Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

vlafo

Well-Known Member
Βλέπω μαλλί, πραγματικό μαλλί.
Η ουσία του να πεις μπαίνω στην ταλαιπωρία να το φτιάξω όπως ακριβώς πρέπει.
Έτσι όπως πάει, ούτε ο αέρας δεν θα περνάει απο την hairline.
Μπράβο ρε φίλε να το χαίρεσαι.
Υ.Γ Έγινες σας εμένα κ με ξεπέρασες στην hairline :cool:
Ακριβώς αυτό που λες,κάνε τη δουλειά σωστά.
Σε ευχαριστώ φίλε νασαι καλά.
Υ.Γ:Στην πυκνότητα ποτέ δεν θα σε ξεπεράσω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Χαχαχ έτσι εκτος αν είναι πολύ φλεγων και εριστικό ζήτημα...οπότε πάω πάσο για το καλό του φόρουμ ;)
Έχει πει οτι θα τοποθετηθεί όταν κλείσει ο κυκλος του αποτελέσματος.
Απλά πάνω στην χαρά με χαρά το συνεχίζουμε ;)
 

tol

Well-Known Member
Νομίζω χωρίς να περιαυτολογώ,ο Σωτήρης έφτιαξε αριστούργημα.

Λοιπον, φιλε vlafo, το μονο που σου απεμεινε, για να σε αποκαλουν "τζοβενο", ειναι αυτο...

IMG_20210716_124702_967~2.jpg


Αν καταφερω και σε παρακινησω να ξαναρχισεις συστηματικα τα βαρη, οπως στα νιατα σου, και τα συνδυασεις με τη μαλλουρα που απεκτησες, τοτε φοβαμαι οτι η γυναικα σου θα με κυνηγα σε ολη της τη ζωη. Θα με κατηγορει οτι της στερησα τον αντρα της...οτι τον φαγανε οι μικρες γκομενιτσες!!!

Σοβαρα τωρα...μπορει να μπαινεις στη δεκαετια των πενηντα (εγω ηδη, εδω και χρονια, εχω εισελθει), αλλά ειναι κριμα τετοιο μαλλι να μην το συνδυασεις με αναλογο σωμα. Οσο και αν ειμαστε απασχολημενοι με δουλειες και οικογενειες, οσο και αν εχουμε μεγαλωσει, ποτέ δεν ειναι αργα να θυμηθουμε τα νιατα μας.
 

Kostas97

Well-Known Member
Λοιπον, φιλε vlafo, το μονο που σου απεμεινε, για να σε αποκαλουν "τζοβενο", ειναι αυτο...

Προβολή συνημμένου 38456

Αν καταφερω και σε παρακινησω να ξαναρχισεις τα βαρη και τα συνδυασεις με τη μαλλουρα που απεκτησες, τοτε φοβαμαι οτι η γυναικα σου θα με κυνηγα σε ολη της τη ζωη. Θα με κατηγορει οτι της στερησα τον αντρα της...οτι τον φαγανε οι μικρες γκομενιτσες!!!

Σοβαρα τωρα...μπορει να μπαινεις στη δεκαετια των πενηντα (εγω ηδη, εδω και χρονια, εχω εισελθει), αλλά ειναι κριμα τετοιο μαλλι να μην το συνδυασεις με αναλογο σωμα. Οσο και αν ειμαστε απασχολημενοι με δουλειες και οικογενειες, οσο και αν εχουμε μεγαλωσει, ποτέ δεν ειναι αργα να θυμηθουμε τα νιατα μας.
Ενα τετοιο διευθυντη μακαρι να ειχαμε και μεις Τολ.
Κατι χοντρους που το μυαλο το χαν στα τσιπουρα ειχαμε εμεις χαχαχα. :)
 
  • Like
Reactions: tol

aeratos28

Just aeratos
Σοβαρά το λέω..το χαχα,έτσι το έβαλα..πρέπει να είναι αυστηρότατη ..επειδή είναι των άκρων σε αυτά ,θα την έκανα στο 100%..ισχύει tol ότι παίζει ίσως και το 90% η διατροφή και 10% η προπόνηση για ένα τέτοιο σώμα?
 

bobby

Well-Known Member
Να σου πω την αλήθεια έχω μεγάλη περιέργεια ναι
Και εγώ έχω….

Αν και του τα έχω πει του vlafo σε παλιότερη ανάρτηση μου, θα τα ξαναπώ. Τέλεια σε πάει φίλε μου vlafo, οπότε δικαιώνεσαι πλήρως για την επιλογή σου! Απο τα καλύτερα αποτελέσματα στο φόρουμ! Όμως θα πρέπει κάποια στιγμή, που εσυ κρίνεις κατάλληλη, να τοποθετηθείς.

Εγώ θα επαναλάβω άλλη μια φορά ότι μάλλον έγινε λάθος στο μέτρημα, αλλά επειδή οι περισσότεροι από μας δεν έχουν δότρια σαν κι εσένα (εγώ σίγουρα….), ακόμα και 200-300 graft να χαθούν είναι πρόβλημα. Για αυτό και θα ήθελα και εγώ να μάθω τι έγινε τελικά…..

ΥΓ(άσχετο με vlafo…) Όντως φίλε Tol πες μας τι κάνεις, μήπως και σουλουπωθούμε λίγο……
 

oreo

Well-Known Member
Βλέπω δάσκαλε, εκεί με τις οξείες και περισπωμένες που έχεις μπλέξει, έπρεπε να τουμπανιάσεις για να ανταπεξέλθεις.
 
  • Like
Reactions: tol

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

m3e36

Well-Known Member
Λοιπον, φιλε vlafo, το μονο που σου απεμεινε, για να σε αποκαλουν "τζοβενο", ειναι αυτο...

Προβολή συνημμένου 38456

Αν καταφερω και σε παρακινησω να ξαναρχισεις συστηματικα τα βαρη, οπως στα νιατα σου, και τα συνδυασεις με τη μαλλουρα που απεκτησες, τοτε φοβαμαι οτι η γυναικα σου θα με κυνηγα σε ολη της τη ζωη. Θα με κατηγορει οτι της στερησα τον αντρα της...οτι τον φαγανε οι μικρες γκομενιτσες!!!

Σοβαρα τωρα...μπορει να μπαινεις στη δεκαετια των πενηντα (εγω ηδη, εδω και χρονια, εχω εισελθει), αλλά ειναι κριμα τετοιο μαλλι να μην το συνδυασεις με αναλογο σωμα. Οσο και αν ειμαστε απασχολημενοι με δουλειες και οικογενειες, οσο και αν εχουμε μεγαλωσει, ποτέ δεν ειναι αργα να θυμηθουμε τα νιατα μας.
Tol περνεις και συμπληρωματα (εννοω πρωτεινη κρεατινη) η μονο σωστη διατροφη?
Αναβολικα δεν περνεις σιγουρα φαινεται αυτο.
 

aeratos28

Just aeratos
Συμπληρώματα σίγουρα θα παίρνει.πρωτεινη θα έλεγα ,κρεατίνη μπορεί και όχι .αναβολικά δεν το πιστεύω και εγώ .θα είχε άλλη όψη το σώμα με πολύ περισσότερη σκληραδα στους μυς.
 

m3e36

Well-Known Member
Συμπληρώματα σίγουρα θα παίρνει.πρωτεινη θα έλεγα ,κρεατίνη μπορεί και όχι .αναβολικά δεν το πιστεύω και εγώ .θα είχε άλλη όψη το σώμα με πολύ περισσότερη σκληραδα στους μυς.
Κοιτα αερατε με πολυ στεγνή διατροφη και χωρις αλκοολ μπορεις να το πετύχεις αυτο το αποτελεσμα που εχει ο tol.απο εκεί και πανω να αποκτήσεις αγωνιστικη οψη θες συμπληρωματα και προχωραμε στα σκληρα..
 

aeratos28

Just aeratos
Όχι ρε ποια σκληρά και αγωνιστικά κτλ..μέχρι εκεί του Τόλ.το θέμα είναι ποια είναι αυτή η στεγνή διατροφή..
Κοιτα αερατε με πολυ στεγνή διατροφη και χωρις αλκοολ μπορεις να το πετύχεις αυτο το αποτελεσμα που εχει ο tol.απο εκεί και πανω να αποκτήσεις αγωνιστικη οψη θες συμπληρωματα και προχωραμε στα σκληρα..
 

tol

Well-Known Member
Σοβαρά το λέω..το χαχα,έτσι το έβαλα..πρέπει να είναι αυστηρότατη ..επειδή είναι των άκρων σε αυτά ,θα την έκανα στο 100%..ισχύει tol ότι παίζει ίσως και το 90% η διατροφή και 10% η προπόνηση για ένα τέτοιο σώμα?



Νομιζα οτι το εγραψες για πλακα, φιλε aerate, γι' αυτο δε σου απαντησα. :D:p

Σε μεγαλο βαθμο εχεις δικιο. Η διατροφη παιζει σημαντικο ρολο (περιπου το 50%).

Μπορει να γυμναζομαι με βαρη ανελλιπως (6 φορες την εβδομαδα), αλλά χωρις αυστηρη διατροφη δε γινεται σωστη δουλεια.

Ενδεικτικα σου αναφερω τα εξης:

Ειμαι 1,73 υψος και 67 κιλα βαρος (τελευταια φορα που εκανα μετρηση λιπους ηταν 10%).

Η διατροφη μου ειναι περιπου 2000 θερμιδες την ημερα εκ των οποιων περιπου 170 γραμμαρια πρωτεινη.

Παιρνω την ημερα δυο σκουπ πρωτεΐνης (της my protein, impact whey) σε συνδυασμο με δυο σκουπ βρωμης . Συνηθως 3 αυγα βραστα. Περιπου 400 γραμμαρια γιαουρτι 2 ή 0 %. Περιπου 300 γραμμαρια κρεας (συνηθως φιλετο στηθος κοτοπουλου). Πεντε φετες γαλοπουλα ή καπνιστο κοτοπουλο. Δυο-τρεις φετες ψωμι του τοστ αλειμμενες με cottage ή τυρι φιλαδελφεια light. Δυο μπανανες.

Απο εκει και περα τα γευματα μου μπορει να ειναι...μακαρονια με κοκκινη σαλτσα ή κιμα, μπιφτεκια (συνηθως κοτοπουλου), σαλατες, μπριζολες, βραστες πατατες (αποφευγω τις τηγανιτες), φακες, ρυζι, σολωμος.

Γενικα αποφευγω τα λιπαρα και τα τηγανιτα. Προσπαθω να παιρνω αρκετα γραμμαρια πρωτεϊνης...και, τελος το πιο σημαντικο, προσπαθω να μενω "σχετικα πεινασμενος"...δηλαδη δεν τρωω ποτέ "χωρις αυριο". Προτιμω τα συχνα μικρα γευματα παρα να τρωω μεχρι σκασμου.

Ελπιζω να σε βοηθησα λιγακι, φιλε aerate.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα