Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Vlafo ,ψάχνει ένας φίλος για μπάρμαν..άμα είναι πες μου..βλέπω να σε πιάνει καμία τρέλα τωρα και να αρχίσεις τις αλητειες...θα σε ψάχνει η γυναίκα να σε μαζέψει από τα κλαμπακια..χαχαχαχα
 

vlafo

Well-Known Member
Παραμένω στις επάλξεις φίλε,είμαι λίγο πριν την τρέλα.Χαχα.
Πάντως έπαιξα κάτι εξόδους καλές και ετοιμάζομαι μετά από μια δύσκολη χρονιά για διακοπές και ξεσαλώματα.
Χαχα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Τη Δευτέρα κλείνω επίσημα 7 μήνες.
Και όμως περάσανε.
Θα ανεβάσω ως συνήθως φώτο με τη συνέχεια της παρουσίασης αναλυτικά μέσα στο Σ.κ.
Προς το παρόν και λόγω καύσωνα και λίγο βαρεμάρα,είπα να παίξω με το μαλλί και να ποστάρω 2 φώτο λίγο διαφορετικές από ότι συνήθως,παιχνιδιάρικες και με τα μαλλιά όλα πάνω.
Είδα κάποιον και ζήλεψα.
Μη ζηλεύεις καθόλου. Αυτός την έχει σκοροφαγωμενη
 

Georgie

Well-Known Member
Μπράβο φίλε για το αποτέλεσμα
Μπράβο και στον γιατρό .
Το έψαξες πολύ και δικαιωθηκες .
Να έχεις υγεία και να περνάς όμορφα χωρίς να έχεις τα μαλλιά στο μυαλό σου .
Χαίρομαι για εσένα

Ps Η Gorilla θα το απογειώσει :p
 

oreo

Well-Known Member
Τη Δευτέρα κλείνω επίσημα 7 μήνες.
Και όμως περάσανε.
Θα ανεβάσω ως συνήθως φώτο με τη συνέχεια της παρουσίασης αναλυτικά μέσα στο Σ.κ.
Προς το παρόν και λόγω καύσωνα και λίγο βαρεμάρα,είπα να παίξω με το μαλλί και να ποστάρω 2 φώτο λίγο διαφορετικές από ότι συνήθως,παιχνιδιάρικες και με τα μαλλιά όλα πάνω.
Είδα κάποιον και ζήλεψα.
Είσαι έτοιμος για παρτάρα φίλε. Έτσι χρειάζεται το μαλλί να είναι ανέμελο, όπως και η ζωή όταν την απολαμβάνεις. Χαίρομαι για το αποτελεσμά σου και ιδιαίτερα γιατι το έχω δει live.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Μπράβο φίλε για το αποτέλεσμα
Μπράβο και στον γιατρό .
Το έψαξες πολύ και δικαιωθηκες .
Να έχεις υγεία και να περνάς όμορφα χωρίς να έχεις τα μαλλιά στο μυαλό σου .
Χαίρομαι για εσένα

Ps Η Gorilla θα το απογειώσει :p
Επειδή είμαι άνθρωπος που ακούει,και επειδή είσαι pro και σε εμπιστεύομαι θα τη δοκιμάσω.
 

bobby

Well-Known Member
Τη Δευτέρα κλείνω επίσημα 7 μήνες.
Και όμως περάσανε.
Θα ανεβάσω ως συνήθως φώτο με τη συνέχεια της παρουσίασης αναλυτικά μέσα στο Σ.κ.
Προς το παρόν και λόγω καύσωνα και λίγο βαρεμάρα,είπα να παίξω με το μαλλί και να ποστάρω 2 φώτο λίγο διαφορετικές από ότι συνήθως,παιχνιδιάρικες και με τα μαλλιά όλα πάνω.
Είδα κάποιον και ζήλεψα.
Έτσι είναι φίλε @vlafo οποίος έχει μαλλί αφάνα μπορεί και παίζει….. άμα βάψεις και το μαλλί σε βλέπω Μύκονο με τα τεκνά……Ωραίο το μαλλί!!!!!
 

vlafo

Well-Known Member
Κοίτα μην σε πετύχουμε σε κάνα Μύκονος live tv να σε ρωτάνε τπτ και να απαντάς βλέπω κύκλους..
Πρέπει να σου πω πως είσαι από τα άτομα,που πρέπει όταν με το καλό το αποφασίσεις να πάρεις τοπ αποτέλεσμα.
Οτιδήποτε λιγότερο θα με απογοητεύσει.
 

vlafo

Well-Known Member
Έχουνε βαλθεί φίλε bobby να τα βάψω και να βάλω gorilla.
Αν τα κάνω αυτά γυρνάω στα 30 και δεν ξέρω αν θα το αντέξω.:):)
 

aeratos28

Just aeratos
Vlafo δεν πάω για κάτι λιγότερο.αν δεν είναι όπως πρέπει,δεν βάζω το κεφάλι μου μπρούμυτα σε καρέκλα..αν δεν μπορεί να γίνει..απλά δεν θα κάνω επέμβαση..θέλω να πιστεύω ότι διαθέτω τα απαραίτητα ..δοτρια μικρό σχετικά nw..χρειάζομαι όμως πολύ καλλιτεχνία.
 

bobby

Well-Known Member
Έχουνε βαλθεί φίλε bobby να τα βάψω και να βάλω gorilla.
Αν τα κάνω αυτά γυρνάω στα 30 και δεν ξέρω αν θα το αντέξω.:):)
Μια χαρά θα είσαι! Εγώ τέτοια αφάνα δεν είχα ούτε στα 20…. Είμαι καταραμένος με την λεπτή τριχα που έχω Γ@μω την πουτ@ν@ μου…. Sorry για τα γαλλικά…..
 
Μπλουζα