δουλειά και κάτι οικογενειακές ανακατατάξεις στην μέση που επηρεάζουν την παρουσία μου στην Ελλάδα ή Κύπρο ή Ισπανία (στην Ευρώπη εν γένει)....
Σου εύχομαι από καρδιάς να κυνηγήσεις ένα άριστο αποτέλεσμα μην συμβιβαστείς με κάτι λιγότερο.
Έχω καταλάβει το case σου και έχεις όλα τα εφόδια να το πετύχεις.
 
Μπλουζα